❗️Военное руководство получило задание создать резервы, чтобы солдаты имели возможность восстанавливать силы после боевых действий, — Зеленский
По его словам, он не может раскрыть подробностей мобилизационных процессов, но Ставка верховного главнокомандующего приняла соответствующие решения, и дальше командующие работают над их реализацией.
brandomania• 23 января 2023
Ответ дляолена олена
А якщо нас технікою завалять, то хто на ній (нею) воювати буде?
гадаю, якби нас дійсно завалили технікою то перемога настала би дуже швидко. навіть з тою кількістю військових що є зараз
Ответ дляКиев_Елена
Уже видео появилось в telegram канале про то, что на ЗУ останавливают похоронные процессии воинов ЗСУ и вручают всем мужчинам повестки. Снял военный на видео обращение к ’соколівському воєнкомату’, что если еще об таких случаях услышат - прийдут к ним лично разбираться, что дно пробито
Ужас .. что то про орков уже становится и не смешно , после таких новостей про нашу моб
Ответ дляJimson
В Израиле у руля стоит военная элита, которая не допускает фатальных ошибок. Сравните биографию Шарона, Барака и Натаньяху с биографией, скажем, опального Януковича или даже нынешнего президента.
Кроме того, сложно представить, чтобы сын сотрудника спецслужб Саудовской Аравии стал там серым кардиналом.
Просто цікаво, ну як весь світ на це дивиться. От Зе виголошує промову, круто виголошує десь для лідерів світових, а поруч Єрмак, і всі знають і всі ці сприймають. І ми знаємо і ми нормально сприймаємо. Реально у нас при владі супергерої!?
Ответ дляbrenda2305
Но вы же понимаете, что так не будет
Демобилизации не будет до конца военного положения, и никого не отпустят домой, кроме как в отпуск
Автор, Зеленский ничего не сказал нового. На фоне мобилизации в рф, наши тоже создают резерв.
Но все должны понимать, что никого менять не будут. Этот резерв для восполнения потерь
Отпускают. Мой знакомый был на линии фронта под Лисичанском, сейчас дома - продолжает работать. Опять призовут - поедет снова.
Не чіпай - вб ю• 23 января 2023
Ответ дляДами
Спасибо. Именно.
Она еще мне , у которой полностью разбомбили кв, будет писать про войну из Англии. Мне, у которой малая асьматик больше месяца жила в подвале и ела, когда можно, а не когда хочется и я беременная именно выстояла на 6 м все бомбежки, мины и грады и тут живем под ракетами, доеатим уже сотни тыс на армию и верим в зсу, но никак не желаем всем умереть , стать Израелем и тд. Тьфу реально утомила ’патриотка’
Удалено администрацией...
олена олена• 23 января 2023
Ответ дляbrandomania
Ті військові, що є зараз, вже чимось воюють. Так, зброю, танки , машини втрачають теж. Але якщо зброї буде в рази бвльше, вона буде нова, потрібно навчитися нею працювати, і люди потрібні. Багато втрат, поповнювати треба. Раша мобілізує купу м’яса, саме кількістю вони продавили Соледар(( тому мобілізація виправдана, без цього ніяк
Ответ дляlekon-lekon
Одні теми про мобілізацію, добре платять мабуть за розхитування ситуації. Вирішили, що не можна перемогти, будем сіяти розбрат, така стратегія завжди рабсіянцям вдавалась, приклад Грузії, ставиш прикормишів своїх і вже не треба воювати
А як люди до війни мали різні думки, то теж була якась стратегія?) Досить вже тій русні такі геніальні ідеї приписувати, їх розум закінчується на голубах і комарах, а ми не такі й тупі, просто в людей різні погляди на одну ситуація - і це нормально.
Ответ дляMobyMoby
Автор-молодець! Постаралась! Дочекалась ночі.
Ще й вирване з контексту, або написане на колінці висловлювання втулила.
❗️Тим часом військове керівництво отримало завдання створити резерви особового складу.
Президент Зеленський зазначив, що не може розкрити подробиць мобілізаційних процесів, але Ставка верховного головнокомандувача ухвалила відповідні рішення, і далі командувачі працюють над їх реалізацією на своїх напрямах.
Наступ рф може бути з будь-якої сторони, – Зеленський.
Ключові моменти з інтерв´ю президента:
▪️Україні потрібна артилерія, РСЗВ, бронетехніка, танки, що у нас у дефіциті, системи ППО, ракети далекого радіусу, а також авіація.
▪️У рф тисячі танків: жодна країна, яка передає нам 10, 20, 50 танків не вирішує проблему, але вона показує нашим бійцям, що весь світ із нами.
▪️путін після України піде далі – балтійських країн, як незалежних, не буде. Потім – Польща, а там і кордони із Німеччиною.
——————-
Вы новости читаете ? Оно по всем пабликам
Ключові моменти з інтерв´ю президента:
——————-
Ответ дляbrandomania
Технікою з треба вміти працювати, ще й обслуговуваии треба вміти
Ті ж самі Леопарди, зап частини, комплектуючі до них у Німеччині... Тому німці качають права.
Взагалі це жахливо, що в Україні техніка зараз навіть не ремонтується, уявляю яка складна логістика .
Не чіпай - вб ю• 23 января 2023
Ответ дляhrushyk
А віза в Канаду для яких цілей ?
А ви не знаєте для яких цілей існують візи?
Чи жодного разу ніде не їздили до чи під час війни?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Можна було б принаймі не дати збільшувати їм ЗП.
Але ми навіть на це змовчали.
