ЛюбимаЯНЬ• 22 января 2023

Допоможіть! Як вилікувати грижу?

Маю грижі поперекового відділу 8мм і 4,5мм., вже півроку онімівша стопа, не відпускає. Лікування проходжу вже другий раз сильними нейропатичними препаратами і знову якийсь відкат назад(((
Як вилізти з цієї біди???
Що вам допомогло, як вилікували, бо скоро здурію
Акуна_Матата• 22 января 2023
Що лікарі кажуть? Оперативне втручання?

автор ЛюбимаЯНЬ • 22 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Що лікарі кажуть? Оперативне втручання?
поки медикаментозно попонують, я боюсь втручання хірургічного
Здесь на минутку• 22 января 2023
Нічого не допомогло. Терплю. І головне нічого не піднімати і не згинатись. Але це нереально, тому періодично канаю.
kanni• 22 января 2023
Сняла обострение, пошла на кинезиотерапию. Чувствую себя намного лучше.
культУра• 22 января 2023
ЛФК пробували? Під наглядом професіонала, щоб м‘язи допомагали тримати спину
Зарядка для хачапури• 22 января 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Йога, каланетіка, пілатес + басейн
Заела_пластинка• 22 января 2023
Чоловіку допомогла операція. До того на стінки ліз і ногу віднімало.
Здесь на минутку• 22 января 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А в кого робив і в якому місті?
Рюмка ДЗЫНЬ• 22 января 2023
У меня была 13 сиксерст L4 L5, доктор сказал операция, если не хочешь порез стопы и хромать, прострел был до пальца ноги. В итоге в спине имплант. Лазер до 5 мм было вроде, а так разрез. Может что-то изменилось, прошло 8 лет

Заела_пластинка• 22 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
А в кого робив і в якому місті?
Робили у Києві, у Воєнному госпиталі у нейрохірурга Данчина Андрія Олександровича. Пошукайте у гуглі, перша чи друга силка на його інстаграм, там є контакти та відео самих операцій (складно дивитись).
Але він спец.від Бога - золоті руки
Здесь на минутку• 22 января 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Але він спец.від Бога - золоті руки
Дякую. А давно робили? Що по грошам?
Печенюшка• 22 января 2023
Проконсультируйтесь у Курильца Игоря Петровича. Лучший из лучших.
Международный центр нейрохирургии.
автор ЛюбимаЯНЬ • 22 января 2023
Ответ длякультУра
2 рази курсом проходила( масаж, лазер, токи), ніби краще, але в загальному поввний аут
Заела_пластинка• 22 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Дякую. А давно робили? Що по грошам?
Робила на початку лютого 2022, якраз перед війною 😣, встигли.
32 чи 35 тис грн. операції та 3 дні прибування в лікарні. Додатково нічого не купували й не доплачували.
У Харкові нам пропонували розріз на пів хребта з встановленням 4-х шурупів металевих. Це й по грошам дорожче і нерухомі частини спини могли б залишитись із-за мет.гвинтів цих. Не ризикнули.
Здесь на минутку• 22 января 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Дякую дуже. Я вже здається дозріла до операції.
Заела_пластинка• 22 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Вона не так страшна як здається. Чоловік теж проти був та намагався різними способами допомогти собі з тією грижою: і масажі, і реабілітації, і ліки. Але коли ставалось дуже погано й нога віднімалася - сам почав думати про операцію і вже мріяв про неї мабуть 🙂 або сталося полегшення.
Скорішої Вам вирішення цією проблеми і міцного здоров´я 😘
Ух ты какая Я• 22 января 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так ЛФК делали? Или только массажи и токи? ЛФК - это лечебная физкультура, нужно самостоятельно определённые упражнения делать, по рекомендации или под присмотром доктора.
автор ЛюбимаЯНЬ • 22 января 2023
Ответ дляУх ты какая Я
робила і роблю самостійно ЛФК за показами невролога
Ух ты какая Я• 22 января 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не помогает? Что доктор говорит?

автор ЛюбимаЯНЬ • 22 января 2023
Ответ дляУх ты какая Я
Не помогает? Что доктор говорит?
мало б допомогти, але бачу відкат знову пішов, німіє нога від коліна і нижче, стопа вже 6міс. не відпускає((+ ниє спина, не можна встояти на одному місці, лише ходити
Ух ты какая Я• 22 января 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Может упражнения поменять или почему ухудшение получилось? Массажи и токи - это слабый и очень временный эффект. Вам бы на лечебные физкультуры походить, а то только операцией придётся потом спасаться. Это уже самый крайний случай. Пробуйте ЛФК. Только в вашем случае очень аккуратно нужно. Есть даже специальные такие центры, где под присмотром докторов пациенты делают упражнения. Или у вас таких нет, где вы живете?
Здесь на минутку• 22 января 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Дякую. Я вже мрію скоро 10 років.
очки_ннадо• 22 января 2023
Автор теж оніміння стопи і болі в ногах , і так другий рік , грижа 4,8 мм сказали що не оперують
Заела_пластинка• 22 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Дякую. Я вже мрію скоро 10 років.
О Боже, Як довго Ви терпите.
Здоровья Вам міцного й усього найкращого!
Здесь на минутку• 22 января 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
О Боже, Як довго Ви терпите.
Дякую.
автор ЛюбимаЯНЬ • 22 января 2023
Ответ дляУх ты какая Я
є різні центри, м.Луцьк
автор ЛюбимаЯНЬ • 22 января 2023
Ответ длякультУра
в мене спина не слабка, рельєф м’язів ще є, я ходила до цього багато років в Спортлайф займалась на тренажерах з вагою невеликою
Ух ты какая Я• 22 января 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
є різні центри, м.Луцьк
Автор, ну так Луцк - это норм. Я Вам правда, сочувствую. У меня тоже со спиной в поясничном отделе постоянные проблемы, а у Мамы моей - так совсем плохо. Но я хоть в Спортлайф, как и Вы хожу, а Мама моя - нет. Массажи, блокады ей делали - это все очень временный эффект, месяц-два максимум. Потому только физическими занятиями Вы себе поможете. Вам нужно настроиться и походить хоть пару месяцев регулярно. Желаю, чтоб помогли Вам занятия.
sunshine95• 23 января 2023
Ще дуже хвалять нейрохірурга Печиборщ Олександра.
Kat_S• 23 января 2023
укреплять мышечный корсет -гимнастика Бубновского, бассейн, доска Евминова
через не хочу, эффект наступает медленно,
я только через мес 7 аквааэробики его увидела, когда осеннее обострение прошло без капельниц, только с таблетками
это упорный труд, НО можно выгребсти без операции