Стебель_березы• 23 января 2023
Епілепсія у кішки, може хто порадить ліки.
Дівчата, мій вет чесно сказав, що не лікує епілепсію, треба шукати вузького спеца в Києві, і таких у її віці присипляють((
Кішці моїй 20й рік, вона суто домашня, вже старенька і боюсь дорогу навіть не перенесе, та і сенсу везти на мрт не бачу, вік все ж таки, я не хочу її лишній раз травмувати. Чи можливо самій купити препарат від епіприпадків, порадьте що можна спробувати, колоти зможу і сама...
МадамОхмури• 23 января 2023
Треба порадитись із ветеринаром. Вин повинен підказати.
Шукайте саме ветеринара. А то тут вам надають порад
Моя улюблена страшко• 23 января 2023
Моя тітка усипила котика. Коту було 20 років, хвороба прогресувала , хворів місяць. І кіт мучився, і тітка разом з ним.(.
Не мучайте ні себе ..ні тваринку...
.
Не мучайте ні себе ..ні тваринку...
.
Стебель_березы
• 23 января 2023
Ответ дляМадамОхмури
Ну от мій не знає чим, обіцяв дізнатися і написати мені, але поки не відповів за день
Стебель_березы
• 23 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не мучайте ні себе ..ні тваринку...
.
Не мучайте ні себе ..ні тваринку...
.
Ну спочатку все ж спробувати лікувати треба, а раптом допоможе
Стебель_березы
• 23 января 2023
Ответ дляПиши-пропало
Часто приступы?
Перший був у неділю вдень, потім вночі і сьогодні вдень знову (
Пиши-пропало• 23 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
Послушаю, у меня та же история.
Na kablukah• 23 января 2023
В Киеве Павел Каратаев ,невролог.
И Валентина Павлюченко.
Возьмите у них консультацию.
Как вариант, спросить в группе Гомеопатия для животных, может посоветуют что-то дельное.
Нужно испробовать все методы.
И Валентина Павлюченко.
Возьмите у них консультацию.
Нужно испробовать все методы.
Na kablukah• 23 января 2023
Ответ дляMarynet
Дуже дякую, зранку напишу їм
Надеюсь помогут, здоровья кошечке
Кстати, Павлюченко работает в клинике Черничко,на академгородке.
Можно параллельно у нее проконсультироваться
Моя улюблена страшко• 23 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
Обов´язково шукайте шляхи лікування, і полегшення стану киці.
Леся Українка• 24 января 2023
Я нажаль втратила свою кішку на 16 році її життя
Кожного вечора плачу...
Заплатили чимало лікарям, а результату не було жодного... Вона протрималася три місяці, правда у нас було защимлення в спині ( це один з діагнозів)... Навіть в туалет ходили ’в ручну’ ...
Кожного вечора плачу...
Холодная каша• 24 января 2023
В Києві vet.generation знають, що з цим можна зробити і чесно пояснюють перспективи. В мене теж кішка літнього віку, під їхнім керівництвом зберігаємо їй якість життя (в неї проблеми з нирками).
Наберіть просто в клініку і спитайте, адмін зорієнтує вас.
Стебель_березы
• 24 января 2023
Ответ дляNa kablukah
Надеюсь помогут, здоровья кошечке
На жаль, ці онлайн не надають консультацій (кл. Каратаєва), тільки приїхати треба, почекаю відповідей від інших
Стебель_березы
• 24 января 2023
Ответ дляХолодная каша
Дуже вам вдячна, лікар з цієї клініки вже призначив лікування
Холодная каша• 24 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
Рада, що змогла допомогти вам. Здоров´я киці :)