Дівчата, привіт. Дуже дивно, але така інфа пройшла просто сухо одним повідомленням в телеграмі, чи я не побачила просто. Не сказали, де саме і при яких обставинах ( на роботі, в дорозі, вдома?). Так страшно, але раніше ця інфа була більш детальніша.
Хтось щось знає?
ksusha1155• 28 января 2023
Ответ дляАвокада
ну как это не прилетало?
я живу рядом .бахнуло очень сильно и громко один раз,а второй потише.
в ТГ читала,что попало в пункт приема вторсырья и там погиб 55летний мужчина,2 раненых.
Писали, що в іншому місці, відкрийте новини
НамСвоюРобити• 28 января 2023
Ответ дляvidivan
я теж розумію, що нагнітають страшно..
але ж, чому? У мене ідей немає.
Те, що кількість загиблих військових не озвучують, це зрозуміло... А от цивільних...
Про Запоріжжя теж, дуже дивно
але ж, чому? У мене ідей немає.
Про Запоріжжя теж, дуже дивно
По місцевих каналах все озвучено.
По загальноукраїнських і цифра загальна, бо всюди по 1-2 людині.
В Херсонській області прилетіло в сільраду. Чоловік загинув, 2 з серйозними пораненнями.
Лисичка-сестричка21• 28 января 2023
Читала, що то в Запоріжжі, прилитіло в енергетичний об´єкт, поїхали людей з під завалів доставати, а ці суки ще раз вгатили, дснс-ники загинули. Це від С 300.
Як би страшно це не звучало - люди звикають в до війни також, до жертв. Поки це не стосується особисто - це десь там. Неможна весь час впродовж року плакати через сторонніх людей - дах поїде.
Тому й новини стають менш конкретизованими. Жертв було менше, ніж за минулі обстріли - то й не написали
Інфа є в інтернеті, вона не приховується. Кому цікаво - знайдуть.
Суджу по собі Я спочатку все читала і дивилась. Потім менше. До зими не подивилась жодного фільму чи серіалу, лише новини та огляди подій.
Тепер з листопада новини не дивлюсь взагалі, як і до війни. Інколи огляди подій короткі. Або якщо щось дуже обговорюють, як Дніпро і Бровари.
Дивлюсь фільми, з дитиною мультики.
Так легше.
Дивлюсь фільми, з дитиною мультики.
Так легше.
ДевочкаКрасавица• 28 января 2023
Ответ дляVivaForever
И Кличко написал прилет в Днепровском районе,детали потом и тишина. Понятно что объект инфраструктуры,но на нём люди работают...
Так писали же, что в Киеве все ракеты сбили?
ДевочкаКрасавица• 28 января 2023
Ответ дляpeterman
Не,писали в ТГ канале(в каком точно уже и не вспомню) про то,что 11 погибло и 11 ранено
++ и я такое читала 11 погибших и столько же ранены
Ответ дляksusha1155
мне и те новини читать не надо.
я чуть с кресла не свалилась от неожиданности и мощности взрыва.
Дарницкая площадь от меня в 600м,а куда бахнуло я и по сей день не знаю.
целый день искала информацию -так и не нашла.
ksusha1155• 28 января 2023
Ответ дляАвокада
мне и те новини читать не надо.
Це в іншому місці так бахнуло, кажу ж вам, і дійсно сильно.
VivaForever• 28 января 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Я в Днепровском районе и я чётко слышала что это был прилёт по звуку а не ПВО. Ну и они не дали никакой детализации поэтому думаю там долетела
VivaForever• 28 января 2023
Ответ дляvidivan
ну от, бачите... а в змі про дарницький взагалі тихо
Дарницкая площадь - это днепровский район
Ответ дляOllka
Дивлюсь фільми, з дитиною мультики.
Так легше.
Дивлюсь фільми, з дитиною мультики.
Так легше.
Ну так зарити голову в пісок, теж можна не в кожному місті, звичайно. Якось коли читаєш що на Київ летять кільканадцять ракет, потом чуєш гуп гугуп, вібрація по шибках, вібрація по полу йде, то мультики діти вже не дивляться, вони швидко в укриття збираються.
Ответ дляvikahma09
Не знаю жодної людини, яка б в Києві по тривозі ходила в укриття. Такі є, але я їх не знаю. В моєму районі не ходить ніхто. Хоча будинок біля двох об´єктів, по якім цілять при кожному обстрілі. І вибухи в нас щоразу.
Ответ дляOllka
подивіться як в метро сидять з собаками.там прямо туса))