Дівчата, привіт. Дуже дивно, але така інфа пройшла просто сухо одним повідомленням в телеграмі, чи я не побачила просто. Не сказали, де саме і при яких обставинах ( на роботі, в дорозі, вдома?). Так страшно, але раніше ця інфа була більш детальніша.
Хтось щось знає?
Loredana17• 28 января 2023
Балила в тг каналі, що дрони натворили вночі в Київській області, в одному селі. Щоб там було без жертв, це не можливо. По пів хати нема(.
LusyaVerusya• 28 января 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Я про Дарницьку площу і Дніпровський район
Так Дарницька площа це Дніпровський район вже.
natali435321• 28 января 2023
В Вінницьку область прильот був в об´єкт інфраструктури, а чи є загиблі невідомо(((
Элли Иванова• 28 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Вчора били по Запоріжжю, батьки кажуть так, що в сусідському домі вікна лопнули, район Мотора. І тиииииша
Было, да. Подтверждаю. И не один район попал под обстрел. Писали вроде Искандеры, из Крыма. Суки. И никто ничего. Такое ощущение, что Запорожья вообще нет в этой войне. Максимум - просто пишут, что были выбухи. И то не всегда.
Ответ дляkkuy
Я тоже вчера то с близкими обсуждала. Как-то подозрительно замяли. Мой знакомый говорил, что в рн Дарницкой площади ооочень много скорых было сразу после прилета.
Бо говорити точну цифру про загиблих у військових стан- заборонено. Здається, Маляр про таке казала
NesmeyanaYa• 28 января 2023
Ответ дляLusyaVerusya
Я через те і писала автору, бо вона зраду розвела що на Дарницькій площі швидкі їхали, а про вибухи в Дарницькому районі ніхто не писав
СвітланкаОК• 28 января 2023
Я знаю 2 випадки, коли у ЗМI не висвітлювались наслідки обстрілу. Під час останньої атаки зокрема. Але куди саме не напишу, це я до того, що нам не все кажуть, бо так потрібно, щоб таргани не мали повної картини.
Возрастная• 28 января 2023
Мені здається, що дещо замочують не вперше. Просто, щоб не лякати людей. Попереджають же, що під час тривоги ховайтесь в укриття. Наприклад, той приліт ракети, чи що там, біля корпусів універу в Києві 31го грудня. Я просто знаю те місце, там завжди багатолюдно. Не уявляю, щоб ніхто не постраждав. Але жодного слова, здається, не було про постраждалих.
Возрастная• 28 января 2023
Ответ дляSanechko
Це казали про військових.
nabludatel• 28 января 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Не нагнітайте. Вчора в.о. мера Запоріжжя відписався про вибухи.
Написав куди попали
ksusha1155• 28 января 2023
Ответ дляvidivan
ну от, бачите... а в змі про дарницький взагалі тихо
Бо туди не прилітало
Sakura-18cb• 28 января 2023
Ответ дляElya123
так, десь була інформація, що загинуло 128 енергетиків за весь час війни і багато поранених
Это только статистика от ДЕТК. Есть еще другие енергетические предприятия, поэтому цифры будут больше.
Sakura-18cb• 28 января 2023
Ответ дляВозрастная
Була інформація тоді відразу.
Ответ дляЖули-ули
Ну так в Дніпрі. Жертви були.
Влучили в будинок та промислове підприємство.
Родичи не схотіли виносити на огляд суспільству.
Таке собі пояснення, ніхто не чекає реакції родичів, що б написати новину про загибель людей. Тут швидше інша причина, але не хочу озвучувати варіанти
Элли Иванова• 28 января 2023
Ответ дляnabludatel
Написав куди попали
Удалено администрацией...