Красный Смех• 27 января 2023

Кого вы хотели бы видеть президентом Украины в будущем?

Кроме ныне действующего. Есть у вас на примете другие кандидатуры, возможно, новые лица?
автор Stiflers Mom • 27 января 2023
Наверное, меня побьют, и больно, но я бы Юле дала порулить на пару лет :) Интересно, какой бы страна была при ней.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 27 января 2023
Залужного. Но он с мозгами, потому не видать нам его президентом.
Чашечка чая• 27 января 2023
Не могу сказать кого хочу видеть, но не хочу однозначно военных у руля страны. В истории немало не очень хороших примеров их правлений
frumoasa17• 27 января 2023
Особистість не знаю хто, а ось потрібен патріот та націоналіст до кісток.
Klodia• 27 января 2023
Только не всяких прытул…
Чашечка чая• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Юлю, Петю и всех подобных после войны нужно на свалку историю
Donnafugata• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Цій Юлі?
https://www.pravda.com.ua/news/2023/01/27/7386755/
ВЗРЫВ_МОЗГА• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Юлька жирок свой в Дубае топит
автор Stiflers Mom • 27 января 2023
Ответ дляKlodia
Только не всяких прытул…
Там без шансов, можно не волноваться.
автор Stiflers Mom • 27 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Так и будет, скорее всего.
автор Stiflers Mom • 27 января 2023
Ответ дляDonnafugata
Цій Юлі?
Да. И это не самое стыдно, что можно найти о ней в публикациях, есть грехи и посерьёзнее Дубая.
ok1904• 27 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Хай тоді буде Сирський.
MobyMoby• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Это для чего, ради прикола?
LudaSHS• 27 января 2023
Какого то профи.
Неяркого сейчас, но с профильным .образованием и широкими взглядами, лучше с хорошей заграничной освітою.
Klodia• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Там без шансов, можно не волноваться.
Он на мэра Киева хочет лезть и, смотрю, уже готовится. Хрен ему, а не Киев !
Allka- skakalka• 27 января 2023
Ответ дляok1904
Хай тоді буде Сирський.
Один вопрос ,а зачем ? Военные должны воевать .
Был олигарх ,потом комедиант,ещё военного не хватало .
автор Stiflers Mom • 27 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Это для чего, ради прикола?
Ну вот есть в ней какой-то потенциал не использованный на благо страны, мне так видится.
ok1904• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Колись в інтервю посол рашки Чорномирдін її доцьою називав, навіть не уявляю за які такі заслуги, що вони тоді крутили і за що домовлялися.
LudaSHS• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Передача х-22 в долги за газ, ими нас бомбят.
Газовые контракты, что Украина пошла в международный арбитраж.
Aksinia 111• 27 января 2023
Очень надеюсь , что она уже и депутат . Позорище !
fruhling007• 27 января 2023
Не дай Бог Юлю. Вона ж вкраде все, що погано і добре лежить, і піде тиснути руку пуйлу
Donnafugata• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Юля така, що ще й на цьому пропіариться))) Десь приблизно так:

….

Любі мої, ви не уявляєте, які в Дубаях низькі тарифи.

Там все для людей. Цей досвід має стати дуже корисним для України після війни. І його треба переймати зараз. Щоб простий маленький українець не страждав через олігархічні змови і помилки влади, а міг дозволити собі новорічну відпустку у Дубаї. Ця влада розсилає повістки, а справжня українська влада буде розсилати квитки до Дубаїв. Це можливо. Треба просто обрати після перемоги ту, хто працює. Кожен день, не втрачаючи жодної хвилини. Бо час це гроші. Особловиво у Дубаї.

І ми не маємо втрати шанс, заради України. Тарифи після війни мають бути низькі. І це можливо. Я тепер точно це знаю. Я сама перевірила. Бо тільки так має поступати справжній лідер. Бо він має брати відповідальність на себе. Не жаліти себе, не стояти осторонь, коли навколо вирує зубожіння. Так само, як в Дубаї навколо тебе вирують оці росіяни. Ви не уявляєте, любі мої, як то важко, кожен день стикатися з тисячами росіян. І терпіти. Відчуваючи себе в отечені. Терпіти, що є сили, бо знаєш, що робиш це заради України. Бо знаєш, що так само себе відчувають хлопці під Соледаром. І відчуваєш спорідненість з кожним із них.

І знаєш, що робиш це не просто так. Бо знаєш, що попросили знизити навантаження на електромережу в Конче-Заспі, щоб кожна маленька дитинка і кожна пенсіонерка змогла дозволити собі увімкнути світло. По всій Україні.

А ще шейхи не продають свої черноземи нікому. Особливо Соросу. І не продавали б, навіть якщо вони б у них були….

…..
Sergey Fursa
MobyMoby• 27 января 2023
Я б кого-то пригласила из-за бугра. Желательно из скандинавских стран.
ok1904• 27 января 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Після ВВВ країнами довгий час керували саме військові...
D1927• 27 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Бути до кісток націоналістом замало.
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
У нас історично були гетьмани, і це було не погано
MobyMoby• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Думаете не все вымутила, что планировала?)
fruhling007• 27 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Нафту їхню теж можна запросити в гості. Впевнена, це основна складова хюгге і їхнього щастя.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Нет уж. Хай тоді краще Зеленський далі рулить
А так, до виборів ще невідомо скількі. Якщо Зеленський буде президентом перемоги- нові можуть даже і не з’являтись. Весь світ його підтримає. І в нас більшість.
Aksinia 111• 27 января 2023
Нету сейчас альтернативы . Все политики в военное время о...сь. Один по Лондону гулял , другая на пляжах загорает . Стыдно за такую ’элиту’ !