В мене двояке відчуття. З одного боку я радію через те, що послом призначають не ведучу курсів з мінету або не кінолога. А з іншого в мене питання чи знає майбутній посол китайську, чи є в нього досвід у дипломатії та чи настільки Україні байдужі стосунки з Китаєм, що ми відправляємо туди не фахового дипломата, а екс-міністра? Питання риторичне і відповіді не потребує. Бо я вже отримав відповідь через призначення екс-міністра оборони Тарана послом у Словенію, послом у Швейцарію екс-генпрокурора Венедіктову, а у Болгарію екс-ведучу курсів з виконання мінету. Нищення та приниження дипломатичної служби триває.
Береза
А це така процедура в країні зелених: не впорався в міністерстві - їдь послом в іншу країну. В країні, де фаховість не є основним чинником, отак і робиться…
Береза
Ответ дляtascka
А як же надія на молодь, на свіжі обличчя?(
це сарказм
Знову обісралися.
Вищий антикорупційний суд відмовив в арешті ексголови «Нафтогазу» Андрія Коболєва. Прокурори просили для нього тримання під вартою з альтернативою застави у 365 мільйонів гривень.
Виграли!
ВАКС відмовив прокурору в обранні запобіжного заходу Андрію Коболєву.
Ми захистили права ексголови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва. Сьогодні партнер компанії Alexey Nosov взяв участь у засіданні, де суд відмовив прокурору у взятті нашого клієнта під варту із заставою у 365 млн грн.
Суд погодився із захистом, що підозра є безпідставною, а ризики не доведеними.
Виграли!
Ответ дляMetelitsa
Тоді у мене для Вас є ше одна погана новина: це буде продовжуватися, бо кількість зашкварів і проjkbiv зрозтає не щодня, а щогодини.
Ось свіженьке: Україна програла вибори Президента ПАРЕ.
Наш кандидат програв розгромно, 175 проти 44 у нашого
В тій самій ПАРЕ, куди слуги делегували на цю виборчу сесію тамаду замість Порошенка.
Ну і спробуйте це переварити без прив´язки до різних політсил, якщо зумієте
Я більше ніж впевнена,що як би поміняти місцями,то я дуже сумніваюсь,що Порошенко делегував би туди Зеленського.У них це особисте,і на їх прихильників це перекинулося.А шкода для країни.
Ответ дляРеверанс
Знову обісралися.
Виграли!
А чому попередні роки не обсиралися?Коболєв не вчора ,і не рік назад з’явився.
Ответ дляebbi
Зеленський нажаль не шарить в зовнішній політиці, тому б його туди і не послали б
Мама девчонок• 23 января 2023
Ответ дляMy_Dream
Береза ЗА сивочолого?
Ви допускаєте думку про те, що можуть бути люди не за Порошенка, не за Зеленського, а за Україну і здоровий глузд?
Ідеальних політиків не буває. Важливо, щоб суспільство їх контролювало. А то, якщо ідеалізувати когось, можна виростити собі власного путіна.
Критичне мислення варто зберігати у будь якому випадку.
Ответ дляtascka
Є вороги зовнішні - їх знаєш, знаєш що від них очікувати, а є внутрішні - вони найгірші, бо завше б´ють в спину
Просто уявіть рівень відбитості істоти, яка розповідає, що британська влада відповідає за відбудову ...України.
Клініка.
Це те створіння, яке 24 лютого у зверненні до своїх виборців у Бучі закликало не панікувати і не тікати, ’цивільне населення не є їхньою ціллю’.
Зелена шушваль досі не відновила зруйновані будівлі, бо їхніх міністрів ловлять на мільярдних хабарях.
І це недопосаджене тепер нарізає задачі Джонсону.
В принципі не дивуйтесь потім, що після спілкування з цими зеленими раднеками наші союзники вернуть носа.
Клініка.
Ответ дляebbi
Я не говорила хто і що зробив.Я про те ,що гонки прихильників двох таборів вже в печінках сидять.
а зашквари нинішніх за спинами воюючих не дратують? чи просто закрити очі і робити вигляд що ніц нема?
До речі, нічого не нагадує, ніяких асоціацій?
