Love_Love_Love_• 25 января 2023

Сьогодні День Народження в Президента.

Цей випадок коли побажання одне на всіх.
Якже хочеться швидкого його здійснення.
Бажаю всім швидкої Перемоги
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляTakamaka
Так. Перечитувала вчора-сьогодні новини, дійшла до того ж висновку.
Партнери дали сигнал, чекали відповідних дій.
Аби ж ще тільки зміни були реальні, а не бутафорія…
Десь промелькнуло, що під Шмигалем стілець хитається
Takamaka• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Ого.
appareils• 25 января 2023
Яке воно тут несчасне, браво актору! А якщо серйозно мені якось байдуже, хай його рідні вітають. Но вангую сьогодні із кожної шпарини це буде лізти.
bananos• 25 января 2023
Ответ дляappareils

Невже не можна промовчати
Розбійник• 25 января 2023
Ще з росіян сміються, а самі🤷🏼‍♀️
Оксана-004e• 25 января 2023
Не сотвори себе кумира.... Но похоже, что поздно пить Боржоми
Воробу-шек• 25 января 2023
Удалено администрацией...
Решка7777• 25 января 2023
я бы хотела не знать др президента ..фины вряд ли столь празднуют такие даты
ok1904• 25 января 2023
Решка7777 Ви не звертали в новинах як президенти вітають один одного з д нар про це принято звітувати в ЗМІ хто кого привітав(0зрозкміло що протокольні відділи відпрацьовують, але це за етикетом). Раніше я не звертала на таке увагу, бо не цікавилася політикою.
От тепер знаю, що у чоловікового брата д.нар в один день з Зе.
Ellillд• 25 января 2023
Не хочу, что б моя страна превращалась в северную Корею. День рождения - личный семейный праздник. Как то я не родственник ему, иначе б в Испании на своей вилле пила за его здоровье.
Ребятам на передовой крепкого здоровья и вернуться в свои семьи живыми!
TheTarotReader• 25 января 2023
Ответ дляРешка7777
Кто вас принуждает праздновать. Я вот и не знала о нашем. Водолей, оказывается.
ebbi• 25 января 2023
Ответ дляappareils
Важко жити злим людям.Вони навіть спокійно мимо пройти не можуть
ebbi• 25 января 2023
Ответ дляРешка7777
А хтось його святкує?Поздоровити словами людину з днем народження-це нормально.Це нормально на любому рівні-знайомого,друга,коллегу,керівника...Це елементарна людська ввічливість і увага до людини.
Решка7777• 25 января 2023
Ответ дляebbi
у кожного своя думка про нормальність.
ebbi• 25 января 2023
Ответ дляРешка7777
у кожного своя думка про нормальність.
Шкода,що у когось злість і неповага до людей -це нормально.Але Ви праві-є й такі.
GEA66• 25 января 2023
Здоров’я,терпіння,наснаги і Божого оберегу Президенту!Всім нам-Перемоги і відновлення!
L-i-s-a-92af• 25 января 2023
Як Олена Зеленська привітала чоловіка з днем народження
Зараз Володимир Зеленський переживає найважче випробування. Дружина всіляко намагається підтримувати коханого та допомагає йому наблизити перемогу. Олена часто буває в робочих закордонних поїздках і її постійно запитують, як чоловік змінився за цей рік.

І я завжди відповідаю: ’Не змінився. Він той самий. Той самий хлопець, якого я зустріла, коли нам було по сімнадцять’,
– з ніжністю написала Зеленська.

Перша леді додала, що за цей рік у коханому змінилося лише одне – нині він набагато менше усміхається: ’Я бажаю тобі більше причин для усмішки. І ти знаєш, що для цього треба. Ми всі знаємо’.

https://showbiz.24tv.ua/den-narodzhennya-zelenskog...
Mrs.Ochmonek• 25 января 2023
Ответ дляappareils
У вас уже полізло
Mrs.Ochmonek• 25 января 2023
Бажаю йому стати Президентом Перемоги в цьому році. І здоров´я, постарів значно за цей рік.
appareils• 25 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
У вас уже полізло
Ну вибачте шо тортік зіпсувала)))