Очень добрый аноним• 29 января 2023

Гривны в Валюту на счет

Как копить валюту на карте? Раньше (давно) со своего гривневого счета можно было перечислить на валютный счет, сейчас эта функция закрыта, и еще и надо прийти заказать валюту заранее и не всю сумму сразу дадут, если денег много. Как копить?
автор Очень добрый аноним • 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Ні. Я намагалась) Вихід тільки щоразу нові депозити відкривати) Я так для себе вирішила
Так, Ок, а потім де фізично можно з Монобанку зняти свій вклад в валюті?

Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
В банках-партнерах. Читайте. А-банк наприклад
Ответ дляПушка заряжённая
Дякую, стає зрозумілим все.
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
А там є можливість докидати туди гривни, (які конвертуватимуться в валюту?)
в моно так, а в приват немає.
Iggore• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Як називається вклад в приваті де я зможу покласти гривні в доларах чи євро і зняти через три місяці саме в цій валюті?
Бо наразі програма де купитии валюту я зможу, а видадуть мені назад знов гривню по курсу
В Райффайзен наз. стандартный на 3 месяца хоть в долл. хоть в евро в долл. Курс 37.43 без пролонгации
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляIggore
Хотелось Приват или моно. А то деньга перегонять еще на Райффайзен, на этом тоже комиссия. Вроде и тот и тот банк такую услугу предоставляет
Iggore• 29 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Нет, пополнять в райфе можно только той же валютой в какой открыт депозит

Iggore• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Может и так. Для клиентов Райффайзен пополнение через терминал райфа бесплатное
Аноним Первый• 29 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
В моно немає, новий депозит треба відкривати. І відкривайте кратно 100, в нас наприклад тільки кратно 100 видають. Дрібні ні(((
Iggore• 29 января 2023
Ответ дляПушка заряжённая
В этой программе участвует с десяток банков, так что выбор есть, но выбирайте более надежные. Привату и Райфу доверяю пока ге подводили
Пушка заряжённая• 29 января 2023
Ответ дляIggore
Меня и моно уже несколько лет не подводит. Спасибо. Будем думать
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляАноним Первый
В моно є поповнення вкладу, а вот в приваті немає.
Аноним Первый• 29 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
А де в моно? Покажіть. Бо не бачу
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляАноним Первый
А де в моно? Покажіть. Бо не бачу
Перша строка- поповнення.
Но якщо строк більше 3 місяців , можна поповнити, менше 3 місяців -ні.
Форточка с диоптриями• 29 января 2023
Ответ дляАноним Первый
А де в моно? Покажіть. Бо не бачу
Ось, в січні поповнила, тепер з 1 лютого можна.
автор Очень добрый аноним • 30 января 2023
Знайшла. Приват банк-вклад Стандарт(вибрала 3 міс), ✅без дострокового розірвання! Відкриваю в Євро, списує з гривневого рахунка. Цей вклад з поповненням. Але я не знайшла в якій валюті повертають, невже можуть в гривні потім повернути?
Ні! поповнювати з гривневої картки не дає, показує тільки картку на якій євро(
Форточка с диоптриями• 30 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
в приват немає поповнень зовсім. можна тільки вклади відкрівати.
Стандарт повернуть в той валюті, в якої відкрито.