Потрібен онлайн репетитор з математики з наших в Канаді для 3-4 класу по укр. програмі.
Буду вдячна за контакт або підказку де такого знайти.
Можливо репетитор і з України, але заняття тоді в годину ночі по Києву :(
NesmeyanaYa• 29 января 2023
Ответ дляPole
Хто при здоровому глузду посадить дитину в час ночі займатися математикою.
Автор і пише, що можна з України. Але тоді у вчителя це буде година ночі
:))))
Все вірно - мама з дитиною в Канаді, потрібен репетитор на укр мові, тому що дитина вчиться в двух школах - канадійська і українська, але нічого не встигає вивчити ні там, ні там....влітку повертаються, тому в пріоритеті укр. школа.
Дякую тим, хто написав в особисті з конкретикою.