Молчунья• 27 января 2023

Вас пускали трошки на підпитку в поїзд?

Змерзли у Львові, випили по 3 глінтвейн за день. Стан адекватний, але переживаю (

Вільних місць щоб викупити все купе/люкс нема (
Ластоноша• 27 января 2023
Нет( отсыпалась в зале ожидания.билет успела хоть сдать
Пленница SexShop-а!• 27 января 2023
Автор, это так мило)
Все будет хорошо
Не пускают в усмерть бухих, которые скандалят. Для личного успокоения не целуйте проводника и не дышите ему в лицо)
автор Молчунья • 27 января 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Автор, это так мило)
Все будет хорошо
Та будемо ж квитки показувати, блін)

в мене вже план купити жуйки, зайти в аптеку спитати щось від перегару і купити маски щоб людям не заважало) ми ще й піцу взяли, а вона з часником сподіваюсь з нами будуть їхати вонючки щоб не було соромно(
75В• 27 января 2023
Ответ дляМолчунья
Та будемо ж квитки показувати, блін)

Да не парьтесь, все будет хорошо)) Вы ж в адеквате, не заморачивайтесь. Главное, больше не пейте.
Пленница SexShop-а!• 27 января 2023
Ответ дляМолчунья
Та будемо ж квитки показувати, блін)

Та все ок будет)
А вот с пиццей погорячились
Светлая Светлана• 27 января 2023
Маску наденьте и никто-ничего не заподозрит
автор Молчунья • 27 января 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Та все ок будет)
А вот с пиццей погорячились
Нас підставили, часника не було прописано( але смачно

Дякую за підтримку)
Куратор дебошей• 27 января 2023
Так а маска ? Наділи та й забули про все- ні перегару і лице як треба
автор Молчунья • 27 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Та зараз ніхто ж не ходить в них вже. Думала про маску, але вже коли буду в середині щоб людям не заважати
автор Молчунья • 27 января 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Думаю буде підозріло) ніхто на пероні вже не носить. Всередині шоб сусідам не заважати-так
Пленница SexShop-а!• 27 января 2023
Ответ дляМолчунья
Еще испужаете все купе. Решат, что вы ковидные
автор Молчунья • 27 января 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
І не кажіть, навіть не знаю що краще в такому випадку
Светлая Светлана• 27 января 2023
Ответ дляМолчунья
Да вы что. Людей в вагоне вы точно испугаете, подумают 100%% больная...я бы предпочла ехать с девушкой после 3х стаканов глинтвейга, чем всю дорогу терзаться в смутных сомнениях
автор Молчунья • 27 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Ви вже друга в цій темі так кажете, думаю є сенс прислухатись)
Томатико• 27 января 2023
Ответ дляМолчунья
Та будемо ж квитки показувати, блін)

Судячи як ви адекватно пишете, то ви в нормальному стані. Не хвилюйтесь :) Були б ви п´яна та неадекватна, вам було б все рівно, чи заважаєте ви іншим людям.
Муроводчица• 27 января 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Нормально. Самі порозбігаються і автор не буде нервувати)
автор Молчунья • 27 января 2023
Ответ дляТоматико
Дякую)
18 мнеУЖЕ• 27 января 2023
Який там перегар від глінтвейну...
Госпожа Белладонна• 27 января 2023
Иногда в поезде едут такие угашеные и всю ночь продолжают, что Ваши 3 глинтвейна ни о чем
Бубль Гум)• 27 января 2023
Автор, что такое три глинтвейна?
Меня в последний раз, когда пила...в комендантский час ВСУ домой привезли)))
Так что расслабтесь)
Курочка-наседка• 27 января 2023
Я сама на підпитку не їздила, але якось поверталась в Кам´янця з відрядження,то рядом мужик їхав - він, мабть, тиждень тільки ’глінтвейнами’ закидався, і цілий день перед похздом також. Не буянив, але штин стояв той ще. Нічого, пустили. Нажаль.