Очень добрый аноним• 29 января 2023
Гривны в Валюту на счет
Как копить валюту на карте? Раньше (давно) со своего гривневого счета можно было перечислить на валютный счет, сейчас эта функция закрыта, и еще и надо прийти заказать валюту заранее и не всю сумму сразу дадут, если денег много. Как копить?
ЛижТолько• 29 января 2023
Три місяці тому була можливість купити гривну і розмістити на три місяці депозиту. Після закінчення терміну депозиту кошти перерахували на звичайний валютний рахунок. Шкодую, що мало купила, євро було по 38, сьогодні в обміннику глянула - 43 продаж.
Очень добрый аноним
• 29 января 2023
Ответ дляЛижТолько
А в якому банку ви оформлювали?
Так мені також пійшло б.
ЛижТолько• 29 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
А в якому банку ви оформлювали?
Так мені також пійшло б.
В Райффайзені, читала про таке і в Приваті.
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
А в якому банку ви оформлювали?
Так мені також пійшло б.
вже немає цієї програми. вона не довго була
Очень добрый аноним
• 29 января 2023
Ответ дляМarishka1
Гляньте Приват банк, там через Приват24 купуєш долари(евро) у програмі за 37.5 грн мінімум на 3 місяці під зберігання в банку. Потім через 3 місяці заберете валюту
Була пару тижнів тому в відділенні, оператор сказала що нічого такого нема. Але тепер перепитаю там знов
Ревнивая жена• 29 января 2023
Ответ дляЛижТолько
Мені в Приваті сказали , що тільки долари можна купити на три місяці.
Очень добрый аноним
• 29 января 2023
Ответ дляРевнивая жена
Доречі, цікаво, мені потрібні тільки євро зараз, тому що коли я «попала» на початку березня в Італію, я зрозуміла що то не валюта для Європи і велика проблема мати там долари, бо дуже важко їх обміняти на євро.
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Все є.
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Відкрийте в евро депозит, після 3 місяців на валютну карту.
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
Все є.
Як називається вклад в приваті де я зможу покласти гривні в доларах чи євро і зняти через три місяці саме в цій валюті?
Бо наразі програма де купитии валюту я зможу, а видадуть мені назад знов гривню по курсу
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
у привата два вида вклада, уважно читайте.
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляМarishka1
Через три місяці заберете знову гривню
Очень добрый аноним
• 29 января 2023
Ответ дляМarishka1
Тільки що заходила в програму, якщо є гривні на рахунку то все працює...
Яка назва вкладу, може ви мені підкажете? Чи вибрати любий вклад і гривня конвертується в вибрану валюту ? Якщо б там була можливість поповнення гривнею, котра конвертується в Євро, так було колись, ще до ковіду.
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
Тільки вчора дуже уважно читала. Зараз напишу в Приват. Скрін Вам зкину
Ревнивая жена• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Через три місяці заберете знову гривню
Ні, валюту. То другий , що на 6місяців видадуть в гривні.
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляРевнивая жена
Написала в Приват а там тиша) То ж приват)) чекаю.
памятаю що скасували такий добрий депозит вже давно
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Ось, стандарт .
А той, що ви описуєте, то капітал
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
Ось, стандарт .
А той, що ви описуєте, то капітал
Це я бачила. Але ніде не вказано що повернуть мені також долари. В гривні по курсу на момент закінчення зконвертують
По курсу НБУ купуєте долари і потім по курсу НБУ долари переводять в гривню і забираєте гривню - такий депозит оформляється на 6 місяців. А той, що Вам писали вище, термін від 3-х місяців і забираєте у валюті. Вигоди першого не розумію, хіба читала статтю, що хочуть відпустити курс, євро ж не фіксований, то в додатку міняється курс купівлі, то 40.66 через 2 дні 40.94
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
як це?
в договорі вказано, відкрийте, почитайте.
Я свій тільки забрала, новий відкрила.
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
як це?
Я свій тільки забрала, новий відкрила.
Я теж так робила. Але то було раніше. Ну я написала в тех.підтримку тепер і моно. Чекаю відповідь. Бо я читала що то взагалі законом відмінили
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
як це?
Я свій тільки забрала, новий відкрила.
Так, моно відповів швидко і ясно. Все можливо)
Ви праві. Тех.Підтримка приват як завжди))
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая

Аноним Первый• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
В моно в договорі написано, що віддають доларами. Не вводьте людей в оману.
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляАноним Первый
Ні в якому разі не буду)
Очень добрый аноним
• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Ні в якому разі не буду)
А там є можливість докидати туди гривни, (які конвертуватимуться в валюту?)
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Ні. Я намагалась) Вихід тільки щоразу нові депозити відкривати) Я так для себе вирішила