Шаманю второпях• 23 января 2023
Порекомендуйте щось від синяку
Дівчата, синяк на півбедра, не перебільшую. Впала на сходах і по них проїхала бедром. Я за кордоном. До лікаря не піду. Пригадаю тільки про капусту. А як її ложить? Ще віршика знаю про корову і собаку. Що ще порадите?
Хранительница чешки• 23 января 2023
Средство с гепарином или рутином в составе. Мази для вен обычно содержат.
Шаманю второпях
• 23 января 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Traumeel добре допомагає
О, тут таке може і є, пошукаю
Шаманю второпях
• 23 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
Дякую, пошукаю
Шаманю второпях
• 23 января 2023
Ответ дляНаверняка
Бодяга. Порошок такой. Втираете он рассасывает гематому
Наврядлі таке знайду, але дякую все одно
Петросянша• 23 января 2023
Мені найкраще допомагае Тромбоцит гель. На очах гематоми проходили.
Після операції були на пів ноги.
Нещодавно палець дверима прибила, почав чорніти, але за два дні з гелем стало краще, не злазить.
Ще бодягу хвалять в цьому плані.
Троксевазин слабий. Траумпль більше перший набряк зніме, потім слабоватий.
Після операції були на пів ноги.
Ще бодягу хвалять в цьому плані.
Хранительница чешки• 23 января 2023
Ответ дляШаманю второпях
Дякую, пошукаю
Если у вас с собой такого нет ( у мамы, бабушки, соседок ) то лучше купите Траумель. Это более функциональная мазь.
Хранительница чешки• 23 января 2023
Ответ дляПетросянша
Після операції були на пів ноги.
Ще бодягу хвалять в цьому плані.
Після операції були на пів ноги.
Ще бодягу хвалять в цьому плані.
Траумель да , не совсем от синяков, но он снимет не только отек а и воспаление.
Разведка Маша• 23 января 2023
Капусту - лист немного раздробить или надрезать, чтобы сок дал. На кожу под пленку. Обычно без пленки и до подсыхания. Затем менять. Но, при необходимости можно и обмотать пленкой.
Распутница• 23 января 2023
Якщо нічого не знайдете і там просто синець, менає пошкоджень на шкірі, то в крайньому випадку зубна паста ментолова теж допомагає пришвидшити синцю пройти всі стадії цвітіння