Фигура мечты• 28 января 2023

чим суворіше батько зі своїм сином, тим більше жінкоподібним він виростає?

Багатьом здається, що якщо батько буде жорстокий до свого сина, то тому нічого не залишиться, як вирости брутальним чоловіком. Однак, тут нас чекає парадокс: чим суворіше батько зі своєю дитиною, тим більше жінкоподібним виростає син.

Цитата з цієї статті. А як на практиці по прикладам, які ви спостерігали?
Корсет_на_шурупах• 28 января 2023
Сын вырастет таким каким заложено генетически

Корсет_на_шурупах• 28 января 2023
И да, у брутальных отцов чаще всего брутальные сыновья. Потому что от осинки не родятся апельсинки)
Ацетилсалициловая кислота• 28 января 2023
Ні, це не так. Стн бере приклад з батька. Погано коли син росте без батька.
Скромняшка• 28 января 2023
Чаще всего дети вырастают такими как их родители. Они видят паттерн поведения перед глазами и потом его копируют. Мало кто может вырваться из той программы, что заложили родители. И если отец жестокий тиран и садист, то в 99% сын вырастет таким же и будет вести себя в семье также.
Скромняшка• 28 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Если отец алкаш или наркоман или зек, то пусть лучше ребёнок растёт без отца. Больше шансов, что вырастет нормальным.
Спасатель Малибу• 28 января 2023
Може бути, подавляються чоловічі риси таким вихованням
Сумчатая кошка• 28 января 2023
Чушь. Папа всегда был строгим с братом. Лупил его ремнем.
Выброс мужиком. Ничего женоподного в нем нет, кроме малого количества волос на теле свою семью содержит, как и наш отец.

Яичница с беконом• 28 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Генетика-лише третина формування особистості.
Ще є вагомі складові -виховання і середовище,в якому живе дитина.
По суті питання-ні.Виросие таким же жорстоким,як батько.
Я не в теме• 28 января 2023
Це від характеру сина залежить. Хтось ламається і замикається у собі, а хтось загартовується і копіює.
Сиамская сороконожка• 28 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну так батько генетично сильний, точогосин таоді слабкий? Все ж таки виховання...
Сиамская сороконожка• 28 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ось вам приклади з історії. Батько Єлізавети 2, Георг, так бовся свого батька що навіть заїкою був.
Принц Ірану - так само (забула як його звати. Жінка - Фавзія Фуад. Батько сильний вимагав від свого сина бути сильним, а син зовсім не такий виріс, був длуже сором’язливим.
Миколай 2 - так само. Та багато прикладів в історії.
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2023
Если мать будет излишне строгой и суровой, то вырастет не знаю женоподобным, но точно безвольным
Манка Я• 28 января 2023
Саме жінкоподібний характер зустрічала в тих, кого мама виховувала, особливо якщо це мама+бабуся. До речі, в одному такому випадку в дорослого чоловіка саме жіночі гормони переважали, по голосу і зовнішності помітно. Тому не тільки виховання впливає.
Але є жінки, які навпаки сина мужнім вирощують і він заміняє роль мужчини в сім´ї.
Є повні сім´ї, в яких для сина авторитетом є саме мама і вона виховує, наявність тата суто формальна. Тому важко сказати однозначно.
Манка Я• 28 января 2023
Ответ дляЯичница с беконом
А якщо в дитинстві і юності син навпаки противиться і не хоче бути як тато, то в дорослому віці все одно жорстокість з часом проявляється?
автор Фигура мечты • 28 января 2023
Ответ дляСкромняшка
Я наблюдаю тихого затюканного бой-женой отца и абсолютного тирана сына.
Скромняшка• 28 января 2023
Ответ дляФигура мечты
Значит сын перенял линию поведения матери. Но будет смешно, если он и девушку себе найдёт, похожую на его мать.
Мастер Класс• 28 января 2023
Ответ дляМанка Я
Частіше за все люди або беруть приклад з батьків. Або живуть по принципу - тільки не так, як в батьків. Тому якщо син противиться, то може піти по другому варіанту і не бути жорстким.
Мастер Класс• 28 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Крім батька є ще гени мами. А може дитина піти в бабусів, дідусів та інших родичів. Хтозна який набір генів дістанеться.
Хоча виховання теж велику роль грає.
Яичница с беконом• 28 января 2023
Ответ дляМанка Я
Це вже прояв темпераменту сину.Якщо темпераменти з батьком протилежні,то,скоріш за все,не проявиться те,що закладено в батьку і немає в сина.