Кашка-маняшка• 29 января 2023
Свекрух, от як не зійти з розуму, чому вони це роблять?
Я навіть не знаю чи питаю пораду, швидше, просто поділитись
Живуть у нас свекри по всім відомим причинам. Це просто треш, я не знаю як я маю далі себе вести.
Тема з їжею, живуть пів року, останні три місяці просто жесть, кожен раз виніс мозгу за продукти які ми купуємо. Овочі купувати не можна бо помідори це хімія з нітратами, огірки теж, перець дуже дорогий і що ж ви таке купуєте, для чого воно вам зимою, є капуста, морква буряк. Для чого купувати кролика це дуже дорого, сири, а сири це просто не реально, нашо воно, нашо французький, італійський як є наш і нашо і нашо і нашо. Це кожного разу як ми привозимо з магазину продукти, чай дорогий такий, для чого креветки вона виросла без них. Наші макарони краще, нашо ви барілу берете?
Кожен раз як відкривається холодильник цей текст, кожен раз за столом купа критики по кожній позиції.
Вчора діти прийшли зі школи вона їммзварила суп з макаронами і картоплею на зажарці. Салат не дала зробити, бо овоці дорогі і одна хімія. Я відбила і замаринувала відбивні і сама не посмажила і їм не дала бо це на неділю може хто прийде то помажемо гостям🤦🏼♀️
Чоловік теж в шоці, говорив з нею раз 200 як горохом об стіну.
Сам мені говорить : ну ти ж розумієш що буде якщо при наявності в нас великого будинку ми їх відправимо жити на квартиру. Чесно, я не знаю що робити?
Якщо шось купуємо ми все в дитті за свої гроші, але мені просто вже кусок в горло в своїй хаті не лізе
Онанимный пользыватель• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
В мене в подруги чоловік капітан корабля, коли приходив з рейсу його сестра вічно прибігала гроші клянчити бо їй треба ремонт, прибудову, сину поступити і постійно злилась як це не позичали як це в людей свої плани на ті гроші?
Такое у очень многих)) наша хотела машину. Которую не тянула. У нас шел ремонт и она знала. Но ей надо было достать и отдать. Ей же машина нужна. Так и выше мадам рассуждает. По вашему вопросу только отселять. Хоть со скандалом. Но отселять
Меряю от 0• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Дуже вам дякую за конструктив. Все ж розумію, що якщо не відселимо то відносини стануть ще натянутіші
По моєму досвіду - точно! У мене за 20 років склалися із мамою чоловіка дуже спокійні, гарні відносини, з нею я завжди відверто і комфортно спілкувалася. Але ці 2 місяці, коли це не звичайні ’гості’ 5-7 днів, а повноцінне проживання разом, звели майже на нівець те, що було стабільно хорошим 20 років.
Ми не сварилися аж занадто, але відчуття постійної несвободи у своїх діях на своїй же території і те, що тебе не чують, зробили своє діло.
’Мамо, не купуйте для нас нічого з продуктів! Якщо хочете, купіть, чого особисто Вам не вистачає з того, що є вдома’ - Ні, кожні 2 дні купить і принесе те, що на ЇЇ погляд, НАМ хочеться їсти, причому сама вона це не їсть, і ми не їмо, а викидати продукти я не можу і починаю придумувати, що б зробити ... А вона ображається,чому ми не їмо) Ніби дрібниця, ніби вона хоче як краще, але ж це так нервувало.... І таких дрібниць дофіга було)))
Ми зараз спілкуємося, але тої легкості і душевності абсолютно немає. Лише по справах.
Кастрюлька• 29 января 2023
Ну тут еще не факт что они прям белые пушистые виноватыми себя чувствуют , Моя только приходила и критиковала меня что я то не так делаю , то химия, то дорого, то она сама шила а я купила , Апогеем стало ее авторитетное мнение что нам не стоит покупать себе квартиру а нужно купить ей дом у реки для дачи ( мы при этом были тогда без жилья и жили у моих родителей ) Тогда даже у мужа глаза открылись какая она добродетель
Попа как у Кардашьян• 29 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ну це розуміємо ми з вами, я реально, не уявляю як сказати: ми вас відселяємо 🤦🏼♀️
Просто сказати, що ми повинны роз´їхатися, тому що так жити не можна. У вас своє ставлення до побуту, а у нас своє. Ми давно не діти і маємо свій погляд на життя, на трати і покупки. Ми вас любимо, але кожна сім’я має жити окремо на своїй території.
Домовенок Кузя• 30 января 2023
Ответ дляМеряю от 0
слухайте, я взагалі не розумію як в такому віці жити з батьками? це дикість якась, я жила з 17 років сама, так хотіла самостійності.... ну максимум років 25 допускаю і то... а тут
Женамужная• 30 января 2023
Ответ дляКастрюлька
Так может она вам обмен предлагала - вы в ее квартиру, а она в дом, не?
Меряю от 0• 30 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Найцікавіше, що ми ніколи не жили разом, лише в гості приїжджали один до одного.
Чого наші батьки вирішили, що жити разом гарна ідея і образилися, коли ми їм знайшли окреме житло (і оплачуємо!!!), я досі не розумію... Адже дискомфортно було і нам, і їм(((
Кастрюлька• 30 января 2023
Ответ дляЖенамужная
Вы шутите ? Нет конечно , она узнала что у нас есть деньги на квартиру , и говорит зачем вам квартира? У вас же есть где жить ( это квартира моих родителей) Давайте купим дом ( за наши деньги у нее не было ни копейки) я буду там жить а вы приезжать как на дачу
Накладные мюсли• 30 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Что я только что прочла 🙈сестры мужей все что ли одинаковые. В свой карман смотрите и свои заначки собирайте
К счастью , не все . Моей невестке повезло . Я - сестра ее мужа . В их дела вообще не лезу и с ней не разговариваю ( после ее выбрыков в мой адрес в начале их отношений ) . С братом поздравляем друг друга с праздниками и в дела друг друга не лезем . Пусть сходят с ума так , как им нравится . А я буду сходить по-своему .