Жена_КотораяСтена• 26 января 2023
Чи потрібна я цьому чоловіку? Чи це кінець?
Я більше так не можу. Плачу щодня. Це не життя, а якась мука. Закохалася в нього, але мабуть треба відпустити.
Моя попередня тема.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3240299
Все-таки поїхала я тоді до нього.
Дівчата, ви були праві. Гроші за білет він так і не віддав.Я і не нагадувала. Тільки дав на білет , коли я їхала додому.
Поклав на стіл зранку перед роботою, сказав мені це у тел. розмові.
Отже, коли я тільки приїхала, зустрів на вокзалі. Я дуже соромилася його. Він виявився кращий ,ніж на фото. Вечором приготував вечерю, випили шампанське, але інтиму не було.
Все відбулось наступного вечора. Я не жалію, бо закохана у нього(((
У ліжку виявився справжнім егоїстом, я була п´яна, тому не витримала і сказала йому, що мені є з ким порівняти. Знаю, що це була моя помилка(((Що чоловікам неможна такого казати. Він образився, але одразу виправився, почав старатися для мене.
Я пробула у нього 5 днів і поїхала додому. Бо подзвонила сестра, треба було терміново поїхати по сімейним справам. Речі всі забрала із собою. Він бачив
напередодні вечором як збирала сумку, і нічого не сказав, щоб я залишила ці речі.
Хоча ми домовлялися, що я їду до нього з переїздом.
Коли приїхала додому, він подзвонив і був трохи здивований, що речі всі забрані... Я сказала, що ті речі мені все одно не потрібні, що я приїду з іншими.
І все, після цього його як підмінили.
Почав менше писати, але дзвонив щодня.
Через неділю, я запитала чи приїздити до нього на постійно, бо я маю знати, чи платити за квартиру.
Він сказав, якщо я не буду постійно сидіти в телефоні і ображатися на нього за всякі дрібниці, то їдь.
І так ми проспілкуватися дві неділі, він більше і не згадував про переїзд.
Моя попередня тема.
Все-таки поїхала я тоді до нього.
І все, після цього його як підмінили.
Почав менше писати, але дзвонив щодня.
ПАЦАНКА О• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я така людина, що мені треба подзвонити і поставити всі крапки.
Бо це не дає мені жити(((
Так жирные точки..вы ему не нужны
ПАЦАНКА О• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Спочатку, коли він мене добивався, йшов на пролом!
Где и когда он шел напролом?
Скомуниздила• 26 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я хочу подзвонити сьогодні, і спитати для чого він мені написав на тому сайті знайомств. Щоб я побачила, що він там шукає .
Да скучно ему. Троллит Вас.
Исправлялочка• 26 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Ахаха
Ну, так мужик юзает замужних и любит разнообразие .
Кстати , самый популярный вариант , особенно у жлобов
Ухаживать не надо , цветы /подарки дарить тоже . Главное место для траха найти
А обеспечит даму ее муж- рогатый олень)
Ну, якщо вас юзають, і ви так це називаєте, то що ж, буває….
СКИБИДЫШь• 27 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Щоб було точно зрозуміло, що це кінець.
Уже точно понятно. Вы и так слишком много инициативы проявляете, этим вы обесцениваете себя в глазах мужчины. Просто поймите, вы рассуждаете ’вот я покажу ему какая я классная, понимающая, покладистая, тогда он поймет какое я сокровище’. А мужская психика устроена по другому, он считает что раз вы так перед ним стараетесь, то скорее всего это потому что он такой офигенный. У него только эго раздувается от вашего ’альтруизма’, а инициатива пропадает. Ваши поступки больше подходят для семейных отношений, где оба друг для друга живут (и то иногда надо с умом все делать чтобы не усадить на голову и не обленился мужчина).
Я бы вам посоветовала завершить все на этом этапе. Позже, скорее всего, он опять к вам постучится. Но тогда хоть будет шанс что после перезагрузки вы не повторите ошибок и ему все же придется прилагать усилия к отношениям. Очень рекомендую слушать лекции семейных психологов и работать с самооценкой. Удачи)
СКИБИДЫШь• 27 января 2023
Ответ дляБентливуман
А на мій погляд, він явно сказав переїжджати. Але автор чекає особливого запрошення. Здивувався, що автор поїхала й не лишила речі. Тож, розраховував, що автор буде жити з ним. Все виглядало непагано, але автор хоче вичавити з чоловіка якісь кроки.
Мені здається, ви його образили.
Ну ладно автор.. Але мені дивно що дорослий чоловік одразу запрошує до себе жити, цілком можливо там є якісь приховані таракани конських розмірів. Ну не по 17 років, щоб гормональний фон отак вчинками керував. Але можливо вони обидва просто трохи дивні, будуть притиратися, миритися, але згодом все наладиться. Дуже б хотілося)