Малявка-козявка• 24 января 2023
Де можна знайти тематичні групи по ринопластиці? шукаю компаньйона)
Дівчатка,можливо хтось підкаже тематичні групи?я обрала лікаря та країну.
Малявка-козявка
• 24 января 2023
Ответ дляБожий одуванчик
І що обрали? Ціна питання?
Вірменія,2000 тис євро
Божий одуванчик• 24 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Вірменія,2000 тис євро
Як зважилися?
Все життя мрію. Але боюся)
Малявка-козявка
• 24 января 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Як зважилися?
Все життя мрію. Але боюся)
Я на цього лікаря давно поглядаю,попереписувалася з дівчатами,покидали фотки,якщо не зараз,то коли?в мене сумнівів немає,давно про це мрію
Леплю из пластилина• 24 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Мабуть, мова про Нару? А де можна подивитися фото робіт та переглянути відгуки дівчат?
Малявка-козявка
• 24 января 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ні,Гор Ховганісян,Нару теж дивилася,але він мені більше подобається,напишіть в приват,скину
Mamagovorila• 24 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Ви під анонімом) відкриваюсь, кидайте в особисті