Коко Шанель• 28 января 2023
Переїзд на квартиру. Дикий страх і паніка
Дівчатка, уже гідазіпам для мене як рятувальний круг, бо вже не витримую. Жили у свекрухи, що скажу жили так собі ну ви розумієте, не хочу про це говорити суть не в цьому. Дівчата, тільки велике прохання без срачу. Ми потім пожили у мами, все було добре, але вони живуть далеко, діти скучають за папою, хоч там і добре і мені спокійно, але всеодно це не життя так жити окремо. Вирішили орендувати квартиру, вже знайшли, сьогодні приїхали, ми дуже сильно поспішили що приїхали одразу, потрібно було все нормально облаштувати і тільки потім привезти дітей. Син плаче, що тут нема речей його, я йому пояснюю що все привеземо, але він розпереживався, і плакав довго. Я також на нервах, не знаю як бути з цим переїздом, чи вірно ми робимо, тому що по грошам це звісно накладно, і оцей страх і паніка мене просто накрила. Отоплення там лише коли є світло, електро плита, у мене просто опустились руки. Чи це через те що це для нас щось нове, чи просто через те що ми не знаємо як воно буде, чи потянемо ми її, плюс вона пуста звісно вигляд не дуже, малий на мені, чоловік на роботі. У вас був такий страх коли ви орендували квартиру? Чи це просто так уже розшатанні нерви що мене так криє. Я постійно плачу. Вибачте за кашу в темі, бо така ж каша в годові. І якщо десь помилки також вибачте
Эскиз бесконечности• 28 января 2023
Боже
ну серйозно, як ви дітей зробили, в магазин можете самостійно вийти?
Ви плити не бачили електричної коли орендували?
Ви + і - не можете скласти щоб знати чи потягните? Ваш син істерить через вас
ну серйозно, як ви дітей зробили, в магазин можете самостійно вийти? Ви плити не бачили електричної коли орендували?
Чижик Пижик• 28 января 2023
Та хоч в сараї, аби не зі свекрухою. Вітаю, сьогодні почалась ВАША сімʼя. Хто і що б не казав - сімʼя починається не з весілля, а з того дня, як ви живете окремо.
Рассказница• 28 января 2023
да, у меня был
я никогда не жила на съеме
через 2 недели слегка прошло
через 3 месяца отпустило вообще
не пейте тот гидозепам, ну неужели это такой стресс, который нельзя пережить без таблеток
это нормально ужасная ситуация
успокаивала себя еще тем, что люди по 10 лет так живут
я никогда не жила на съеме
через 2 недели слегка прошло
через 3 месяца отпустило вообще
это нормально ужасная ситуация
Коко Шанель
• 28 января 2023
Дякую, що без срачу. Мені для галочки тільки ще більших нервів не вистачало. Будуть такі коменти я вийду, бо і так погано. Багато чого поганого було з нами за останні дві неділі, розумію що в усіх різні думки, але не з моїми нервами
КаваЗМолоком• 28 января 2023
автор, адаптуєтесь. Нічого страшного в цьому немає, ви тільки себе накрутили
Эскиз бесконечности• 28 января 2023
Ответ дляПринцепесочка
Шо попало
Яка мати такі й діти
З батьками каже було добре їм жити
було кому дупу підтерти
#Пойду_кгадалке• 28 января 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Мы так и успели пожить отдельно от свекрухи, я ушла, вернее убежала
Радость моя• 28 января 2023
Видихніть. Все буде добре. З вами чоловік і малий. Плануйте і не хапайтеся за все одразу. Обживетеся помаленьку
Коко Шанель
• 28 января 2023
Ответ дляПринцепесочка
Шо попало
Яка мати такі й діти
У моєї дити аутизм, для нього все нове це страх. Вам не соромно взагалі писати таке? Що ж ви за люди такі
Эскиз бесконечности• 28 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
А що ви чекали що вам напишуть, просто цікаво?
Виходьте ви когось лякаєте чи маніпулюєте по звичці?
