Порекоменуйте он-лайн бібліотеки з сучасними хорошими книжками українскою мовою. Ідеально щоб з можливістю коментарів і рецензій, а також авторськими дописами.
Знаю, що є Флібуста, є СамЛіб, тощо - але то все більше російське...
Кили и Манджаро• 28 января 2023
Абук хороший застосунок, там є аудіо й електронні книжки, і досить активно додають нові.