Відкрита, щира, справжня, інтерв‘ю, яке не хочеться перемотувати. Спогади про початок війни, Маріуполь, захисників. Пташка з Азовсталі - свіже інтерв‘ю. Шана та честь всім нашим захисникам та захисницям.
Вибачте, як вже було тут. Інтерв‘ю вийшло вчора. Слава нашим Героям!
Snow bunny• 22 января 2023
Не забувайте ставити лайки і писати коменти. Монетизація з ютуба майже єдине джерело доходів Раміни яке вона витрачає на випуски. Вчора вона була в Бахмуті.
Olya Rybka• 22 января 2023
Ща набегут тролли и расскажут, что она коза растолстела в плену, а ещё президента похвалила, как посмела!
Ответ дляБойовий горобець
раміна
Ви на гостю зверніть увагу. Пташка неймовірна! А Раміна одна з небагатьох, хто запрошує наших Героїв. А от деякі блогери мусолять зірок шоу-бізу, аж нудить:-( Наші герої сьогодні - це захисники та захисниці України, волонтери, військові медики…
Ответ дляOlya Rybka
Тема без анонімів:-) не набіжать:-) бо тролі кацапсткі ще те сц@икло:-)
Olya Rybka• 22 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
Если б к-пские, наши, вон порохоботы на неё гнали.
Ответ дляSnow bunny
Так. Раміна змінила підхід до популярності. З початком війни дуже радують її випуски, особливо військові герої!
Ответ дляOlya Rybka
На Пташку чи Раміну?
Snow bunny• 22 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
У неї і до війни були цікаві і соціально важливі, не тільки з ескортницями і зірками)
Olya Rybka• 22 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
На Пташку чи Раміну?
На Пташку, про Рамину впервые слышу.
Ответ дляOlya Rybka
На Пташку, про Рамину впервые слышу.
Жесть. То може «коментатори» від страху сказилися, чи може колаборанти, хтозна. Адже про військових, які вибралися з пекла, не знаю, ким треба бути, щоб щось погане сказати.
Ответ дляBigSize_
У них куча новых аккаунтов. Так что анонимы им и не нужны)
Посмотрите сколько акков с конца 22 года.
Для справжніх, не гнилих людей, то все одразу ясно. А ці прорашисти хай луснуть від люті.
Olya Rybka• 22 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
Удалено администрацией...
Ответ дляLizzzzz
Рамина такая заколотая, зажратая, даже эмоции на лице не коррелируют с темой войны. Такие истории жуткие, как-то образ такой не клеится совсем уж с героями ее канала.
Знаєте, байдуже на ведучу, я на Пташку дивилася, а точніше слухала. А Раміна в неї образ такий, також далеко не всі вміють показувати емоції, вона ж не актриса, а просто ведуча. Плюс, є люди, які чують жахи, то за поведінкою можуть дивно себе поводити, хтось навіть може посміхатися. Але це від нервів. Тому я вдячна ведучій за випуски з військовими. На жаль, далеко не всі ведучі популярні запрошують військових, волонтерів, медиків…
Ответ дляOlya Rybka
Удалено администрацией...
Ясно. В тім то й міць наших військових, героїв, що навіть у середніх умовах вони тримаються з честю та гідністю, які кацапюрам незнані. Дивилася вночі, коли командирів Азову звільнили, це змучені люди, які піддавалися тортурам, знесилені, вони трималися мужньо, і перші слова шани та подяки керівникам держави. Це про честь. Про гідність. Яких в кацапюр та колаборантів-гнілушек нема
Olya Rybka• 22 января 2023
Ответ дляБасина
До чого тут порохоботи? Нащо суспільство ділите?
Уже факт написать нельзя? Гнали, причём известные. И это они делили, выходит.
Olya Rybka• 22 января 2023
Ответ дляБасина
Ви до чого сюди це тягнете? Були конкретні люди - називайте прізвища, а не ділите на категорії і обсираєте. Для чого це?
Федина, если не ошибаюсь.
Ответ дляМарія В
З цією хачихою ,яка їздила по москві брати інтерв´ю в рос ’зірок’, серйозно???
Можливо Катерині заплатили за це інтерв´ю,а гроші їй потрібні тому і згодилась
Послухайте Пташку. Дуже достойна дівчина. Вона багато розповідала, особистого також. На ТВ це не формат. Бо бесіда велика. Запросили і вона прийшла. В інтерв‘ю як раз вона і говорить, що упродовж життя люди змінюються. Навіть якщо зараз серед ведучих популярно звати військових. Нехай так. В Раміни велика аудиторія. І чим більше людей почує, що коїли кацапсткі виродки, тим більше шансів не почути «не фсьо так адназначна» чи «ані нє фсє вінавати» чи «єсть і харошіє». Там ведуча фоном. Це той випадок, коли на гості тримається весь випуск. Я прийшла, щоб почути Пташку. Так само й випуски з Азовцями, і чула саме героїв. І мені байдуже, кому вони з наших дали інтерв‘ю. Ви б створили випуск, я би з радістю дивилася у вас на каналі.
Ответ дляМарія В
фото
Вона не приховувала, що їздила на рашу на заробітки. Але саме зараз робить цінні випуски про військових. Чим цінні? Бо кожен військовий розповідає стільки всього до дрібниць, важливого, страшного, правдивого. Де ще можна почути? Мені здається, її гості військові варті шани та уваги. На інших із шоу-бізу особисто мені все одно.