Ласковая_львица• 21 января 2023
Я смотрю, в тренде стало все корейское?
У Диор и Валентино два новых амбассадора корейские мальчики, в стиле анимешных таких, даже не знаю как описать. В моде азия и няшное?
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляСиренькая
Круто.
Оце так ломанулись)
Хлопці настільки популярні, що модні бренди рвуть один одного, хто зможе до себе їх заманити)
Коли стало відомо, що глобальним амбасадором Діор став Чімін, продажі в Діор зросли до максимальних відміток за багато років.
Аль_де_Барановна• 22 января 2023
Ответ дляboringmovie
хай дуже добре вчить культуру і історію країни, шоб знать подводниє камні. там не так, як в дорамах малюють
мову вчити дуже класно, удачі їй!
Она знает, про культуру и историю. Плюс ещё она факультет выбрала подходящий в КНЛУ)
Дякую вам за побажання! Я бачу, як вона цим живе.
Була б можливість, відправила її , на початок, хоча б на літо на курси в Корею.
Аль_де_Барановна• 22 января 2023
Ответ дляСиренькая
))
Я вже сама в Сеул збираюся
Там классно! Я бы тоже не отказалась поехать
Ответ дляДжавеліна
Їх не рощпустили.
Хлопці повинні відслужити в армії, тому один (старший) вже служить, решта підуть в армію протчгом 2023 року, а поки що всі зайняті сольними проектами.
Щодо БП маясня, чого б їм зараз місцем поступатися, якщо діачата на сцені вже майже 7 років, і конкуренцію бантанам ніколи створити не зможуть.
я про 2ne1 писала. їх розвалили на піку слави. ви не в курсі про стиль роботи YG?
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляСиренькая
А Чунгук де в цій індустрії моди?)
Він же ж і на чемпіонаті світу з футболу виступав)
Про Чонгука нічого не чути.
Якось він зараз ніде не відсвічує. Щось готує, напевно)
А щодо моди - ну не цого це тема)) хіба що якийсь спортивний бренд вмовить, але навряд, бо у хлопців вже багато років з Філою контракт, це корейський бренд, і непогано співпрацюють.
Сиренькая• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Що за дивні і дурнуваті стереотипи?
По перше, в Південній Кореї фактично заборона на гейство, принаймні, дуже осуджується, і аж ніяк не пропагується, тим більше в к-поп, по друге, там багато хто своєю маскулінністю європецців за пояс заткне.
Це не стереотипи.
Це так є.
Постійно підігріваються чутки, що учасники BTS зустрічаються.
Зокрема, Ві і Чонгук.
Відповідні шутки між ними, няшні обнімашки.
Армі постійно про це сусолять.
Гей-порно на дальньому сході популярне.
Майже всі фанфіки про BTS - за гей-сценарієм.
Багато корейських дорам про геїв, так-так, - дорам про геїв.
Продовжувати?
Це так є.
Зокрема, Ві і Чонгук.
Армі постійно про це сусолять.
Гей-порно на дальньому сході популярне.
Продовжувати?
Сиренькая• 22 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
BTS , а какие песни, клипы
не знаю, кто у них делает клипы, но все шикарные и костюмы тоже
Ещё дочь слушает из корейских, женскую группу и ещё одну по типу BTS. ( не запомнила названия)
не знаю, кто у них делает клипы, но все шикарные и костюмы тоже Ещё дочь слушает из корейских, женскую группу и ещё одну по типу BTS. ( не запомнила названия)
Страй кідс і Блек пінк?
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляboringmovie
та я вще shinhwa changjo
чекаю камбек!! те шо було на півгрупи мене не задовільняє!
гарно пам´ятаю срачі про те, як bts крало у bigbang, тепер он разом vibe танцюють)
чекаю камбек!! те шо було на півгрупи мене не задовільняє! гарно пам´ятаю срачі про те, як bts крало у bigbang, тепер он разом vibe танцюють)
А мені щось Вайб не дуже зайшов... Теян сильно на себе ковдру перетягував:/
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляboringmovie
А, ой, вибачте))
Я про бантанів подумала, і аж пальці заплітатися від обурення стали))
Про YG в курсі, звичайно. І про те, як вони старих кидають, теж.
