Oasis in the Desert• 27 января 2023

Интервью Виктора Ющенко Дмитрию Гордону

Смотрели интервью от 25.01.2023? Что скажете?
TATATA1973• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я не согласна с этим утверждением.
На Ющенко в своё время гнали все, кому не лень...

Но он первым стал объяснять украинцам, что такое национальная идентичность, чем отличается украинец от хохла и т.д.
Дами забувають, що він для уникнення кровопролиття підписав угоду, де Україна мінялася на парламентсько- президентську республіку, а в парламенті у нас як завжди було, ригів на 90% Монобільшості у нього не було., його ініціативи блокувалися. Про НАТО тоді тільки заїкнувся, то на нього так поперли.... Але і зараз прибитих багато, чого тільки варті вислови, про погані мінські домовленості, про те, що Порох би втік або здав Україну, а от засяйний наш...... тьху.
TATATA1973• 27 января 2023
Ответ дляAnnushka
Девальвация всех валют во всем мире была в 2 раза?
Там в 2 раза була пару днів. початок вересня 5, кінець вересня 8. Максимально було 9, я тоді постійно купляла, бо мала неосторожність позичити долари.
Olya Rybka• 27 января 2023
Ответ дляLadyDShoes
А його жіночка як построіла медичний центр)) розікрала гроші і поминай як звали
И их восхваляли, какие они патриоты, как за Украину
TATATA1973• 27 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Очевидно, потрібен був Президент не просто з українським духом, але і з більшими я*цями))
Все таки люди з колишніх дисидентів, які відсиділи півжиття за свої переконання - напевно ж довели, що їх не залякати і не підкупити. І оскільки у нас парламенсько-президентська країна, то від нас залежало обирати більше таких, чи більше ’лібералів’ або і відвертого криміналітету
Одні комуняки чого варті на чолі з тим слинявим Симоненком.
LadyDShoes• 27 января 2023
Ответ дляOlya Rybka
Ну точно не я. Видно ж сразу было что за шайка - лейка во главе с Юлькой … которая к путьке на поклоны ездила как на работу… заработала миллиарды дол..
На них теперь и живет))
TATATA1973• 27 января 2023
Ответ дляVittoria66
Вы же должны понимать, что пик роста экономики в те годы не его заслуга. Ющенко сам был махровым коррупционером, и схемщиком еще со времён, когда возглавлял банк Украина, который и разорил с сотоварищами. В последствии, многих из них он обеспечил сытными должностями, где они продолжали воровать, но, уже, по-крупному.
Янукович не без его участия пришел к власти в Украине, как бы он не пытался это отрицать.
У меня нет желания слушать интервью с ним, вызывает омерзение.
Ну да, і у Пороха не заслуга зростання ВВП, а от у зелєсяйного все заслуга, а особливо, що народився і невтік.
Advoco• 27 января 2023
Ответ дляLadyDShoes
Бачили))) весь тік ток рже
Ага обіржатись,… тим, хто в Бахмуті в окопах..,
Advoco• 27 января 2023
Ответ для vihola
А конкретно як народ просрав Ющенка?
Заичайно… обравши після помаранчевої революції гопника… крок вперед і два назад. Так і живемо в корупційному болоті невігласів. Але нинішні по корупції і невігластву вже мабуть і Яника перестрибнули,
автор Oasis in the Desert • 27 января 2023
Ответ дляEspresso_caffe
спасибо Вам за этот комментарий
Я очень приятно удивлена. Меня в плане человеческой любви и уважения к Ющенко поддерживала всегда только мама и коллега - финансист, которая очень высоко оценивала Ющенко, как Главу НБУ.

Все остальные мои знакомые лили на него незаслуженные помои.
Advoco• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert

Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляLadyDShoes
Але не дуже розумний((
Розумний, інтелігентний. Але не хитрий В часи коли він прийшов у Нацбанк, була інфляція 10 000 % на рік , якщо пам´ятаєте. І він вирулив, за що і отримав тоді повагу суспільства.
Ну, а в політиці серед акул йому багато що не вдалось, а могло б.
Ответ для vihola
А можете кинути посилання де розповідав? Дякую.
Это было очень давно на YouTube. Ющенко ооочень подробно всё рассказал об их отношениях с Юлей...
Olya Rybka• 27 января 2023
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
А они должны за власть гибнуть? В рашке так же говорят.
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Хлопці гинуть за Батьківщину.
Advoco• 27 января 2023
Ответ дляOlya Rybka
Удалено администрацией...
Advoco• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Хлопці гинуть за Батьківщину.
Удалено администрацией...
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Я за плюралізм думок, але допис містить дещо провокаційний відтінок. Ніхто за депутатів не гине і не збирається.

До чого тут вони? Ми маємо відповідати у першу чергу за себе. Людина - це зазвичай слабка хитрозроблена істота.

Ви живете в реальному світі? Я - так.
І постійно спостерігаю за тим, як людина, яка топить за справедливість, стаючи навіть мікро начальником, починає поступово втрачати свої моральні якості.

І чим вище піднімається, тим гірше...
vihola• 27 января 2023
Ответ дляAdvoco
Так він сам гопнику владу злив.
Хіба він за неї боровся?
vihola• 27 января 2023
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
хлопці не з народу?
а звідки?
Ответ для vihola
Так він сам гопнику владу злив.
Хіба він за неї боровся?
Злив? А за яких обставин це сталося??
Advoco• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert

Ви живете в реальному світі? Я - так.

І чим вище піднімається, тим гірше...
Ваші слова лиш підтверджують той факт, що жертви ці можуть бути даремними. Якщо виборці шукають виправдання корупції, то я навіть не знаю …
vihola• 27 января 2023
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Так що ви конкретно пропонуєте?
По пунктах, будь ласка.
vihola• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Злив? А за яких обставин це сталося??
Вище були різні варіанти, одні писали тому що народ тупий.
Інші тому що слабкий був, залякали.
А ви як вважаєте?
Кажете він колись розказував за яких обставин.
Просила посилання, не дали.
Advoco• 27 января 2023
Ответ для vihola
Так що ви конкретно пропонуєте?
По пунктах, будь ласка.
А ви що? Корупційне болото? Пенсію 50₴ і мінзарплату 130₴? Популізм і брехню на кожному кроці? Абсолютний провал у кадровій політиці? Тайланди, Парижі, Порше, Будинки, ділянки, вимагання хабарів, торгівля посадами і все це під час війни …По пунктам будь-ласка може щось не згадала
vihola• 27 января 2023
Ответ дляAdvoco
Так я першою запитала, які ваші пропозиції? Коли і на кого конкретно, з прізвищами це «корупційне болото» міняти, поділіться, будь ласка.
Дякую.
Advoco• 27 января 2023
Ответ для vihola
Дякую.
Так ви тільки питаєте і жодної конструктивної відповіді.
vihola• 27 января 2023
Ответ дляAdvoco
Якої відповіді?
Повторюю, я першою запитала.

Вам ця влада не подобається, зрозуміло.
Яка подобається? Що робити щоб це змінити? Хто може врятувати Україну?
Прізвище, будь ласка. Дякую.
Ответ для vihola
Інші тому що слабкий був, залякали.
А ви як вважаєте?
Просила посилання, не дали.
Якщо знайду, надішлю. Я ж не працюю на Ющенка, тому не зберегла посилання...

Головна ідея в тому, що один в полі не воїн. Це моя думка.
vihola• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert

Тобто, його не підтримав народ, чи команда зрадила?
Ответ для vihola
Всё вместе...