Ну что, и снова здрасьте?)))
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ дляЛЮБА
С ней да же наши собаки не спорят , она трынделей раздает быстро ,а если ей показалось что на меня не так посмотрели , то сразу опа моему обидчику !знает команду фас )))

Весело у Вас
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ дляjana.jana
Подскажите,это не ракеты? Нужно ехать к ветеринару,нельзя уколы пропустить,нужно до 11 справится так как потом не получится ехать,не знаю или ехать или опасно.
Пусків не було
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh

Поздравляю!
У меня сестра Анна, красивое имя!
Дочка Александра)
Помню Вашу темку
А сыновей Как зовут?
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Я их стараюсь не трогать,в витринах темновато ,а вспышку они бояться .
А....понятно, извините
А Вы их по дому/квартире не выпускаете побегать?
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Станом на зараз над територією білорусі:
х1 ДРЛВ А-50;
х2 винищувачі МіГ-31к;
х2 винищувачі-бомбардувальники Су-34;
декілька винищувачів супроводу типу Су-30/МіГ-29.
Якщо політ виявиться тренувальним — то триватиме він орієнтовно до 10:30-11:10.
х1 ДРЛВ А-50;
х2 винищувачі МіГ-31к;
х2 винищувачі-бомбардувальники Су-34;
Ответ дляZelenkа
О, я триста років сємками не плювалась. Це ж сьогодні середа, треба піти в АТБ нові акції глянути і купити)
Тільки не беріть насіння Розумний вибір.
Повелась на акцію, купила пачку 300 грам за 29 гривень. А воно таке мілке.
З літа не купували, а тут щось захотілось.
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
У меня дочь только)
А..точно, сорри
Я Вас с другой Советчицей перепутала
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ дляanonimka
У меня вообще страх - что за образование будет у наших деток? То Корона, то война.
Не все могут же онлайн воспринимать информацию...
Наші діти просто будуть відрізнятися від нас. Але вони розумні- навчаться саме тому, що потрібно, що час вимагатиме. Просто вірте в них))