joly82• 23 января 2023

Как в носке бежевые ботинки? Чем их обновлять?

Как в носке бежевые ботинки? Чем их обновлять или они убиваются?
xvikx• 23 января 2023
Мати ще 3 пари на цей самий сезон- іншого кольору. Звісно ж убиваються скоріше, ніж чорного чи синього кольору.

whenallissaidanddone• 23 января 2023
В метро одни бежевые ботинки.
euhunter• 23 января 2023
Обновлять регулярной заменой. А так стандартно: импрегнация до первой носки, аквастоп и бесцветный крем. Вот и все.
автор joly82 • 23 января 2023
блин
автор joly82 • 23 января 2023
И хочется и колется (
Inna Medvetska• 23 января 2023
У мене бежеві, але шкіра
Все з ними Ок
Але я впринципі охайна і більше за кермом, ніж пішки
Але якщо це замша чи нубук, то тоді звичайно це гірше в носці, ніж шкіра, бо не помиєш
a.ostroverh• 23 января 2023
Я ещё ни одни не убила
90% обуви светлой. И молочная, и беж, и карамель. И замшевая тоже
Максимум спрей и бесцветный крем
автор joly82 • 23 января 2023
Девочки есть девочки)
Inna Medvetska• 23 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я ещё ни одни не убила
Максимум спрей и бесцветный крем
Це від багатьох факторів залежить і від типу хотьби теж. У мене донька хоч і доросла, але будь яке взуття вбиває.
Хоча взуття купуємо однакових фірм ми з нею собі.
В мене як нове, а в неї наче 5 сезонів вона вже його носить

автор joly82 • 23 января 2023
Это однозначно) у меня в коробках лежат пары, которые устарели по виду, но приличные внешне
Zelenkа• 23 января 2023
Автор, дам пораду: купуйте з чорним замком. Дуже затягується🤪
В мене укр виробництва, наче нормальні:)
автор joly82 • 23 января 2023
Ответ дляZelenkа
Дякую
Тенюшка• 23 января 2023
Ответ дляInna Medvetska
У мене бежеві, але шкіра
Все з ними Ок
Замш наоборот лучше. Совсем чуть сложнее в уходе, но зато их вид не убивает первая же царапина.