Зажуженная Жужжа• 27 января 2023

Якби вам пропонували квартиру?

Соц.житло, яке мінімум в 2 рази дешевше звичайної оренди , але район вам не подобається. Чи орендували б там, де хочеться за ринковою ціною. Зайвих грошей нема, але, якщо постаратися, то оренду можна потягнути.
Результат:
вже голосів: 76
58 (76.32%) Соц.житло
14 (18.42%) Звичайна оренда
4 (5.26%) Результат
звездная галактика• 27 января 2023
я снимаю в очень удобном районе. в жопе мира в два раза дешевле б не жила. а вы решайте сами

Кашка-маняшка• 27 января 2023
Подумайте, можливо вам дорожче обійдеться доїзд на роботу/школу/гуртки + час
автор Зажуженная Жужжа • 27 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Транспорт всюди добре їздить, але школа буде за місцем проживання
Заюшка_хозяюшка• 27 января 2023
Якщо в Європі, то просто деякі не знають в ЯКИХ районах може бути соц житло. В таких, що і даром не треба! В таких, що дитину страшно випустити на вулицю.. тому дивіться самі по ситіаціі.
автор Зажуженная Жужжа • 27 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я знаю в яких, на так, щоб аж страшно, але мені там не затишно, порівняно з іншими
звездная галактика• 27 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
школа. а остальное? у меня магазины 15 мин. автобусная станция 5. поезд 10. ветеринарка. поликлиника - все рядом
автор Зажуженная Жужжа • 27 января 2023
Ответ для звездная галактика
Магазини і транспорт є всюди,в цьому нема різниці.
Светлана-5afe• 27 января 2023
Дуже важливо почуватися комфортно. Тому б орендувала би дорожче, але там, де зручно і гарні умови.
звездная галактика• 27 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
так а хочется в другом почему? есть же какая то причина?

автор Зажуженная Жужжа • 27 января 2023
Ответ для звездная галактика
Там, де хочеться, маленьке затишне містечко, живуть в основному корінні жителі,багато не бідних людей. Там, де соц.житло, просто новобудова, район нічим непримітний, багато мігрантів.
звездная галактика• 27 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
если есть возможность - снимайте. иначе будет постоянно дергаться глаз
Tammy21• 27 января 2023
Я б не знімала в ’поганому’ районі. Кожен день засинати та прокидатися з видом на те, що тебе не подобається це тяжко.
Марічка• 27 января 2023
Снимаю в самом центре большого города. Все вроде рядом, но уже за год все надоело. Конечно бы воспользовалась бы возможностью и платила бы меньше. Но Вы смотрите по себе, я особо много не хожу, не езжу, не гуляю, доставка тут отличная, так мне без разницы было бы где снимать.