Бяки-козяки• 24 января 2023

Демобилизация и повторный призыв

Муж в марте пошел в армию добровольцем, заключили контракт на 1 год, на прошлый год он имел статус многодетного. Сейчас уже не многодетный, старшей 18. Вопрос следующий, вот его демобилизуют ( очень жду и надеюсь)…дают какой то документ, что служил? Ну на случай, если повестку дадут где то на улице? И могут ли опять призвать служивших?
ШанельКуКу• 24 января 2023
А с чего вы взяли,что демобилизуют?Пока война закончится,врядли отпустят,увы((

Реанимация• 24 января 2023
Мій чоловік теж доброволець, з березня
Сказали не буде демобілізації((( я теж дуже сподівалась
ПрипоРошенная• 24 января 2023
Ответ дляШанельКуКу
У него контракт с временными рамками
Булькаю• 24 января 2023
Міністр оборони Олексій Резніков у відповідь на петицію вважає, що демобілізувати людей, які служать понад рік, це дуже нашкодить обороноздатності України.

Джерело: Резніков у ефірі телемарафону

Пряма мова Резнікова: ’Моя персональна думка – ця петиція не зовсім на користь обороноздатності країни.

На сьогодні Конституція говорить про обов’язок кожного громадянина боронити свою землю.

Питання піти відпочивати, коли війна ще не закінчилася і перемога попереду, мені здається, це трохи дивний підхід.

У парламенті є конструктивніший підхід, проєкт закону, який ми підтримуємо – можливість надання відпусток певний період часу, можливість відпочити, перепочити та переключитися.

Щодо демобілізації – уявіть собі, сьогодні у нас під багнетом близько мільйона людей. Уявіть, мільйон відпустити, мільйон набрати, а навчити їх, підготувати? Для мене це дуже дивно звучить, не розумію авторів цієї петиції’.
Там_все_размывчато• 24 января 2023
Увы никто никого не отпустит до победы, а новые призывы- пополнение все ж это понимают😒
Булькаю• 24 января 2023
Але є зустрічна петиція підписуйте кому не байдуже
https://petition.president.gov.ua/petition/173494 там таких петицій ще багато
Там_все_размывчато• 24 января 2023
Ответ дляБулькаю
А смысл? У нас хоть раз они срабатывали?!? В стране война и тем более

Svetlana-7070• 24 января 2023
Ой, автор підписуйте петиції. Бо по ходу не буде демобілізації до кінця ВП. Не знаю як контрактники, мій просто мобілізований. Але на через рік уже не розраховую
Ягодка опять• 24 января 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Женский учет отменили. Но в этом случае помогла не петиция, а давление общественности
автор Бяки-козяки • 24 января 2023
Ответ дляРеанимация
Мій чоловік теж доброволець, з березня
(((
У чоловіка мати захворіла дуже
Рак 4 ст і дуже сподіваюсь, що після закінчення контракту відпустять
Але мені цікаво, якщо вручать повістку - заберуть?
Там_все_размывчато• 24 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
Абсолютно верно
СовНарКом• 24 января 2023
Його не відпустять.
А по змісту запитання - так заберуть.
Булькаю• 24 января 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Але ж поставити підпис це ж не кирпичі носити. І якщо так думати і казати буде кожен то звісно що з думкою людей ніхто і не буде рахуватись.
автор Бяки-козяки • 24 января 2023
Ответ дляСовНарКом
Його не відпустять.
А по змісту запитання - так заберуть.
Ягодка опять• 24 января 2023
Ответ дляБяки-козяки
(((
У чоловіка мати захворіла дуже
Конечно заберут. Нет нормы закона, по которой не могут забрать
Ягодка опять• 24 января 2023
Ответ дляБяки-козяки
Но вы смотрите, там же есть причины для отсрочки. Консультируйтесь с юристом. Может за матерью уход нужен, либо эта болезнь попадает под ту, которая дает право на отсрочку
Полуничка• 24 января 2023
Ответ дляБулькаю

Джерело: Резніков у ефірі телемарафону

Бо їх не в один день потрібно набирати вчити. А поступово. Ато виходить що одні і не відчують що таке війна. А інших вижати до останнього. Фізичні характеристики людини не дозволяють ефективно вести війну без перепочинку , нормального не в 10 днів
Полуничка• 24 января 2023
Ответ дляБулькаю
Так мало підписів(((
Белая котичка• 24 января 2023
Ответ дляПрипоРошенная
У него контракт с временными рамками
Мого колегу після закінчення контракту на наступний тиждень призвали. Хто його відпустить? Він обучений, він має досвід, він має задовільний стан здоров´я та підходящий вік.

Булькаю• 24 января 2023
Ответ дляПолуничка
Тому потрібно не мовчати ця війна невідомо скільки ще буде тривати ніхто не знає. Наші чоловіки теж потребують відпочинку і наші діти теж хочуть бачити тата.
автор Бяки-козяки • 24 января 2023
Ответ дляБелая котичка
Ось і мій чоловік так
Він ще руководить(((
Булькаю• 24 января 2023
Ответ дляПолуничка
Так мало підписів(((
Потрібно розповсюджувати. Всі бояться підписуватись бо їх це не стосується як одна жіночка мені сказала (навіщо це мені нехай підписують ті що воюють і їхні жінки а мені воно не потрібно)
ПрипоРошенная• 24 января 2023
Ответ дляБулькаю
Понимают, что некем заменить...
У этих ребят колоссальный опыт.
Полуничка• 24 января 2023
Ответ дляБулькаю
Ну да. Війна ж тільки частину українців стосується.
Вся такая растыкая• 24 января 2023
Ответ дляБяки-козяки
(((
У чоловіка мати захворіла дуже
Це причина, можуть навіть достроково відпустити. Принаймні свого часу знайомого так перевели з передової до місцевого військомату через те, що мати злягла. Щоправда, це було ще до повномасштабної, але він був на нулі тоді
Полуничка• 24 января 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Понимают, что некем заменить...
У этих ребят колоссальный опыт.
Вони не залізні. Їх досвід дуже сильно мінусується фізичним зношенням та дикою втомою.
А замінити є ким.
Та никада в жизни• 24 января 2023
Мой зять по контракту служит, пять лет, летом заканчивается.Сказали ,на сегодня,нет не демобилизуют,или если все таки что-то изменится на фронте или в поправках,то демобилизуют но призовут опять по мобилизации
Вся такая растыкая• 24 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
Онкологія 4 ст. - це потреба в догляді, це підстава не забирати.
Копуша• 24 января 2023
Ответ дляПрипоРошенная
У него контракт с временными рамками
Даже когда был особый период, то контракт не закрывали, а сейчас и подавно.
Кукарикуууууу• 24 января 2023
Племінник, контракт закінчився в березні 22р, ніхто нікуди не відпустив, було тяжке поранення, операцій багато, правда не на фронті зараз, а в частині.