Нога на ногу• 28 января 2023

Ну что за невезение с работой

ВПО приехали в Киев. Муж уже на 3 работе и не платят обещанную зарплату. Машины нет, образование среднее, работал шахтером. Сейчас работает оператором экструдера. Очень тяжело, но зарплата копейки(
Мониторим сайты с работой на левом берегу и ничего нет. Как устроиться на сборщика мебели, на него где то учатся?
Oksana-f9a3• 28 января 2023
В Києві так завжди, сама підбираю людей на роботу і вимушена говорити 100 % варіант з преміями, але з на них можна не витягнути

автор Нога на ногу • 28 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Да я все розумію, просто, працювати добу(24 годин) через два, і отримувати такі копійки...
В нього за зміну 60000 шагів, роботи багато, людей мало
Oksana-f9a3• 28 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Треба шукати, можливо щось знайдеться я з часом знайшла де все чесно і піднімають раз-два в 1-2 роки. Можливо інші сфери розглянути, чи є права наприклад в таксі на орендовану машину, ми так свою машину в оренду здаємо то водій не менше 20 тис має чистого доходу
автор Нога на ногу • 28 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Так він вправний водій і СС1 є але Київ ще погано знає і ми думали що в таксі так не заробляють ..
Дякую дуже!
Oksana-f9a3• 28 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Дякую дуже!
Таксі завжди виручає коли не було роботи в чоловіка на власному авто. Якщо готовий багато працювати то таксі Болт нормально буде, але Київ треба знати. І можна самому графік підбирати.
автор Нога на ногу • 28 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Дякую!