Рожайтретьего• 23 января 2023

Пропав (не бере телефон) знайомий. Чи може хтось коротко подивитися на Таро

Ситуація така. Колись певний час ми з цим мужчиною зустрічалися,але в мене не було особливих почуттів,в нього робота і відрядження довгі,стосунки зійшли на нуль і перейшли в розряд друзів. дзвінок раз на місяць від нього. Він телефонував,щось розповідав про роботу.
Перед новим роком казав,давай після нг зустрінемося,на каву підемо,100 років тебе не бачив. окей.

питання в чому? вітала з новим роком- ноль реакції,кілька разів зателефонувала - не бере. мені дивно.більше не дзвонила. спочатку думала,що виїхав на передову. він в 2014 довго був в АТО- більше року. але часто заходить в інет. По вайберу не видно,а по меседжеру на ФБ- так. значить живий.
Мені не зрозуміла причина мовчання. Я нікому не набридала,нічого не обіцяла. Я останні 2 роки першою взагалі не дзвонила і не писала. Лише він, як друзі. а тут просто мовчання. Жіноча цікавість. не сварилися.
автор Рожайтретьего • 23 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Автор, він зараз служить. Йому не до Вас, все з ним добре він під захистом.
Дякую.

автор Рожайтретьего • 23 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Автор, напишіть ім’я чоловіка. Я подивлюсь на Таро
Олександр.дякую. побачила вже.
Мечты сбываются• 23 января 2023
Ответ дляЧупокабра
Ольга
Ідіть. Все буде добре. Карти дуже хороші випадають. І гроші будуть. Хоч Ви зараз і вагаєтеся і стоїте перед вибором, але я Вам кажу ідіть і не бійтеся все у Вас буде добре.
Чупокабра• 23 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Дуже дякую! Здоров‘я Вам та всього найкращого!
Мечты сбываются• 23 января 2023
Ответ дляЧупокабра
Дякую.
автор Рожайтретьего • 23 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
А ви можете свою пошту написати?
всегдаДаДа• 23 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Якщо комусь потрібна допомога і необхідно щось подивитися на картах, пишіть.
Якщо не важко, можете подивитись, чи варто миритися з чоловіком? Дуже сильно образив мене, повториться таке, якщо залишусь? Ольга
Дякую
Подмигашка• 23 января 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую
Краще створюйте тему про образу, тут місцеві психологи розберуть
Lina-24f7• 23 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
можете мне посмотреть? Очень нужно...

Чудо в декрете• 23 января 2023
В нього нові відносини є
Будьте так ласкаві• 24 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Добрый вечер). Можете посмотреть Александр и Богдан ,как отразится война на них? Будет ли у них будущее?
автор Рожайтретьего • 24 января 2023
Ответ дляЧудо в декрете
В нього нові відносини є
Є і слава богу))
автор Рожайтретьего • 30 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Зможу подивитися через годину, зараз на работі.
Доброго дня. А можна вас запитати? Пересадили на роботі мене в іншу кімнату. Умови трохи гірші, ніж були, бо нових людей немає де садити. Що далі очікує в роботі? Тепер нас не 2 , а 5 чол.на головах один в одного.