Та_шо_ж_таке• 23 января 2023

Хто ходив на фільм Вавілон?

Кавалер після першого побачення запросив на фільм Вавілон. Відгуки погані. Багато гидких сцен. Хто дивився? Може відмовитись?
Трынди-брынди• 23 января 2023
Він напевно хоче, щоб після перегляду ви повторили з ним деякі сцени із сюжету😉

Серьезная баба• 23 января 2023
Читала відгук. Там дуже багато всього намішано, авторських ідей фонтан. Складний для розуміння. І фільм довго йде. Виберіть щось простіше)
автор Та_шо_ж_таке • 23 января 2023
Ответ дляТрынди-брынди
да уж. все може бути. я ж його не знаю.
Айболитная• 23 января 2023
я хочу на него пойти. пока самый ожидаемый фильм для меня
Все знаю вдоль и поперек )• 23 января 2023
Краще запропонуйте Чоловік на ім´я Отто. Валіон на поціновува ще й 3 годин.
Последний вагон• 23 января 2023
Не сподобався, зкомканий, дуже пошляцький мiсцями, з тупим гумором. Його спасають трохи тiльки відомі актори та костюми. Для побачення не рекомендую зовсім.
автор Та_шо_ж_таке • 23 января 2023
Ответ дляПоследний вагон
Блін..і як йому сказати?? Нам за 40+
Последний вагон• 23 января 2023
Так і сказати, а що тут такого? Просто запропонуйте інший фільм, скажіть,що цей не ваш жанр, як варіант) ще і 3 години.
Последний вагон• 23 января 2023
Мені 36 і попкорн не ліз вже після першої сцени🤢хоч я і з друзями була