Цей випадок коли побажання одне на всіх.
Якже хочеться швидкого його здійснення.
Бажаю всім швидкої Перемоги
Якже хочеться швидкого його здійснення.
Бажаю всім швидкої Перемоги
Решка7777 Ви не звертали в новинах як президенти вітають один одного з д нар про це принято звітувати в ЗМІ хто кого привітав(0зрозкміло що протокольні відділи відпрацьовують, але це за етикетом). Раніше я не звертала на таке увагу, бо не цікавилася політикою.
От тепер знаю, що у чоловікового брата д.нар в один день з Зе.
TheTarotReader• 25 января 2023
Ответ дляРешка7777
я бы хотела не знать др президента ..фины вряд ли столь празднуют такие даты
Кто вас принуждает праздновать. Я вот и не знала о нашем. Водолей, оказывается.
Ответ дляРешка7777
А хтось його святкує?Поздоровити словами людину з днем народження-це нормально.Це нормально на любому рівні-знайомого,друга,коллегу,керівника...Це елементарна людська ввічливість і увага до людини.
L-i-s-a-92af• 25 января 2023
Як Олена Зеленська привітала чоловіка з днем народження
Зараз Володимир Зеленський переживає найважче випробування. Дружина всіляко намагається підтримувати коханого та допомагає йому наблизити перемогу. Олена часто буває в робочих закордонних поїздках і її постійно запитують, як чоловік змінився за цей рік.
І я завжди відповідаю: ’Не змінився. Він той самий. Той самий хлопець, якого я зустріла, коли нам було по сімнадцять’,
– з ніжністю написала Зеленська.
Перша леді додала, що за цей рік у коханому змінилося лише одне – нині він набагато менше усміхається: ’Я бажаю тобі більше причин для усмішки. І ти знаєш, що для цього треба. Ми всі знаємо’.
– з ніжністю написала Зеленська.
Mrs.Ochmonek• 25 января 2023
Ответ дляappareils
Яке воно тут несчасне, браво актору! А якщо серйозно мені якось байдуже, хай його рідні вітають. Но вангую сьогодні із кожної шпарини це буде лізти.
У вас уже полізло
Mrs.Ochmonek• 25 января 2023
Бажаю йому стати Президентом Перемоги в цьому році. І здоров´я, постарів значно за цей рік.