размахер• вчера в 21:55
Проблемна ситуація
Дівчата, поговоріть зі мною.
Працюю 4,5 місяців. Робота знайома, але сфера для мене нова. Купа нюансів, місце взагалі не моє. Не через самі задачі, інші причин. Але їх купа
Встало питання звільнення, бо я не тільки морально не витримую, але вже і фізично здоров´я сипатися почало.
Але переживаю, що для майбутнього роботодавця 4-5 місяців роботи можуть стати перепоною.. І цей перший досвід стане більше мінусом чи плюсом. І ще є сімейні проблеми, котрі потребують зараз моєї уваги.
Дохід дозволить покрити наші потреби без моєї зпл, але обережно, сильно не розгулятися.
Вже шукаю інше місце, але відпроситися на співбесіди - це той ще квест.
Як валіза без ручки. Я нести важко, і покинути не може.
Є і за, є і проти. Я дуже відповідальна і для мене цей крок - як поразка. Але ж здоров´я теж не безмежне.. я не можу постійно закривати чужі дірки собою.
Я не потребую від вас вирішення, я доросла і сама це зроблю.
Просто так важко мені.. хочеться просто поговорити
Деловитая• вчера в 22:13
Ответ дляразмахер
Я була тиждень на лікарняному. Через одну проблему, котра боліла 1,5 тижні і не проходила.
На другий день на лікарняному пройшла..
Ну и что ? Сейчас другое болит
Последнее предложение не поняла
размахер
• вчера в 22:13
Ответ дляДеловитая
Пока не найдете новую работу - почему нет ?
Є дохід чоловіка, ми не претендуємо на виплати.
Але звісно 2 зпл краще, ніж одна
размахер
• вчера в 22:14
Ответ дляДеловитая
Ну и что ? Сейчас другое болит
Последнее предложение не поняла
Проблема моя зажила на другий день на лікарняному. А до цього 1,5 тижні ніяк
Деловитая• вчера в 22:15
Ответ дляразмахер
Але звісно 2 зпл краще, ніж одна
Тогда просто уволиться и искать работу
Если есть второй доход,
в чем печаль ?
Если есть второй доход,
в чем печаль ?
Деловитая• вчера в 22:15
Ответ дляразмахер
Здоровья вам
размахер
• вчера в 22:23
Ответ дляДеловитая
Тогда просто уволиться и искать работу
Если есть второй доход,
в чем печаль ?
Если есть второй доход,
в чем печаль ?
Те, що хотілося красиво війти у робочий процес. А вийшло невдало.
Взагалі не моє місце
Деловитая• вчера в 22:25
Ответ дляразмахер
Взагалі не моє місце
Ну уже как вышло
Я увольнялась последний раз из-за аллергии. Реально началась аллергия в прошлом году на растения вокруг. И что теперь ? Нашла другую работу, забыла уже
Диви яка я пава!• вчера в 22:27
Ответ дляразмахер
Взагалі не моє місце
Ну що зробиш.Буває,знайдете нову.
размахер
• вчера в 22:27
Ответ дляДеловитая
Ну уже как вышло
Дякую за ваш досвід.
Справді, це не велика проблема і треба звільнитися і спокійно шукати далі