AnnaOst• 28 января 2023

Коли закінчиться війна я... а ви?

Вибачте за графоманство, але накатіло і не засну доки не поділюся, а советчиця все стерпить)
Коли закінчиться війна я перший раз за весь цей час нормально поплачу. Нормально, а не тихо беззвучно і втягуючи в себе сльози. Але це не точно бо у мене шестимісячна дитина і я не хочу її налякати.
Коли я повернуся додому, я візьму чоловіка, ми візьмемо пляшку вина і сядемо на сходах до Дніпра на Березняках за рестораном маяк. Біля самої води. Я дивитимуся на батьківщину мати, чоловік буде щось триндіти, а я буду просто слухати його голос і Дніпро.
Я піду на вечірку ді джея Топольского, і він там буде грати такий драм ЕНД бейс що дрижаттмуть стіни. І я стану біля колонки і музика розриватиме мені барабанні перетинки і серце буде гепати з середини, а баси ззовні і вибиватимуть з мене все що сталося за цей рік. Але це не точно, бо Толя воює.
А ще я буду кататися по Дніпру на кораблику поки не почну ригати) і на сапі поки ноги не почнуть підгинатися.
А в неділю піду до церкви і буду молитися і співати в голос разом з хором, а не про себе як завжди, буду дякувати богу за все.
А потім влітку я поїду на Кінбурн. І буду дивитися на море, а воно на мене і кричатиму в море поки не викричу весь цей рік. Але цього не буде, бо там русня зробила випалену землю
А потім я піду в терапію до свого психотерапевта. Але вона зараз в Іспанії а її чоловік і брат воюють і боюся що коли закінчиться війна їй самій знадобиться терапевт.
АсобеннАя• 28 января 2023
Глобально нічого не можу зміниться, війна занадто затягнулася

Инста_Богиня• 28 января 2023
Тю.
А я завтра з чоловіком вип´ю
Навіщо чекати перемоги?
жар-птица Нюра• 28 января 2023
Буду жить, как и живу сейчас.
Ничего не откладываю, на «когда закончится»
автор AnnaOst • 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Тю.
А я завтра з чоловіком вип´ю
Навіщо чекати перемоги?
Я чоловіка не бачила з лютого
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Я чоловіка не бачила з лютого
А де він?
автор AnnaOst • 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А де він?
Він вдома, а я не вдома.
Бармалеина• 28 января 2023
Эх, автор, если б всё так было просто. Раз...и после войны будет сказка и всё как раньше. Увы. Я реалист. Поэтому учу немецкий и стараюсь максимально интегрироваться, зацепится, а там видно будет
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Він вдома, а я не вдома.
Аааа...
Ну пардон, то суто ваші особисті проблеми.
Завтра може і не бути
Дело было давно• 28 января 2023
Я планировала расширение квартиры в 22м, но не судьба. Этим и займусь, ребенок уже подросток, ждет. У меня не было отдельной комнаты - хочу, чтоб у него была. Такое вот желание

автор AnnaOst • 28 января 2023
Ответ дляБармалеина
Та ясно що не буде. Я взагалі песиміст. Це про те як я б хотіла. Частину з цього списку виконати неможливо. Кінбурн знищено, наприклад.
АсобеннАя• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Він вдома, а я не вдома.
Ви ж розумієте, що завтра чи через місяць міцна не закінчиться, а стосунки зміняться
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Тю.
А я завтра з чоловіком вип´ю
Навіщо чекати перемоги?
Добре що чоловік вдома. То не у всіх так ,ви не знали ?
Чебурастик• 28 января 2023
Поеду к родителям в Донецк,так скучаю сильно. Буду плакать всю долгую дорогу от радости,что увижу их. На могилу к братику поеду,к бабушкам и дедушкам.
автор AnnaOst • 28 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Мене більше хвилює щоб він живий і здоровий лишився
АсобеннАя• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Він воює?
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Звичайно. Тому і ціную кожен день з ним. А не нию рік по закордонам.
Однозначная• 28 января 2023
Уедем с мужем из Украины.
жар-птица Нюра• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Він вдома, а я не вдома.
І шо?
Прямо в отпуску не був ні разу?
автор AnnaOst • 28 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Він воює?
Ще ні, але якщо війна не закінчиться скоро то буде. Всі там будуть.

Zelenkа• 28 января 2023
Коли на Тапольського будете йти, стукніть в особисті❤️
И.О. человека• 28 января 2023
Уеду навсегда
автор AnnaOst • 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Вам не складно сьогодні посамостверджуватися в іншій темі? Наперед вдячна
Печенюшка• 28 января 2023
Графоманство. Ви правильно визначили. Не вірю…
Obi Wan• 28 января 2023
Удалено администрацией...
Королева красоты• 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Чому ви робите висновки узагальнюючі?
Навіщо? Ви ж не знаєте ситуації в які пропали люди.
Указка• 28 января 2023
Що Вам заважає майже все ось зробити завтра? Ваш чоловік не на передовій, де ви не відомо. Дивна тема.
Я не в теме• 28 января 2023
Ответ дляБармалеина
Аналогічно. Страшенно сумно вимушено починати нове життя в 43, самій з дитиною в чужій країні. Дома син, батьки, дім, чоловік, коти...скільки сил і грошей вклали в будинок. І що тепер. Як в 20, знову життя по новій, але без того молодого запалу
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Ой , це писати не можна. Тут люблять чужими руками жар загрібати .
АсобеннАя• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Так, тому ви не про те мрієте, війна не закінчиться швидко, навіть за оптимістичними прогнозами. Тому, в будь-якому випадку треба вирішувати, що робити з сім´єю.
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...