Рекламама• 29 января 2023

Кто помнит этого рыжего монстрика? Смотрели?

Чудо в декрете• 29 января 2023
Ви не любите котів? Ви просто не вмієте їх готувати 😀

ЖаннаНеАгузарова• 29 января 2023
Ответ дляНимогуПридуматьНик
Писанку не пам´ятаю(((
Було ще про свісток
Віллі приніс додому свісток для тренування собак. Усі Танери нічого не чують, а Альф постійно зумліє. Віллі питає, що той відчуває
Альф
- Таке враження що на мене їде товарний потяг, а з нього співає Єль Кравчук
Аааа ))) помню ))))
НимогуПридуматьНик• 29 января 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Це так охмонно (с) Альф
ЖаннаНеАгузарова• 29 января 2023
’будь ласка - ласка - лааасочка!’ (С) Альф

Тоже ко мне прилипло ))))
ФФФФристайла• 29 января 2023
Український переклад шедевральний.
Дивилася тільки заради нього.

– В нас кажуть: якщо любиш когось – відпусти його. Якщо він до тебе повернеться – він твій. Якщо його переїде машина – так тому й бути.

– Якщо я буду потрібен – я біля холодильника.

– Я як нервую, то завжди їм. Власне, коли і не нервую, теж їм.

– Господи, Кейт, яка ти роздратована о 3:14 ранку. Може, о 5:25 будеш спокійніша.
НимогуПридуматьНик• 29 января 2023
Скажу коротко- кухня вибухнула
Счастье_же_вот_оно• 29 января 2023
Дивилась) Як він на ніч вівцю рахував у пральній машинці. А ще як вони з сусідом, не змовляючись, пильнували за чиймось будинком та вважали, що там шпигуни. Неймовірно піднімаючий настрій серіал.
Ще подобався ’Два з половиною чоловіки’
Каменная Фрося• 31 января 2023
Альф тоді йшов гарнюньою українською. Не дивились в основному ті, хто українську чути не хотів, шукав відео російською. А російською Альф був безнадійно зіпсований.