Кашка-маняшка• 29 января 2023

Свекрух, от як не зійти з розуму, чому вони це роблять?

Я навіть не знаю чи питаю пораду, швидше, просто поділитись
Живуть у нас свекри по всім відомим причинам. Це просто треш, я не знаю як я маю далі себе вести.
Тема з їжею, живуть пів року, останні три місяці просто жесть, кожен раз виніс мозгу за продукти які ми купуємо. Овочі купувати не можна бо помідори це хімія з нітратами, огірки теж, перець дуже дорогий і що ж ви таке купуєте, для чого воно вам зимою, є капуста, морква буряк. Для чого купувати кролика це дуже дорого, сири, а сири це просто не реально, нашо воно, нашо французький, італійський як є наш і нашо і нашо і нашо. Це кожного разу як ми привозимо з магазину продукти, чай дорогий такий, для чого креветки вона виросла без них. Наші макарони краще, нашо ви барілу берете?
Кожен раз як відкривається холодильник цей текст, кожен раз за столом купа критики по кожній позиції.
Вчора діти прийшли зі школи вона їммзварила суп з макаронами і картоплею на зажарці. Салат не дала зробити, бо овоці дорогі і одна хімія. Я відбила і замаринувала відбивні і сама не посмажила і їм не дала бо це на неділю може хто прийде то помажемо гостям🤦🏼‍♀️
Чоловік теж в шоці, говорив з нею раз 200 як горохом об стіну.
Сам мені говорить : ну ти ж розумієш що буде якщо при наявності в нас великого будинку ми їх відправимо жити на квартиру. Чесно, я не знаю що робити?
Якщо шось купуємо ми все в дитті за свої гроші, але мені просто вже кусок в горло в своїй хаті не лізе
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляksusha1155
Ну старість не радість. Тут без гумору не обійтись. Попереджайте їх, як щось купуєте: мамооо, сядьте бо ми ікру купили))) відпустіть ситуацію і розслабтесь, ви їх не зміните.
Я і не хочу і не збираюсь їх міняти, вони нормальні якби не ось це

автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Смвсл вопроса не в том. Вы едите креветки, болнарский перец кадлый день, а квартиру снять не можете? Деньгами похвалились, холодильником, а решить проблему не можете?
При чому тут креветки до квартири?
Чи ви не розумієте по якій причині ми її досі не зняли? Чи просто пишете аби писати?
13чудоСВЕТА• 29 января 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А ошибок в тексте сколько?..
Неужели нельзя перепроверить что пишешь?..
Ви не зрозуміли суть написаного? То перечитайте ще кілька разів
Светка-пипетка• 29 января 2023
Ответ дляТочноБудет
Ну реально в «свіжих» овочах дуже багато хімії – це факт.
А так, живіть краще окремо.
Ви їх перевіряли? Я міряю, дуже рідко підвищений показник.
ksusha1155• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
В мене такі самі бабуся з дідусем, їм по 80. А батьки навпаки вважають, що хороше тільки дороге, теж перегинають палицю. Це шлейф життя у совку, бідне дитинство..
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
При чому тут креветки до квартири?
Конечно не понимаю, текст о ваших креветках, мясе и перце, на пол страницы прочитала, а о причине не нашла.
Зяблик протестант• 29 января 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
При чем здесь суть
Написано черти шо 🤦🏼‍♀️

Светка-пипетка• 29 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Честно? Тоже не понимаю помидоров, огурцов зимой. Они же как трава, что в них хорошего?
А по теме - троль. Как свекровь может не дать что-то сделать на кухне? Грудью на холодильник кидается?
Коктельні помідори дуже смачні. Огірки теж можна знайти
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ну все, не знайшла то вже і не знайдете.
Задумайтесь тільки чому 5 сторінок всім причина очевидна крім вас
Светка-пипетка• 29 января 2023
Ответ дляЧебурастик
А де школи по суботам працюють ?
Є школи які працюють
Добрый Жук• 29 января 2023
Ответ дляТочноБудет
А так, живіть краще окремо.
У всьому достобіса хімії, що вирощене в промислових маштабах.
Без хімії тільки домашнє вирощене власноруч і то не завжди.
Так що в помідорах не більше хімії, ніж в сирі чи креветках
НуКаНаКа• 29 января 2023
Цікаво, скільки років свекрусі вашій? Ви, наче ,молоді. А вона веде наче їй 70+
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Є школи які працюють
Та наша не працює, я то так поспіхом написала, хіба суть в працюючій школі
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Конечно очевидна, и так понятно, накатать тему на пол страницы о том, как дорохо бахато вы живете.
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляНуКаНаКа
13чудоСВЕТА• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Боже, в п‘ятницю чи в четвер, яка різниця. Кожного дня треш, особливо, з харчуванням дітей, все що при нас хоч якось стримується все їм виговорюється
То скажіть вы їй, щоб не мала діла до дітей, Ви і лише Ви вирішуєте це. Її слова засмучують і дратують дітей... Невже не можете донести цю інформацію.
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Да от така тема про дорогу лакшері житуху
ЕлькиПальки• 29 января 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну, пусть едят сухари и воду. Автор будет есть виноград и бри, имеет право и деньги.
Это просто жлобы высшей степени, экономить на всём. У школьной подруги такая бабушка была. Редкий жлоб. Когда умерла, в начале 2000-х, стали разгребать барахло в доме и нашли кучу денег. Около 200 тысяч. Рублями СССР. Которыми можно было только печку растопить. Жила, отказывая и себе, и детям во всём, чтобы всё превратилось в прах.
Вы правы. Это люди такие им обязательно нужно накопить. Зачем? Да черт его знает! + Их задевает что кто то ест по их мнению дорогие продукты, а они себе такого не позволяют (и не по тому что денег нет) им жалко на себя и завидно что другим не жалко. Ну и классическое ’это все их сынок зарабатывает, а подлая невестка все спускает в унитаз’ (будто он сам не хочет отбивных и креветок)
Брыкалка• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ну це розуміємо ми з вами, я реально, не уявляю як сказати: ми вас відселяємо 🤦🏼‍♀️
Прямым текстом) у нас мама моя жила 4 месяца, мы сняли ей кввртиру в итоге. Но мама у меня не такая, как ваши свекры) просто даже при нормальных родственниках тяжело жить вместе. И всем тяжело - и вам, и им. Снимите квартиру свекрам, дети будут к ним в гости ходить.

автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Нє а, не можна. Ну як, наче все розуміє, мовчить, іноді киває і все……трохи часу і все заново
Брыкалка• 29 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Так це реально хімія овочі зимою, це лише школа реальна організму і діти будуть від цього хворіти і це правда.а кролика взагалі мені наприклад жалко їсти, прям не можу, як котик. Тому із старість + ваші дивні продукти от і виходить
Светка-пипетка• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Суть в тому що можна донести батькам свою позицію. В мене теж такі свекри бурчать. Але я давно навсилась з ними говорити і чоловік теж
ЗдесяЯ• 29 января 2023
Ответ дляКарамбулкул
До войны я родителям заказывала продукты в метро, оплачивала сама. Выбирала среднее, просто не самое дешевое. И каждый раз они мне звонили и ныли: ’вот, зачем такие сосиски дорогие, можно было дешевле купить’ и все в таком духе. Им стыдно, что я на них трачу, они желают мне добра и хотят сэкономить мои деньги. Это лучше и здоровее для семейных отношений, чем ’давай мне всего и побольше’. Они вас любят, они вас берегут и бережно относятся к вашим деньгам.
Вот подпишусь. Мои родители идут с нами в ресторан и заказывают самые дорогие блюда в меню. Папа заказывает к тому же самый дорогой алкоголь. Если что мы обычно живем, даже не средний класс. Родители пенсионеры. Вот этого я вообще не понимаю. Не дали мне ничего, даже училась я бесплатно, жила в общаге и подрабатывала после пар, потому что даже денег на жизнь не давали
Про квартиры или еще какую помощь вообще молчу. Но на старости у них вот такие закидоны, что я им должна. У мамы день рождение пару лет назад - она потребовала путевку в Египет
мистерЛяпсус• 29 января 2023
І мої такі, і я язик в дупу засуну і терплю.
На щастя, живуть окремо
Але.. якби уявити, що я могла би так сказати, то я би час від часу зривалася на скандал «та скільки вже можна?!!! Я хочу салат! Я доросла жінка, досить мені дорікати і пресувати. Чому в своєму домі маю жити під ваші указки?!! Де ваше почуття мініиальної тактовності??!!!»
І так періодично зриватися, можна при тому ще кинути чимось і піти в закритися в кімнаті, типу істеричка.
Два три скандали і чоловік з ними поговорить що їм краще буде жити окремо, бо ви гостро реагуєте і вам важко.
Вони зрозуміють через що. А так ви терпите-терпите, а потім «на вихід», то їм не логічно.
Потрібно показати драму!
Я в вас вірю, сестро!
Брыкалка• 29 января 2023
Ответ дляЧебурастик
А де школи по суботам працюють ?
В Полтаве, например) сын учился в двух школах Полтавы, в которых была шестидневка.
автор Кашка-маняшка • 29 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
На щастя, живуть окремо
Потрібно показати драму!
Я в вас вірю, сестро!
я вже теж думала про це- зробити скандал.
Але бляха муха, я так люблю кострукнив, мені так важко скандалити, бачу що треба налаштуватись
Брыкалка• 29 января 2023
Ответ дляКинДза
Тогда на барилу не хватит
Барилла 40 грн. за упаковку стоит. Это конечно капец, как дорого...
Просто Мария• 29 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Теж не зрозуміла прикол про Барилу )
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Снимите маме гостиничный комплекс.
Фифачка• 29 января 2023
Попробуйте так. Сели вчетвером, вы с мужем и баба с делом, за стол, детей убрать от этого разговора. И спокойно все разложить.
Мы родители и нам решать, что будут есть наши дети. Вы это не решаете. Вы можете помочь, если хотите, и по кормить детей после школы теми продуктами, которые купили мы. Если у вас есть вопросы и претензии - высказывает нам и не в присутствии детей. Детям высказывать все ваши недовольства мы ЗАПРЕЩАЕМ (именно таким громним словом). Если вы не можете себя контролировать, то всем будет лучше, если мы будем жить раздельно. Мы снимем вам квартиру и поможем с переездом.