Ксерокопия ночи• 29 января 2023
Крем для рук, какой?
Очень сухая кожа . Уже трещины пошли . Посоветуйте, пожалуйста, чем мазать . Обычные крема не помарают .
забиякина• 29 января 2023
Звичайні кремИ вам не допоможуть. Обирайте той, що в складі містить сечовину. Ще можу порадити мастити руки на ніч кремом для ніг с сечовиною. Я так завжди роблю в холодну пору року
Козачка• 29 января 2023
Автор Юцерін врятує ваші руки, я ним теж
спасалася.
Дивіться на аптечні крема, вони призначені для проблемної шкіри.
спасалася.
Ромашка_Бегемотовна• 29 января 2023
Долива крем для рук, сразу оч комфортно рукам. крем с уреа дает пленку, еще хорошо сделать ванночку из оливкового масла