ЭкстрасенсиХаЯ• 30 января 2023

Сімейні, хто лягає рано увечері. Коли маєте своє особисте життя?

Завжди було цікаво, особливо в кого малі діти і немає бабусь, дідусів, до яких ви регулярно відвозите дітей (раз у місяць не рахується). І при тому ви лягаєте спати о 21-22 (з дітьми чи одразу за ними). В який час/коли у вас особисте життя з чоловіком чи щось таке, що хотілось би зробити у тиші?
Sibas2000• 30 января 2023
Вночі..вдень коли є можливість

Бауди на ауди• 30 января 2023
Ребёнку 2.7, уложила пол часа назад, раньше максимум в 23.00 получается. Вот в эти дни и есть личная жизнь до полуночи, хотя час - это много.
Резвая лошадка• 30 января 2023
Тому і не лягаю тому і мала лягає в 9.00
А мама з татом відпочиває)))
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
А якщо Ви ще й працюєте і потрібно рано прокидатись, всіх збирати до школи/в садок.
Резвая лошадка• 30 января 2023
Теж не розумію як живуть ці люди))
diablo12• 30 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так и говорите : не хочу кекса!!)
Джинцы на Флиси• 30 января 2023
Ставимо будильник на 3 ранку для кекса, а потім знов спати :))
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Я своїх нещодавно теж вклала. Точніше, старший заснув ще о 22:30, а молодша ніяк не могла вкластись. Хоча й ігри активні на вулиці були, і купання перед сном, і 100500 казок прослухали.
А на ранок вставати на дистанційне зв старшим.
Поки в декреті. А от як подумаю, що це все ще й плюс робота.
Як? Коли вільний час для себе?
Бауди на ауди• 30 января 2023
Ответ дляРезвая лошадка
Теж не розумію як живуть ці люди))
Думаю, что там дети взрослые, которых приучили, что в 20-21 все у себя в комнате и никто не выходит. Взрослые, это 11-12+.

Перша на селі• 30 января 2023
Ви вирішили шукати тих, хто рано лягає о першій ночі? :)
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
Ответ дляdiablo12
Так и говорите : не хочу кекса!!)
А потім починаються проблеми в особистому житті. Чоловік дивиться в іншу сторону…
На жаль, деякі чоловіки вважають, що жінки ЗОБОВЯЗАНІ робити все і втомлюватись вони не мають права
Бауди на ауди• 30 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Як? Коли вільний час для себе?
Нам если очень надо, то малому телефон в руки, а сами в душ. Он с телефоном может минут 30-40 просидеть, нам хватает
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
Ответ дляПерша на селі
чекаємо ранку
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Є декілька знайомих, в яких діти такого віку (10-12 р) о 21 вже у ліжках. Запевняють, що одразу засинають Але ж це малоймовірно. Або хіба що підйом у них не пізніше шести ранку
РозаЛюксен• 30 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ось, тільки було особисте життя) Чогось сьогодні пізно. Чоловік на роботу рано встає в 5:30, а мені у 7 ранку вставати, бо дітей у школу, хоч і онлайн, а розбуди, накорми, розсади по кімнатам.
Це ми сьогодні,горячконули, я і спати перехотіла.
А зазвичай до 23:30 вже спимо після інтиму.
ПолБатона• 30 января 2023
В 20:30 в кровать, в 21 дети спят. Подъем в 6-7. Я ложусь в 22-23, подъем в 5-6) на все времени хватает)
Бауди на ауди• 30 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Брешуть) ну или реально подъем в 6-7. Для меня это рань петухов, даже подъем в 8 утра - кошмар, просыпаюсь обычно в 9-10
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
У подруги сину 3 роки, він у неї кожного дня прокидається о 5:30. У шість щоб прокинувся - це раз у пів року і велике свято для них
Подруга як вижатий лимон(
Чоловік приходить додому увечері з роботи. Ще є старша дитина. Треба всіх нагодувати, допомоги з уроками, покупати, приготувати і тд. І ще увечері з чоловіком поспілкуватись. Це треба бути термінатором
РозаЛюксен• 30 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мої в 21:40 вже сопіли . Набігаються за день так, що 5 хвилин і сплять.

Бауди на ауди• 30 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Подруга як вижатий лимон(
А во сколько она его укладывает?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
А во сколько она его укладывает?
Каже, що не так і рано : близько 22 вже спить
Мини-бикини• 30 января 2023
Ответ дляПолБатона
Омг, 6 часов сна… Я б, без преувеличения, ласты склеила…
ПолБатона• 30 января 2023
Ответ дляМини-бикини
да лаадно) 7-8 обычно, но бывает и гораздо меньше, мне норм, если не каждый день)
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
Ответ дляМини-бикини
А є такі, хто практично все життя спить по чотири години
Мені от і 8 інколи мало.
Я б теж довго не витримала в такому графіку.
РозаЛюксен• 30 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Ну так школярі так і встають, у 7 ранку. А мої ще і раніше можуть, бо хто перший у ванну вскоче , той і виграв))
ТАЗератти• 30 января 2023
Впечатление, что у моих соседей за тонкой стенкой личной и интимной жизни нет) они рано затихают, часов с 7-8 утра начинают тусню с ребенком. Не ругаются, не сексятся) вызывают желание потыкать палочкой - живы ли) или они это делают тихо под простынкой закрыв рот рукой)
Бауди на ауди• 30 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так это мало сна для ребёнка, если уложила в 22, подъем в 5.30, это 7.5 часов. Мой если в полночь вырубится, то спит до 9 стабильно +днем 2-3 часа. Сегодня уложила ближе к часу ночи, то знаю, что проснётся в районе 10.30 утра.
На перекуре• 30 января 2023
В мене дитина лягає піздно, то інтим ,якщо чоловік не засне першим )
Але я не жаліюсь , так я як я сова , люблю поспати , і дитина зі мною спить , мені би було важче ,якби дитина рано прокидалася
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 30 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Так, це мало. Не хочу лізти, чому вони самі не розбираються - не знаю…
Моя молодша вже вдень не спить (4 роки), а якщо на ніч опівночі засне - теж приблизно до 10 буде спати
РозаЛюксен• 30 января 2023
Ответ дляТАЗератти
Мені б ваших сосідів. У нас якісь крикливі маргінали. Нема поваги до сусідів ні каплі. Це при тому, що не п´ють. Але жінка така криклива, вчиняє скандали на рівному місті. На дітей оре, на чоловіка. Переїхали 2 роки тому з села , та не відвикли волати ні трохи. За секс не знаю,не доводилось чути взагалі жодних сусідів, хвала Господу.