Смотрели интервью от 25.01.2023? Что скажете?
Президентские полномочия Ющенко были существенно урезаны в 2006 году. Не все это осознают.
Плюс он очень сильно пострадал - потерял здоровье и внешность...
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так, когорта любих друзів - Третьяков, Мартиненко, Червоненко і Порошенко. Після прес-конференції Зінченка про корупцію мали б зникнути з політичного життя, але навпаки - набрали ваги
Ой. Там велика пи@здобратія працювала на благо країни ночі не спавши. Луценки, гриценки, яценюки....
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Но разве Ющенко возглавлял коррупцию?
У него вообще были полномочия английской королевы(((
І він таки був отруєний, на дачі у Смєшка. Тому всі його поступки ригам врешті я розглядаю як певною мірою ’домовленості’ в обмін на життя своє і родини.
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
В 2005. Фактично повноваження Кучми в нього були тільки перші сім місяців - з лютого по вересень 2005го
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляNat-li
Це точно.
Wendy Rhoades• 27 января 2023
Ответ дляAnnushka
Вспомните катастрофически обвал гривны с 5 до 13 в конце 2008, потом его до 8 с трудом откатили. Именно при правление Ющенко и Тимошенко это произошло.
только вы забыли упомянуть, что это был глобальный кризис, мировой.
И не было никаких шансов, что Украину пронесет, если даже экономика более развитых стран трещала по швам.
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я не согласна с этим утверждением.
На Ющенко в своё время гнали все, кому не лень...
Но он первым стал объяснять украинцам, что такое национальная идентичность, чем отличается украинец от хохла и т.д.
А скільки вили тоді, що в кінотеатрах почали крутити фільми в українському перекладі...
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вклад Ющенко в украинизацию сложно переоценить!!!
sunny.bunny• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я не согласна с этим утверждением.
Завдяки Ющенку весь світ згадав про голодомор українців. Вишиванка стала стильною та модною. Українські видавництва почали більше друкувати книжок укр.авторів.
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляГитаристка
нікого я не проспала, скільки земель йому наділили в селах (точніше його катерині) в перший місяць президенства ви напевно не знаєте. А по розбазарюванню його ставленниками в районах земель заповідного значення до сих пір відкриті кримінальні справи. Та що там навіть з простими робочими не розраховується, кидає на 100тис грн. За жодний клапоть землі не заплатив - все нахаляву в держави взяв. Я тут можу писати томами його ’заслуги’. Та не хочу тріпати собі нерви спогадами. Такий собі хрещений батько.
А за яким законом наділили землю?
Тільки в 2020 порошенківці і слуги проголосували за відкриття ринку землі (я категорично проти, наприклад)
Ответ дляsunny.bunny
А шо, дуже патріотично: однією рукою одягаєш вишиванку, а іншою-пи..диш гроші меценатів на лікарню для дітей. Так воно с того часу і повелось.
Ответ дляsnp-85
100% так!
Хоч надії а нього покладала більші... багато що проср@в...
Але це єдиний президент який любив/-ть Україну!
Но ведь не только президент в Украине за всё отвечает.
Ющенко попал в очень сложную ситуацию с отравлением, с Юлей, которая на каждом углу наговаривала не него.
И вообще...У нас парламентско-президентская республика!
Donnafugata• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я з Вами абсолютно погоджусь. Юля сильно хотіла бути президентом, перетягнула ковдру на себе. І так ми отримали яника.
До речі, бачили розслідування Міши Ткача, як Юля в Дубаях сильно переживає за майбутнє України?))))
Ответ дляDonnafugata
А как она в 2008 году приложила руку к тому, чтобы нам не дали ПДЧ...
Ездила везде, говорила, что Украина к НАТО не готова(((
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляsnp-85
100% так!
Впевнена, що він точно хотів зробити більше.
Навіть той же Томос: просив у 2008 визнати автокефалію і Варфоломій погодився, поки з ним не поговорив Алєксій патріарх РПЦ.
Ответ дляMobyMoby
Аякже, з того часу.
А не з часу Кравчука, Кучми. Коли колишня радянська номенклатура та їхні діти першими все дерибанили, коли людям роздали ваучери, нормально не пояснили що то є, потім разом з криміналітетом за безцінь скупили і стали олігархами та мільйонерами.
sunny.bunny• 27 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Я не сперечаюсь, помилок було немало. Проте, я вдячна йому, за всі ті кроки, які він зробив для самоідентифікації українців. За те, що про Україну взнав світ. За популяризацію укр.мови, укр.культури. За те, що люди почали цікавитись укр.історією, взнавати про свій рід. Так, це було завжди, але не в тих масштабах. Він все то вивів на якісно новий рівень.
Ответ дляDonnafugata
Это реально она? Так разбарабанило?
Ответ дляOasis in the Desert
Так, звісно так!. Багато що залежить від команди, нажаль оточення він вибрав собі жахливе:(((
І після цього почалась така зневіра, що нікому нах..р не треба та Україна.... всі думають лише про свої амбіції, а потім прийшло до влади те мурло...
А у помаранчевих був шанс не допустити цього всього, але, нажаль ВОНИ його «профукали».
Donnafugata• 27 января 2023
Ответ дляNat-li
Это реально она? Так разбарабанило?
Теж звернула увагу. Ну не дівчинка вже, 62 роки.
Ответ для vihola
Аякже, з того часу.
Ті пи,с,тили без вишиванок. Після Юща почали в вишиванках і з поважною приставкою ’патріот України’-ось і вся різниця
I_am_Ukrainian• 27 января 2023
Ни рыба ни мясо как для президента. Нам такой президент не подходит с нашей коррупцией и олигархатом, да ещё и с таким соседом. Нам нужен кремень президент. Кто-то вроде Эрдогана, но не диктатор.
Ответ дляOasis in the Desert
Я не согласна с этим утверждением.
І першим підняв тему про голодомор на державному рівні. Першим сказав гасло ’Слава Україні’
Ответ дляI_am_Ukrainian
Диктатор, но не диктатор одновременно) так не бывает ..
kristi_ana• 27 января 2023
Ответ дляГитаристка
Та всі вони однакові, один краще за попереднього.
I_am_Ukrainian• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Тот, кто сможет отстоять страну и навести порядок, но не засиживаться по 20 лет. Ющенко не подходит конечно для этого. Слишком мягкий.