Ниф_ниф• 27 января 2023

146 розмір одягу, 35-36 кг

Донька 6 клас, одяг розміру 146. Ріст щось не міряла. Вага 35-36 кг

Була нижча і чуть повніша, була дупця, животик , а потім різко виросла і стала худа. + Плавання 3-4 рази в тиждень.
Здавала аналізи, в нормі, цукор також, УЗД також.
Як наростити м´язову масу, а то я думаю їй важко плавати, одні кістки і шкіра. В сім´ї худих нема. Я 65 кг 165 ріст, чоловік 80 кг.
Пушап Ми• 27 января 2023
Автор,не видумуйте.З чого ви взяли що їй важко плавати? У мене дитина 140 см,при вазі 27 кг
Сиреневенькая• 27 января 2023
Вы думаете,или ей тяжело плавать? Оставьте ребенка в покое.
выходные пролетают• 27 января 2023
не трогайте ребенка, успеет еще вес набрать, тем более наследственность(
Миледи• 27 января 2023
Плаванье прекрасно развивает мышцы, будет регулярно заниматься и будет хороший мышечный корсет.
Ну а силовые в таком возрасте ещё нельзя, ну если у вас не проф спортсмен
Кто крайний?• 27 января 2023
Ну які кістки і шкіра. Моя 32 кг при зрості 147, струнка худенька гімнастка.
Морковку дай• 27 января 2023
Ээ, ну так мышцы от плаванья и должны появиться. Непонятно зачем вам жопка и пузик у ребенка. Лишь бы дите чувствовало себя хорошо.
Угадайс• 27 января 2023
У такому віці нормально не мати пузіка і дупці - кістки швидко ростуть, м´язи не встигають.