Мао_Мяо• 26 января 2023
Порадьте, будь ласка,базу під макіяж
Зволожуючий денний крем це не база?
Мудробаба• 26 января 2023
Праймер - це не про догляд, а про декоративну косметику. Він сгладжує пори, подовжує стійкість покриття (тон, пудра, тинт, флюїд чи що ви наносите), косметика на обличчі не окислюється, довше має охайний вигляд (особливо якщо шкіра жирна).
Мао_Мяо
• 26 января 2023
Ответ дляМудробаба
Дякую. А марку можете порадити?
Мудробаба• 26 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
Дякую. А марку можете порадити?
Laura Mercier., Nyx, Chanel
Max Factor/Loreal теж є нормальні. Є матуючі, для широких пор, для сяйва. Треба обирати.
Мао_Мяо
• 26 января 2023
Ответ дляМудробаба
Laura Mercier., Nyx, Chanel
Дякую. Читаю відгуки
Stepa_nida• 26 января 2023
Не зовсім згодна з першим коментарем, база під макіяж - це дуже обширне поняття, у яке включають будь-який буферний шар між Вашою шкірою і косметикою.
Є спеціалізовані продукти, які використовуються для створення певного ефекту - матування, затирання пор, легкий блиск - так, здебільшого це виключно продукт декоративної косметики.
Але якщо ми беремо поняття бази як засобу, що запобігає швидкому пересиханню тонального крему на шкірі (наша шкіра всотує вологу з тонального крему та на поверхні задишається пігмент та силікони). То для сухої або комбі шкіри такою базою можуть бути поєднання зволожуючого догляду (тонери, сироватки, емульсії) та барʼєрного крему (що містить MLE-емульсії, цераміди, легкі силікони).
Висновок.
Якщо мова про базовий денний макіяж, то за умови адекватного денного догляду, праймер не потрібен.
Якщо потрібні спецефекти, то шукаємо серед праймерів потрібної функції засіб. І тут вже багато залежить від того, для якої цілі нам потрібен засіб (разово на вихід чи на кожен день) і який ціновий сегмент шукаємо.
Висновок.
Мао_Мяо
• 26 января 2023
Ответ дляStepa_nida
Висновок.
На щодень. Вирівняти шкіру, замазати пори на крилах носа, прибрати жирний блиск.. Ну і щоб за 2 години база разом з тональним не скотилися в куточках очей, підборідді , біля носа
Stepa_nida• 26 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ну дивіться. Такий запит на щодень - то я б порадила Make Up For Ever, в них є для мінімізації пор і за складом він буде матувати. Але теоретично може погіршувати стан шкіри, якщо шкіра погано ’носить’ важкі силікони. Та третього не дано, затирання пор це завжди диметикон або аналоги, і нового ще не винайшли.
Взагалі, інколи краще не мудрувати, використовувати тонким шаром стійкий матуючий тон, додавати трошки блюрової пудри на ніс і контролювати блиск матуючими серветками, ніж кожного дня використовувати такого роду праймер.
Мао_Мяо
• 26 января 2023
Ответ дляtarveldy
Вкотре повертаюсь до артдеко в маленькій чорній банці, спробувала напевно всі з майкапа
Це для повік тільки
Для повік теж маю арт-деко. Мені на морду ліца ще треба базу
Мао_Мяо
• 26 января 2023
Ответ дляtarveldy
Мені дуже корейська зайшла, не можу фото додать
Фейс блур від етюд хаус
В мене жирна чутлива шкіра
Фейс блур від етюд хаус
В мене жирна чутлива шкіра
Дякую. Така?
мегамоСГ• 27 января 2023
Ответ дляtarveldy
Це для повік тільки
А NYX для повік не пробували? Мені сподобалася ця база більше - не потрібно торкатися руками в банці, не засихає, не тягне ніжну шкіру при нанесенні. Тримає макіяж очей так само довго. Єдине - не додає яскравості тіням, як це робить артдеко.
Ответ длямегамоСГ
Все що я купувала нукс все викинула, мені вона не підходить взагалі