18 мнеУЖЕ• 28 января 2023
Польський банк ПКО. Як відновити пароль
Не можу згадати пароль до особистого кабінету. Пропонує пройти авторизацію лише через мобільний застосунок, але з ним теж проблема. Міняла телефон, попередній телефон вийшов з ладу. Дані не збереглись. Щоб зайти у мобільний застосунок - вимагає пароль від особистого кабінету. Чи можна відновити через мобільний телефон або електронну пошту?
18 мнеУЖЕ
• 28 января 2023
Ответ дляДама-мадама
Тільки через банк це робить
Фізично піти не можу. Знаходжусь в Україні
18 мнеУЖЕ
• 28 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Йти до відділення банку,по діншому ніяк ви це не зробите
Аби знаходилась там. Повернулась до України, а рахунок не закрила, так як ще було надходження коштів. Тепер не можу відновити пароль
Точный_сантиметр• 29 января 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну,то по іншому ніяк,пароль відновлюють тільки в відділенні банку.Позвоніть на інфолініі,вам же треба закрити,може щось вони і порадять