Щодо БП - не сильно і шкода, дівчата давно більше зайняті рекламними контрактами, ніж музикою і творчістю.
Бачила частинку ’живого’ виступу з тура в США - це ж жах, вони взагалі ні слова вживу не співали.
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляСиренькая
Це не стереотипи.
Це так є.
Зокрема, Ві і Чонгук.
Армі постійно про це сусолять.
Гей-порно на дальньому сході популярне.
Продовжувати?
Це так є.
Зокрема, Ві і Чонгук.
Армі постійно про це сусолять.
Гей-порно на дальньому сході популярне.
Продовжувати?
Китайські дорами про геїв, не корейські)
А усі ці фансервіси - то для дурненьких фанаток, яким простіше думати, що хлопці один одного кохають, а не лівих тьолок, до яких маленькі діачатка, що мріють вийти за Чіміна або Чонгука, їх ревнують)
Сиренькая• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
З новенького.
Тут теж Чунгук на його фоні трішки ´тєряється´ )))
Сиренькая• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Корейські. Саме корейські.
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляСиренькая
З новенького.
Вибачте, тепер я розумію, що ви просто не в темі, якщо вірите шиперським історіям і плутаєте Чіміна з Чонгуком.
В цьому кліпі немає Чонгука, є Теян з Біг Бен і Чімін.
Ответ дляДжавеліна
А, ой, вибачте))
так, blackpink моделі, а не співачки. пісень там.. як кіт наплакав. цікаво, які babymonster будуть, бо чуткам про цей проект років 10 вже!
зара з нових мені тільки aespa подобаються. концепт власного всесвіту класний! хоча 3D аватари стрьомні.
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляboringmovie
Взагалі не сподобались, вибачте(
У Нью джинс концепт прикольний, ну і Ле ссерафім нічогенькі)
Аль_де_Барановна• 22 января 2023
Ответ дляСиренькая
Страй кідс і Блек пінк?
Не подскажу, сорри, не помню
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляboringmovie
ви прям вся в hybe
Переважно)
Ще Ейтіз дуже люблю, так жаль, що недооцінені((
З дівчат ще Мамаму подобаються, хороші
Сиренькая• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Ок, переплутала імена всього лише.
Але не треба маніпулювати і проводити паралелі там, де їх немає.
Я думаю, що Ви просто бачите тільки те, що хочете бачите.
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляСиренькая
Ок, переплутала імена всього лише.
Так само, як і ви))
Не люблю шиперів)
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляboringmovie
мамаму класні!
я ото вже дорами і не дивлюся, але kpop новини читаю. нафіга воно мені?
в kpop як зайшов, то потім вже і не вийшов!
Підпишусь під кожним словом)
К-поп - то назавжди))
Сиренькая• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Так само, як і ви))
Не люблю шиперів)
Не любіть)
Ну, Ви, напевне, вже доросла людина.
Моїй дочці 12, нехай розважається, їй це цікаво.
Ну, Ви, напевне, вже доросла людина.
Ростки жимолости• 22 января 2023
Ответ дляFeel good
И моя. Правда, ей 12. С 11-ти учит.
Поэтому, исходя из возраста, может, пропустит.
Хочет в Сеул и замуж за Чимина).
О, а я думала, что это только мои такие. Старшей 17, младшей скоро 12 будет. Одна хочет замуж за Чимина, другая ещё за какого-то из BTS. В еде предпочитают корейскую кухню. Даже мисо суп готовили (возможно название написала не правильно).
Люблю_смаколики• 22 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
У меня дочь вся в Корее. Мечтает поехать туда, ест рамены, Ким чи , знает их культуру, язык 1 уровень, учит дальше, хочет поехать туда.
Ну и отношения хочет с корейцем. Ей 20 лет.
лишь бы собак не ели