Мао_Мяо• 26 января 2023

Порадьте, будь ласка,базу під макіяж

Зволожуючий денний крем це не база?
Мудробаба• 26 января 2023
Праймер - це не про догляд, а про декоративну косметику. Він сгладжує пори, подовжує стійкість покриття (тон, пудра, тинт, флюїд чи що ви наносите), косметика на обличчі не окислюється, довше має охайний вигляд (особливо якщо шкіра жирна).

автор Мао_Мяо • 26 января 2023
Ответ дляМудробаба
Дякую. А марку можете порадити?
Отчебучкина• 26 января 2023
+
Просто звязда• 26 января 2023
Вам из дорого или бюджетного?
Мудробаба• 26 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
Дякую. А марку можете порадити?
Laura Mercier., Nyx, Chanel
Max Factor/Loreal теж є нормальні. Є матуючі, для широких пор, для сяйва. Треба обирати.
автор Мао_Мяо • 26 января 2023
Ответ дляМудробаба
Laura Mercier., Nyx, Chanel
Дякую. Читаю відгуки
автор Мао_Мяо • 26 января 2023
Ответ дляПросто звязда
Вам из дорого или бюджетного?
500-700 грн

Stepa_nida• 26 января 2023
Не зовсім згодна з першим коментарем, база під макіяж - це дуже обширне поняття, у яке включають будь-який буферний шар між Вашою шкірою і косметикою.
Є спеціалізовані продукти, які використовуються для створення певного ефекту - матування, затирання пор, легкий блиск - так, здебільшого це виключно продукт декоративної косметики.
Але якщо ми беремо поняття бази як засобу, що запобігає швидкому пересиханню тонального крему на шкірі (наша шкіра всотує вологу з тонального крему та на поверхні задишається пігмент та силікони). То для сухої або комбі шкіри такою базою можуть бути поєднання зволожуючого догляду (тонери, сироватки, емульсії) та барʼєрного крему (що містить MLE-емульсії, цераміди, легкі силікони).

Висновок.
Якщо мова про базовий денний макіяж, то за умови адекватного денного догляду, праймер не потрібен.
Якщо потрібні спецефекти, то шукаємо серед праймерів потрібної функції засіб. І тут вже багато залежить від того, для якої цілі нам потрібен засіб (разово на вихід чи на кожен день) і який ціновий сегмент шукаємо.
автор Мао_Мяо • 26 января 2023
Ответ дляStepa_nida

Висновок.
На щодень. Вирівняти шкіру, замазати пори на крилах носа, прибрати жирний блиск.. Ну і щоб за 2 години база разом з тональним не скотилися в куточках очей, підборідді , біля носа
Stepa_nida• 26 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ну дивіться. Такий запит на щодень - то я б порадила Make Up For Ever, в них є для мінімізації пор і за складом він буде матувати. Але теоретично може погіршувати стан шкіри, якщо шкіра погано ’носить’ важкі силікони. Та третього не дано, затирання пор це завжди диметикон або аналоги, і нового ще не винайшли.

Взагалі, інколи краще не мудрувати, використовувати тонким шаром стійкий матуючий тон, додавати трошки блюрової пудри на ніс і контролювати блиск матуючими серветками, ніж кожного дня використовувати такого роду праймер.
tarveldy• 26 января 2023
Вкотре повертаюсь до артдеко в маленькій чорній банці, спробувала напевно всі з майкапа
Це для повік тільки
автор Мао_Мяо • 26 января 2023
Ответ дляtarveldy
Це для повік тільки
Для повік теж маю арт-деко. Мені на морду ліца ще треба базу
tarveldy• 26 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
Мені дуже корейська зайшла, не можу фото додать
Фейс блур від етюд хаус
В мене жирна чутлива шкіра
автор Мао_Мяо • 26 января 2023
Ответ дляtarveldy
Фейс блур від етюд хаус
В мене жирна чутлива шкіра
Дякую. Така?
tarveldy• 26 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
Дякую. Така?
Ага
автор Мао_Мяо • 26 января 2023
Ответ дляtarveldy
Ага
Купила. )
Дякую
мегамоСГ• 27 января 2023
Ответ дляtarveldy
Це для повік тільки
А NYX для повік не пробували? Мені сподобалася ця база більше - не потрібно торкатися руками в банці, не засихає, не тягне ніжну шкіру при нанесенні. Тримає макіяж очей так само довго. Єдине - не додає яскравості тіням, як це робить артдеко.
tarveldy• 27 января 2023
Ответ длямегамоСГ
Все що я купувала нукс все викинула, мені вона не підходить взагалі