Жинси на дитину• сегодня в 06:32
Сміливість чи дурість?
Слідкую за дівчиною дієтологом. І приємна вона, і речі правильні говорить. Зараз вона набрала вагу і худне в блозі- молодець, цікаво спостерігати.. але вчора виклала відео в білизні. Білизна гарна, вона також.. але я щось не розумію.. там видно тупо все🫣🫣🫣 я відчувала іспанський сором від перегляду. Невже це все для підняття популярності.. це вже якась порнографія
Там все розмивчато• сегодня в 08:28
Ответ дляБорщик
Так обсуждайте, але осуд це деградація, все.
Я лише констатую факт. Чому ви не приймаєте це?
Вы сейчас автора осуждаете
Там все розмивчато• сегодня в 08:29
Ответ дляБорщик
Ні, це ок. Все ок що не заборонено законом і чого хоче людина. Ми не можемо привселюдно судити людей за їх бажанея.
Автор, от підписана на горе дієтолога швидше за все від відчаю, схуднути не може, сама не ідеальна і тут ще когось виставляє на осуд. Для чого? Що за манери всіх всюди судити?
Ещё и фантазируете. Но автор судите что за что она судит
Там все розмивчато• сегодня в 08:30
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Охренеть, несудящая
Я_з_Франека• сегодня в 08:30
Незаміжня, мабуть, чекає в дірект компліментів і пропозицій? Чи може за рекламу білизни отримує фінансування?))
Фрекен бок• сегодня в 08:31
Ответ дляТам все розмивчато
А вам откуда знать что такое деградация?
Она ее возглавляет на этом форуме
Там все розмивчато• сегодня в 08:32
Ответ дляЯ_з_Франека
Думаете кто-то даст белье на антирекламу?
Мне без сахара• сегодня в 08:34
Ответ дляТам все розмивчато
Да менеджера тупые бывают. Не смотрят кому дают. Сплошь и рядом.
Білка в колесі• сегодня в 08:37
Ответ дляСкумбріяП8
То есть показать интимные места всем на свете - это не деградация (замечу, что она не модель, у которой работа рекламировать белье), обосрать автора за просто пост тоже?) Мда...
Так то Лав-лав наша, она всех обсирает
Форс мажор• сегодня в 08:38
Ответ дляСолодкаБулочка
Мерзко выглядит
Трусыыыы не могу эти теперь развидеть.
Варена цибуля• сегодня в 08:39
Ответ дляЖиттє Бентежне
Жахливо й огидно таке виставляти. Й соски видно, й волосся видно. Фу.
Де ви там волосся побачили?
Фото гидотне, але то шрами і темна шкіра, як неяк тьотя кіл 150 була.
Форс мажор• сегодня в 08:41
Ответ дляБорщик
Мати волосся на пісці це нормально і природньо так само як і на голові. Ви не знали?
Хоча я думаю що це не волосся, а такий стан шкіри, адже вона схудла на 62 кілограми.
Мати це одне. Нащо показувати? Всім
Форс мажор• сегодня в 08:48
Ответ дляМне без сахара
Ну, у вас нічого не закладається в голову? Дієтолог з такою фігурою. Поправляється, потім худіє? Дієтолог? На животі у неї ліпосакція. Може ще на стегнах. Чудовий дієтолог.
Білизна це найменших гріх.
О. Липосакция. Я думаю, что же такое у нее с животом. Вы правы. Диетолог с этими всеми вещами совсем не про здоровое отношение к организму
Яйцеголовая• 2 часа назад
Ответ дляЖинси на дитину
От в чому моя деградація? В тому, що я не підтримую людей, які світять своїми геніталіями в інтернеті? В цьому прогрес?
Автор,вы правы и я такого же мнения. Фото в таких трусах возможно для просмотров. Возможно автор фото хотела показать мол она тоже может и кружевные трусы можно натянуть на любой зад, а может уже у нее искажено восприятие себя и она считает что вполне нормально выглядит.
А комментатор который тут нас всех,несогласных, объявляет деградантами, вероятно запутался во всем и не имеет чёткого мнения и различия что хорошо и плохо
Асталависта бэйби• 2 часа назад
я за ней давно наблюдаю, она очень сильно была похудела, потом набрала, но у нее конституция тела такая что низ очень тяжелый, она даже похудевшая была с довольно плотными ногами.
Стопясят раз обсуждала• 2 часа назад
Ответ дляЖинси на дитину
Вы же женщина. И вас волнуют на фото только ее гениталии? Я выгляжу лучшее неё, но я боюсь одеваться красиво и у меня вся одежда мешковатая и серая. Сейчас лето, у меня толстые бёдра и я бы хотела носить юбки, но где там…я бы хотела не стесняться своих ног. А писька…вы женских гениталий не видели?
Сундучок с каникулами• 2 часа назад
Прислушиваться к диетологу с такими формами , все равно что лечить тревожность у шизофреника. Фото дно, да.
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
А в чому деградація автора і комплекси? Поясніть.
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляБорщик
А те що ви за нею слідкуєте це здорове? Вас хтось змушує?
Цейсвіт неідеальний як і жінки в ньому
Нездорове це коли всі підряд виставляють однакові писки, сіськи і піськи виглядаючи як аватари. Нездорове це засуджувати жінку за зовнішність .
Цейсвіт неідеальний як і жінки в ньому
Де саме автор засуджувала жінку за зовнішність? Ви читаєте по діагоналі?
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляБорщик
Так, в тому що ви осуджуєте людину за її право робити із влсним тілом все що хочеться. Відпишіться і все.
Автор має право так само висловити свою думку про загально доступні фото, які виставили назагал, для обговорення, провокуючи реакцію. Якого біса ви вирішили що маєте право її засуджувати?
Я Вас не боюся• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Іноді відсутність осуду, це загибель моралі, цінностей і порядності в цілому. Ви обісрали автора лише за думку, що нести в маси знання про дієтологію можна не демонструючи полові органи в трусєлях. Це не те, за чим ідуть до дієтолога. Ваш стоматолог, раптом не показує член в соцмережах своїм пацієнтам? Може в нього цікава інтимна стрижка? Це ж всім цікаво в кого флюс, чи пломбу треба поставити.
Я Вас не боюся• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Я вас вітаю ви деградуєте, засуджуючи чуже право на власну думку.
Форс мажор• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Та не в этом дело. А в форме одежды для всеобщего обозрения
Я Вас не боюся• 1 час назад
Ответ дляФорс мажор
І все б нічого, якщо розмова йде про рекламу білизни для повних, як варіант. Але блог, я так розумію, про інше. Її право ходити в ньому голою, автора право це не сприймати, чи сприймати по своєму але в пані борщик подвійні стандарти. Яка тут верещить про деградацію. Виходить оголені дієтологи норма, а люди з несприйняттям цього, деграданти?
культУра• 1 час назад
Ответ дляМне без сахара
Білизна це найменших гріх.
А как вы видите что это липосакция? У меня такой же валик на животе. Без липосакции и кесарева в анамнезе. Уже замаялась с ним бороться.
культУра• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Не знаю как она выглядит в других весах, но сейчас будто у нее липидема.
Я Вас не боюся• 1 час назад
Ответ дляМне без сахара
Білизна це найменших гріх.
Це такий дієтолог,як я фігуристка.