Добрый Жук• 23 января 2023
Розгадати ребус
Дівчатонька, як розгадати цей ребус?Мені здається він не правильно складений
ВсеЧетко• 23 января 2023
Ответ длячешки-тапочки шапки трикотаж выш
Хайлайтер
А як утворилося тер?
ВсеЧетко• 23 января 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
лобс-тер
Але коми позначають, що букви на прикінці слова не читаються
Я_канеша_извиняюсь• 23 января 2023
Ответ дляВсеЧетко
не читаються ті літери, де стоять коми (або на початку або на кінці слова)
чешки-тапочки шапки трикотаж выш• 23 января 2023
Якщо б коми були справа від малюнка, як над хатою, то відкидали б 4 букви останні, а так вони зліва-тому відкидаємо чотири букви з початку.