У каждого нардепа четыре-пять официально оформленных помогал на окладе и столько же ’на добровольных началах’, ради блатных корочек. Дивизия, конечно, не наберется, но два-три полка вполне.
Можно быть уверенным, что в этих полках будет все, включая летающие авианосцы.
Ответ дляJimson
Пусті слова , коли це нардепи воювали. Давно не чула, ще з початку війни пару-тройко десь затесалося в окопах поряд з зброєю, але то можливо, репортажі на публіку були. Повтікали і керують...
Не чіпай - вб ю• 23 января 2023
Ответ дляA no name
Ви подалися на CUAET , не знаючи умов?) Удачі у співбесіді з іміграційним офіцером і в повідомленні, що ви по CUAET приїхали мандрувати)
Цікаво, ви нас за ідіотів тримаєте чи...?
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 23 января 2023
Ответ дляvikaS
В Израиле единственных детей не призывают .
Не собирают на обмундирование и лечение .
Как в Израиле у нас не будет .
А на вашу думку там так завжди було?) Прям з першого дня війни?
Ответ дляok1904
Да, мы от всех зависимы и можем только просить.
В тот день, когда прилетело по Днепру, был еще один очень существенный прилет по военному объекту (ВПК). Так что с ремонтом стало еще сложнее.
Не чіпай - вб ю• 23 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Напишу і я. От тут і починається саме цікаве. Чого і чекала рашка. Зараз кожний почне свого ховати за спідницю ( бо він донатить, працює, податки з мінімалки платить і так далі), ейфорія пройшла . Типу служать одні безробітні там (повірте і айтішніки там є і не всі в окопах сидять, хтось машини рахує, хтось лопати, хтось за зв´язок відповідає ) і тут ми почнемо програвати. І наша влада це знає що важко буде набиратм нових, зараз ще пройде пару хвиль мобілізації, а далі як складеться.
Чужими руками жар легко загортати, правда ж? А коли тебе стосується, то вже на літо в крим не готуєшся? Отака фігня. Але це моя думка. Тому вся надія що весна літо це все закінчиться.
На жаль так і є.
І ось ця тема є яскравим прикладом.
Для ’Не чіпай вб´ю’: ви планували на час війни виїхати до Канади, бо вважаєте, що перебувати в Україні небезпечно та планували працювати в Канаді поки йде війна в Україні?
Ви збрехали або канадському посольству, або брешете зараз на форумі.
Питання навіщо?
З умов видачі візи CUAET ми знаємо ваші плани і вони явно не пов´язані з Україною :)
Питання навіщо?
Не чіпай - вб ю• 23 января 2023
Ответ дляbrandomania
я погоджуюсь повністю що люди потрібні не лише на нулі. але тут позиція у багатьох порадниць що кожен чоловік має пройти через передову
Ну а що це по вашому? Тил чи що? Така сама передова, вона не виключно на нулях знаходиться.
Водії чи повари такі самі військові люди як і ті хто в окопах ну нулях ночує. Теж ризикують життям часто та живуть у надскладних умовах.
Ответ дляok1904
Я жду когда наши нардепы вспомнят про страну на которую обязались работать и защищать , пока их не вижу , детей лет по 30 их тоже не видать . Жду когда все таки Украина поменяет курс на обещанный , когда будут в стране изменения .
Не чіпай - вб ю• 23 января 2023
Ответ дляmitoto
Она в Англии))))
А зеленський у Польщі мабуть відсижується?
А ви у Китаї ховаєтеся?
Задовбали вже з цими темами про мобілізацію. А ще більше задовбали ті які шукають в цьому зраду. Милі мої, любі, подумайте про те, що якби, всі чоловіки поховались під спідницями у жінок 24 лютого, то Буча і Ірпінь були б в кожному місті України.
Маємо повагу до військових! Хто може воює, хто не може - донатить, хто нічого не хоче, сидіть просто мовчки…
Як кавунів херсонських , то давайте, а як мобілізація, то зрада…
Ответ дляJimson
Ну ждем от них новостей , летом про Крым , только так , их там прокурорских на брони и прочих гос мужей хватит и они с военным образованием .
А хватать просто что мужик идет , это не простительно и никакой мотивации у этого мужика , а мы ждем таки победу .
Ответ дляолена олена
Працювати теж треба, з.п. віцськових жалеко не малі і гроші на ці х.п., це податки громодян країни.
Також, гроші потрібні і на все інще.
Ответ дляБолаболик
Вони йшли у владу не для того, щоб воювати, знаєте є вислів: батько крав і я красти буду... А тут така оказія неприємна рузькі злочинці знищують Україну. І нар.депи ті ж самі злочинці, і міжнар дипломати ,олігархи всіх рівнів, що дозволили відбутися цим жахливим подіям
Особливо депутати обл рівня, рай.рівня, мери...
Ответ дляok1904
Не выйдет , сейчас война и народ Украинский не звал эту войну . Ответственны кто у власти и кто допустил . И да для дальнейшего чтоб не отвечать : « если я нешмагла то вопрос зачем шла в политику « и это касается всех не одного .
Леди Репях• 23 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А ви у Китаї ховаєтеся?
Тётя, Вас рассекретили)
Вы б молчали уже.
Позорище))
Вы б молчали уже.
Позорище))
Ответ дляБолаболик
Я розумію, але... Поки маємо, що маємо. Я , наприклад , здивована, що працівникам МВС зняли доплати. Стояти на блок посту за 15 тис грн не просто , зараз немає навіть перекусів безкоштовних (гуманітарку давали , волонтери привозили), паски добре затягнуті... Стояти в мороз, дощ, спеку... ще те задоволення...
Задишили, лиш там де гаряче