буреЛОМКА• 29 января 2023
Не знаю, чи оригінал, не знавець, але аромат божественний, кілька разів в Єві тестила, довго тримався на руці.
пАлАвинкА• 29 января 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Так і в Єві багато є оригінальних дійсно крутих запахів. Так і не зрозуміла, чого тут засміяли тоді
Звездолётчица• 29 января 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ну божественний то ви перегнули, але таки дуже стійкий . Є такий на поличці
Цыпка• 29 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ох вже ці трусарді. Тема була смішна тут про трусарді з Єви
Що за тема, чому смішна?
буреЛОМКА• 29 января 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Кожному своє, але троянда тут чудова, не душна, з зеленинкою. Гарна композиція.
Первая ласточка инфляции
• 29 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Моя тема)
Первая ласточка инфляции
• 29 января 2023
Ответ дляЦыпка
Що за тема, чому смішна?
Написала про трусарді, ясно що до слова труси там далеко. Но вирішили поумнічать та і все)
Цыпка• 29 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Может, кто-то действительно никогда не слышал о парфюме и воспринял трусарди буквально)
Вы в Еве купили их, как вам?
На дне у них наклейка?
Вы в Еве купили их, как вам?
На дне у них наклейка?
буреЛОМКА• 29 января 2023
Теж хотіла запитати, то Вам сподобався аромат? Як він з Вашою шкірою дружить? Навіть якщо ще не зрозуміли, спробуйте в різну погоду і температуру поносить. І ще є така практика - дати парфуму трохи відстоятися в темному місці, кілька днів і тоді спробувати.
Первая ласточка инфляции
• 29 января 2023
Ответ дляЦыпка
Вы в Еве купили их, как вам?
На дне у них наклейка?
Вы в Еве купили их, как вам?
На дне у них наклейка?
Купила в єві на сайті, а доставка бесплатно. В магазині 1000 , на сайті 770 грн. Класні , дочка сказала щоб меньше лила бо шлейф капец, но я не відчуваю)
Первая ласточка инфляции
• 29 января 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Супер. Такий ніжний , не важкій. Як я люблю . Дочка сказала що капец як пахне, а я на собі не відчуваю((
Первая ласточка инфляции
• 29 января 2023
Ответ дляЦыпка
Вы в Еве купили их, как вам?
На дне у них наклейка?
Вы в Еве купили их, как вам?
На дне у них наклейка?
Наклейка і на самій банці вибиті цифри .
буреЛОМКА• 29 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
От це я не люблю, я парфуми купую, щоб себе радувати і маю їх чути-( Може наносьте на зап’ястя, на волосся, спробуйте-)