Коко Шанель
• 28 января 2023
Ответ дляРассказница
да, у меня был
я никогда не жила на съеме
через 2 недели слегка прошло
через 3 месяца отпустило вообще
это нормально ужасная ситуация
я никогда не жила на съеме
через 2 недели слегка прошло
через 3 месяца отпустило вообще
это нормально ужасная ситуация
Просто причина не тільки в квартирі, на фоні всього ’поганого’ ще і переїзд
Эскиз бесконечности• 28 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
Дивні люди правда, не передбачили через екран що дитина нервує через аутизм і що ви знаючи його особливість не підготувались до нового відповідально
Рассказница• 28 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
ну у всех так переехавших
может вам от этого станет легче
Глаголица• 28 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
автор, ці ваші заклили ’тільки без срачу’ наче запрошують на срач)))
А по темі - зміни - це завжди стресс, але якщо себе не накручувати, а бачити позитив, то швидко адаптуєтесь.
Як на мене, краще арендувати, ніж сваритись з родичами.
Лень гуглить• 28 января 2023
Автор выдыхайте. Всем страшно , когда что то новое. Плюс расшатаны нервы из за войны, справитесь, никуда не денетесь. Все будет ок. Шаг за шагом план себе прикиньте и вперед
Ну ребенка вы должны сами знать как привести в чувства, в связи с особенностями.
А_я_ЛОЖУ!• 28 января 2023
Автор заспокойтесь.Все буде добре.Ви з переїзду на квартиру зробили трагедію.Потихеньку обживетеся, готуйте коли є світло, грійте грілку на час коли немає електрики.Ще трішки і вже не буде так холодно.Дитина відчуває ваш страх і ваші нерви, тому і нервує ще більше
Люблю кетчуп• 28 января 2023
Якось я швидко адаптовувалася,та молода була і здорова.Жили на зйомі,після розлучення і вже з дітьми я окремо пішла собі на зйом меньший,бо ту квартиру мені було важче б проплатити.Гідазепам для мене важковатий,навіть не пила його,як в кредит на житло влізла,але пару разів пила після смерті тата,так мені було погано,найбільша моя біль в житті поки.Так що,автор,це буденне життя і нічого в цьому нема страшного і важкого взагалі.
Садоводница• 28 января 2023
Відкоркуйте пляшку шампанського! Ви тепер єдина хазяйка на кухні і в туалет ходять тільки свої, а не всі родичі чоловіка. Вітаю!!!
Несу пургу• 28 января 2023
Все пройдет, все потяните, муж же работает. Обустроитесь. Я вот думаю мультиварку скороварка покупать, в Одессе совсем туго со светом, тоже электродом. Успеваю за 3 часа в день одну стирку, и что то очень быстро приготовить. Вы же дома как я понимаю с ребенком.
как тебе такое илон маск• 28 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
В старосте ни одного слова о заболевании, ну мы ж не ясновидящие
Мишка-шалунишка• 28 января 2023
Я снимала однажды, но выбрали нормальную квартиру,так что было вполне удобно
Чёрти Шо• 28 января 2023
Автор заспокойтеся! Я живу в новобудові в будинку де все на електриці і нічого живу). Є двоє діток, меншому 2.5. Теж інколи п´ю заспокійливі, але все нормально. Є графік відключення,пристосовуюся, готую коли є світло, роблю чай в термосі, гарячий суп в каструлі замотавши в полотенце зберігається гарячим пів дня!
Ответ дляБолаболик
Зачем арендовать то что без отопления при отключении света 🤷♀️сейчас этих квартир тьма , а клиентов мало
Ну не тьма, у меня утеплённый дом и нет отопления без света, 19 декабря после обстрела не было света 30 часов - температура в -8 упала на 1 градус, стала 20,9.... Киев, центр
Я не на долго• 28 января 2023
Ви душна, істероїдна. Жіночко, беріть себе в руки, бо не тільки діти будуть цілодобово завивати, а й чоловік стане на роботі «затримуватмсь» частіше.
размахер• 28 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
простіше,та легше для здоров’я- 3 таблетки валер’янки.(але болгарська!). Звикнете самі жити,де й стреси подінуться.