Ласковая_львица• 21 января 2023
Я смотрю, в тренде стало все корейское?
У Диор и Валентино два новых амбассадора корейские мальчики, в стиле анимешных таких, даже не знаю как описать. В моде азия и няшное?
Ласковая_львица
• 21 января 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ахаха)) Ви з кріокамери вийшли ? :)
старая походу
ну я помню это было в тренде лет 5 назад, а на таком уровне не видела
где-то упустила, и ребенок себе хочет такой стиль, я было начала ’но это же не попу...’а потом смотрю хм...
Пуки-куки• 21 января 2023
Это уже в прошлом...)
Сейчас в моде беременные мужчины и толстые афроамериканки в нижнем белье
Ласковая_львица
• 21 января 2023
Ответ дляПуки-куки
Это уже в прошлом...)
диор и валентино так не думают
Ласковая_львица
• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
у мене корея в тренді з дебюту 2NE1
корейці гарно нішу зайняли, будуть ще років 10 у тренді точно. приємно на них дивитися, стиль виточений.
що це таке? иду гуглить
а где вы это все узнаете?
Аль_де_Барановна• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
у мене корея в тренді з дебюту 2NE1
У меня дочь вся в Корее. Мечтает поехать туда, ест рамены, Ким чи , знает их культуру, язык 1 уровень, учит дальше, хочет поехать туда.
Ну и отношения хочет с корейцем. Ей 20 лет.
Ответ дляboringmovie
у мене корея в тренді з дебюту 2NE1
няшний, стильный, ніжний, напористий і з уклоном в геї-порно (куди тій Європі братися до корейців у пропаганді геїв).
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляЛасковая_львица
диор и валентино так не думают
А ще Селін і Луї Віттон, в них теж амбасадори корейці.
Всі четверо - мембери BTS, у Валентино - Шуга, Діор - Чімін, Селін - Ві, Луї Віттон - Джей Хоуп.
Ще, подейкують, у Боттега венето амбасадором буде RM, Намджун - ще один з учасників цього гурту.
ИннусичкаЯ• 21 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Північну?
Ласковая_львица
• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
капець! как новый мир открылся) пойду гуглить хоть буду знать что это
Ответ дляАль_де_Барановна
И моя. Правда, ей 12. С 11-ти учит.
Поэтому, исходя из возраста, может, пропустит.
Хочет в Сеул и замуж за Чимина).
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
у мене корея в тренді з дебюту 2NE1
Нічого собі ви олд))
Я з 2014 к-поп цікавлюся, з моменту Бой ін лав бантосиків)
Аль_де_Барановна• 21 января 2023
Ответ дляFeel good
И моя. Правда, ей 12. С 11-ти учит.
Хочет в Сеул и замуж за Чимина).
Кто знает
Ласковая_львица
• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Нічого собі ви олд))
вообще не в теме
ребенок увлекается, я думала это все гача лайв))
Сиренькая• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Круто.
Оце так ломанулись)
Ответ дляАль_де_Барановна
хай дуже добре вчить культуру і історію країни, шоб знать подводниє камні. там не так, як в дорамах малюють
мову вчити дуже класно, удачі їй!
Сиренькая• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
А Чунгук де в цій індустрії моди?)
Він же ж і на чемпіонаті світу з футболу виступав)
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляFeel good
Що за дивні і дурнуваті стереотипи?
По перше, в Південній Кореї фактично заборона на гейство, принаймні, дуже осуджується, і аж ніяк не пропагується, тим більше в к-поп, по друге, там багато хто своєю маскулінністю європецців за пояс заткне.
Сиренькая• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
та тож легендарна там група!! яку розпустили, шоб потім blackpink просунути. здається шо скоро і blackpink так само накриються.
Чому?
Вони ж дуже популярні.
Аль_де_Барановна• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
BTS , а какие песни, клипы
не знаю, кто у них делает клипы, но все шикарные и костюмы тоже
Ещё дочь слушает из корейских, женскую группу и ещё одну по типу BTS. ( не запомнила названия)
не знаю, кто у них делает клипы, но все шикарные и костюмы тоже Ещё дочь слушает из корейских, женскую группу и ещё одну по типу BTS. ( не запомнила названия)
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
Їх не рощпустили.
Хлопці повинні відслужити в армії, тому один (старший) вже служить, решта підуть в армію протчгом 2023 року, а поки що всі зайняті сольними проектами.
Щодо БП маясня, чого б їм зараз місцем поступатися, якщо діачата на сцені вже майже 7 років, і конкуренцію бантанам ніколи створити не зможуть.
Ласковая_львица
• 22 января 2023
Ответ дляboringmovie
та я вще shinhwa changjo
чекаю камбек!! те шо було на півгрупи мене не задовільняє!
гарно пам´ятаю срачі про те, як bts крало у bigbang, тепер он разом vibe танцюють)
чекаю камбек!! те шо було на півгрупи мене не задовільняє! гарно пам´ятаю срачі про те, як bts крало у bigbang, тепер он разом vibe танцюють)
оце ви в теми