соева-сысоева• 24 января 2023

Як змінити себе? (внутрішньо).

Хочу дуже змінити свою поведінку, свій характер. Він у мене дурнуватий. За скільки часу можливо змінити себе? Звичайно тоді вже будуть і зовнішні зміни.
Як вам це вдалось?
автор соева-сысоева • 24 января 2023
В чому дурнуватість не описала :
Можу легко нахамити і послати
Постійно скаржусь
Пліткую багато.

СкокоМнеДадите• 24 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
В чому дурнуватість не описала :
Можу легко нахамити і послати
Постійно скаржусь
Пліткую багато.
Я только хамлю в ответ, или если меня уже совсем выьесят своей тупостью. А вот писать жалобы автор , это клиника. Вы наверное и на советчице постоянно жалуетесь
автор соева-сысоева • 24 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я не пишу скарги. Я мала на увазі, що я скаржусь людям про життя своє. Тут я не скаржусь, тут ще на мене скаржаться майже ні за що))
Репетиторша• 24 января 2023
Так вот кто тут вечно жалуется на темы и посты!
автор соева-сысоева • 24 января 2023
Ответ дляРепетиторша
Боже… я сала на увазі скаржусь на життя своє. Я тут ні на кого не скаржусь 🤦🏼‍♀️
Без_паніки• 24 января 2023
Створіть уявний образ того, якою людиною ви прагнете стати, можливо хтось для вас є авторитетом, кимось ви вже захоплюєетесь і хотіли б стати на нього схожою.

Подумайте яких навичок/якостей вам не вистачає, щоб діяти як ваш ідеал.
Придумайте, яким чином ви могли б натренувати ці навички, що було б вашим тренажером. І дійте)
Але це така дуже поверхнева робота)

Для початку варто зрозуміти заради чого більш важливого вам змінювати себе.
Без цього все буде марним і навряд чи вийде.
автор соева-сысоева • 24 января 2023
Ответ дляБез_паніки

Але це така дуже поверхнева робота)

Дякую. Впринцирі є людина)
Фигура мечты• 24 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
Дякую. Впринцирі є людина)
И смысл меняется....потом пожалеете,
Интернет Бродилкин• 24 января 2023
Начните с того, что решите какой вы хотите быть. И повторяйте максимально часто про себя - я - ’дружелюбная’, ’я - общительная’, ’я - открытая’ и тд, какой вы хотите быть, - так вы постепенно, примеряя на себя этот образ и состояние, измените себя. Я через это прошла. Через 1,5-3 месяца уже все заметили перемены. Через год я стала другой и изменилось все.

автор соева-сысоева • 24 января 2023
Ответ дляФигура мечты
И смысл меняется....потом пожалеете,
Що Ви маєте на увазі? Про що я пошкодую?
автор соева-сысоева • 24 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Чудово. Я дійсно рада за вас, що у вас вийшло)
І мені хотілось би)
Интернет Бродилкин• 24 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
І мені хотілось би)
Это не сложно. Концентрация на том, чего хочешь ещё никому не вредила. Пусть все получится
автор соева-сысоева • 24 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Дякую.
Не за Будка• 24 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
В чому дурнуватість не описала :
Можу легко нахамити і послати
Постійно скаржусь
Пліткую багато.
Ви часом не 12го числа народжені, або в грудні?
автор соева-сысоева • 24 января 2023
Ответ дляНе за Будка
Листопад) а чому питаєте?))
Не за Будка• 24 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
Листопад) а чому питаєте?))
Та мені для себе цікаво) десь 12 має бути в портреті, прям дуже типова картина.