дама_из_декрета• 26 января 2023
Что подарить девочке на 4 года ?
Девочки посоветуйте )Совсем в голову ничего не приходит …
Деловитая• 26 января 2023
Лего, наборы плей до, любимых персонажей (в нашем случае это герои мульт щенячий патруль)
Стриптизерка• 26 января 2023
Дивлячись чим дитина любить займатися. Можна дитячу косметику, або набір цікавих, яскравих пазлів для її віку, можна ляльку або дім для лялєчек. Лєго френдс або м‘яка іграшка. Якщо дитина любить малювати - подарувати набір з фарбами, олівцями, фломастерами та спеціальним папером наприклад. Якщо співати - дитячий мікрофон. Настільну гру якусь або сертифікат на похід на дитячі атракціони. Краще ще додати солодощі до подарунка