ЗМІ: Вузьке коло бізнесменів з оточення путіна збагачується за рахунок Росрезерву
Мама девчонок• 23 января 2023
Ответ дляebbi
Мне кажется ,мы сами на все это ведемся.Как только вспомнят что то о нынешней власти,тут же Порошенко за чуб притянут.Как только что то о Порошенко,тут же Зеленского за шиворот волокут.Самые большие вредители в обществе-это чересчур преданные слепые поклонники любой власти.Чем то церковных адептов напоминают...У них тоже истинная только их вера
💯
Ответ дляebbi
От тут я з Вами згодна.
Бо делегувати Зеленського = делегувати того ж тамаду. Яка між цими двома різниця для ПАРЕ?
Але дипломат не дорівнює тамаді!
І впевнена, що ьільшість делегатів бул в a** ( офігєнії) .
Тому і проголосували за іншого кандидата, щоб триматись подалі від таких неадекватів, як наша делегація
Але дипломат не дорівнює тамаді!
Ответ дляebbi
Шкода коли до такого доходить,що досвідченого в дипломатії Порошенка не пускають до ПАРЕ,замість нього їде отаке чмо.
Ответ дляМариш_ка
Мене зашквари ВСІХ дратують.А розподіл на теперишніх і минулих,це те,про що я писала вище.Ці всі красені,а попередні погані або ж навпаки...
Ответ дляebbi
не треба юлить і робити хорошу міну при поганій грі. Попередніх безапеляційно і дружнім хором обзивали баригами, виття стояло вселенське. А тепер такий же хор ’давайте жить дружно, всі однакі’. Так неслись же, як оглашенні, обліплені зеленими наклейками і під лозунгом ’ми не такі’, гордо собі пресловуті 73 відсотки на аватарки навіть тут ліпили. А тепер встидливо ’та всі однакі’
Ответ дляРеверанс
Зелені обісралися на справах проти Пороха 28 разів.
Зараз обісралися з Коболевим.
Тому що професіонали,як Венедиктова
Зараз обісралися з Коболевим.
Тому що професіонали,як Венедиктова
Не порівнюйте Порошенка і Коболєва.З Порошенком же зрозуміло,що то особисте.Це якщо бути вже відвертим.Я про інше.Як що по чесному,то Коболєва при Порошенко не було?Чи він був прозорий?з 2014 року?Ну реально...
Ответ дляebbi
Навіть як би шарив...Їх протистояння не просто помітне.Воно очі виїдає...І дуже шкода.Це погано для країни.Але це моя особиста думка
Знаєте, не поважаю ні першого, ні другого - не хороші вони люди(
Не звертаю увагу на їх протистояння
Я за професійну владу, за те що в уряді мають бути професіонали
Не звертаю увагу на їх протистояння
Ответ дляebbi
а чого ж ви ’делікатно’ не називаєте ініціаторів протистояння? А по факту - поливання помиями Порошенка? Ваші пости із серії ’Б’є - значить сама винна’
Ответ дляМариш_ка
Яку міну?Я не розумію людей ,у яких їхній кандидат прям святий,а опонент прям кругом гівно і зрадник.Бо вади є при любій владі.
Ответ дляtascka
Не звертаю увагу на їх протистояння
+10000000000, і коли держава в біді - все особисте у державних мужів повинно відійти на задній план. А що маємо? І з чиї подачі іде, навіть на шкоду державі?
Ответ дляМариш_ка
Брудом тут прихильники Зеленського поливають Порошенко,так як і прихильники Порошенко поливають таким же лайном Зеленського.Ще й одні на одного ображаються.Дивні люди..
Ответ дляebbi
Реально?
Зелені нікчемні з липкими лапами .
Їм Україна не болить,зводять особисті рахунки .
На всіх посадах - люди зеленського
3 телеканали закрито по дзвінку,навіть рішенням суду не клопотались прості хлопці з народу.
Крадуть гуманітарку ешелонами і не в тюрьмі зараз, а на своїх тепленьких місцях.З нагородами
Зелені нікчемні з липкими лапами .
На всіх посадах - люди зеленського