ksena555• 27 января 2023

Безкоштовні потяги до Німеччини продовжили

Можливо, комусь буде актуальною інформація щодо виїзду в Німеччину, бо багато читала тут охочих поїхати, але не знають як і куди звертатися

​❗️Безкоштовний проїзд для біженців із Польщі до Німеччини продовжили до весни.

Потяг вирушатиме з Польщі раз на два дні – по непарним датам у лютому. Дорогою передбачено лише одну транзитну зупинку – у Франкфурті на Одері. У зворотному напрямку до Польщі йтиме без пасажирів, оскільки це евакуаційний потяг, який фінансує уряд Німеччини.

🕒Графік руху у лютому буде такий:

🔘Перемишль - відправлення о 22:30;

🔘Франкфурт на Одері (транзитна зупинка) – 10:00 (+-1 година);

🔘Ганновер Messe/Laatzen – 16:00 (+-1 година).

📌Біженці, які бажають доїхати цим поїздом до Німеччини, мають бути на платформі польської станції у потрібний час. Квитки або реєстрація на поїзд Перемишль – Ганновер не потрібні.

Поїзд їде з Польщі 15 годин із зупинкою у Франкфурті на Одері на польсько-німецькому кордоні, щоб висадити охочих вирушити до Берліна.

📎У Ганновері українці виходять із поїзда на станції на околиці міста. Там біженців зустрічають співробітники німецької залізничної компанії Deutsche Bahn, поліцейські та працівники благодійних організацій допомагають прибулим отримати їжу, першу допомогу та пропонують тимчасове житло для тих, кому нема куди йти.
Апель-синка• 27 января 2023
В группах видела объявления про жильё для вновь приезжающих
Апель-синка• 27 января 2023
Но видела и в ФБ пост про помощь в поиске жилья, оформлении и пр. Написала в личку запрос, оказалось помогают не бесплатно, а за 500 евро.
И что-то сильно мне разводом лохов запахло...
Прокофіївна• 27 января 2023
Автор, а звідки ви берете інформацію?
автор ksena555 • 27 января 2023
Ответ дляПрокофіївна
Автор, а звідки ви берете інформацію?
група в ТГ каналі Українці в Європі, там актуальні новини всі про всі країни (що продовжили, відмінили і т.д.)
автор ksena555 • 27 января 2023
Ответ дляАпель-синка
якщо фіз особи дають оголошення, то 95%, що розвод.
Різні фонди, державні програми -зазвичай безкоштовно