Irisk_a• 30 января 2023

Чи є ще волонтери в аеропорту Париж-Бове, потрібно перебути одну ніч

У Франції будемо вперше. Мама з сином 17 років. Цікавить одну ніч хоча б перечекати, виліт зранку о 9 годині з Бове до Польщі. Як і де буде безпечніше ?Думали, пересидимо в залі очікування, а виявилося, що сам аеропорт закритий з 23 до 4 години ранку:( Може бути також поблизу щось. І ще питання, чи безпечніше , наприклад , перечекати цей час може буде біля Ейфелевої вежі ? ( Не заради туризму, а з причини великої кількості людей і безпеки). Просто начиталася, що там суцільний кримінал і страшно там знаходитися взагалі ( і Париж, і Бове ). А від Ейфелевої ближче до ранку тоді автобусом дістатися до Бове. Буду вдячна за будь яку інформацію.
постою_послушаю• 30 января 2023
Мы были еще в июне, уже тогда волонтеры только информационные листовки раздавали.
Аэропорт закрыт ночью, да.
В Париже мы гуляли ночью, опоздали на свою ветку метро и добирались как могли до отеля. Страшно не было вообще
Без взрослого мужчины гулять ночью вам может быть и не стоит, но трусится от страха тоже не нужно.
Если дикого желания хоть одним глазком взглянуть на Париж у вас нет, то оптимально будет вам в недорогом отеле в самом Бове переночевать.

Love_Love_Love_• 30 января 2023
Ні не безпечно чекати біля Ейфелевої, в скмому Бове теж немає де чекати, варіант лише зняти хостел чи квартиру на аірбі десь поблизу. А ви в скм Париж звідки їдете?
Love_Love_Love_• 30 января 2023
Волонтерів немає і навіть якщо є вони вас явно забавляти всю ніч не будуть
автор Irisk_a • 30 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Аэропорт закрыт ночью, да.
Дякую. А у Вас готель був в самому Парижі заброньований ?
постою_послушаю• 30 января 2023
Ответ дляIrisk_a
Так. Ми прилітали з Таллінна вранці і у нас була лише доба подивитися Париж. Тож в готель ми дісталися лише ближче до ранку вже
Не дуже дорогий був, Ля Террас, здається назва
постою_послушаю• 30 января 2023
Вот отель. В двух шагах от метро.
автор Irisk_a • 30 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Дуже дякую

Alina-565c• 10 февраля 2023
Удалено администрацией...