Лика-прилипка• 26 января 2023
Подарунок шефу
З шефом в дружніх стосунках. Думаю подарувати йому якийсь дуже хороший алкоголь, але я в ньому не розбираюсь. Допоможіть порадою що б його потішило. Любить віскі. Ніби односолодове ( колись таке чула). Або щось порадьте інше
Лика-прилипка
• 26 января 2023
Ответ для__Jane__
Чивас 12- ти летний или гленфиддиш. Хоча, може це й не ’ хороший’ для Вас. Все ж відносно🤷♀️
Для мене взагалі воно все однакове. А він поціновувач всякого елітного віскі
Лика-прилипка
• 26 января 2023
Ответ для__Jane__
Ну а що він п´є, ви бачили хоча б? Односолодивий і купаж- то різні речі. Я не п´ю віскі, але знаю))
Не пила з ним) тому не знаю.