Вроде бы ничего экстремального.
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Все-таки, война проявила кто есть кто...
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Ответ дляI_am_Ukrainian
Да уж. Какой контраст, особенно на фоне Тищенко в Тае.
Будемо об´єктивні, порівняємо жінку з жінкою. Наприклад, з послицею у Болгарії, чи з отою держприкордонницею, що в куршавелі гуляла. Ото геройки, якщо вірити г..номарафону, а про Черновол ні пари з вуст.
LadyDShoes• 31 января 2023
Ответ дляМайя15
Луценко реально там?
Відео не завантажується ,немає світла
Да
Ответ дляMira29-c3c3
Ну той хай охорону теперішніх відправлять ,і Україну швидко звільнять.
А пам´єтаєте фото як охоронці бубочки в березні екіаірованні до зубів, а я з Києва виїзжала 25.02 по Житомирській трассі і бачила що для танків шипи розтягували чоловіки в шкіряних куртках без жодного захисту.. і скільки таких їх там стояло..а як потім розповідали що перший місяць війни бронежилетів і касок не вистачало, зато в Києві бубочка з охоронцями екіпірованими до зубів фотосесії влаштовував..
Клістрони, викрадені Бурбою і його розвідниками, в 2022 допомагали знищувати рашистських пілотів і рашистські ракети запущені по нашим мирним містам.
Але потім була проведена операція ДБР після 2019 вилучила клістрони з військових частин і стався витік їхніх серійних номерів у рашку. І канал поставок закрився.
Натомість Зеленський дозволив організувати канал і Богуслаєв разом з російською розвідкою почав постачати контрабандою сотні вертолітних двигунів для бойових вертольотів росії. І ці вертольоти прилетіли і стали вбивати наших солдат.
За цю зраду Богуслаєва хочуть віддати на обмін, щоб не спалив - хто із влади допомагав (закрив очі) перевезти наші двигуни через кордон.
Хто не знав ,то він до сих пір Герой України.
Зрадники зі званням Герой України // Колаборанти за 18 січня
Irina-5d24• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Де читали, яких воєнних? У порошенко на 5 каналі може дивились?
А на 5му каналі не можна? Дозволено лише на стб та 1+1?
I_am_Ukrainian• 31 января 2023
Ответ дляA no name
То вообще позорище
у Черновол если не ошибаюсь муж погиб еще во время ато.
Колишній головний розвідник Василь Бурба розповів Українській Правді, що агентура в оточенні Зеленського зірвала ще одну операцію розвідки - поставку дефіцитних клістронів до наших систем ППО. А також підтвердив те, що всі вже давно підозрювали: це була ніяка не контрабанда і не контрабандисти, це насправді наші розвідники викрадали клістрони у РФ.
Отак
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляJave
Еххх,багато хочеться написати та немає бажання бан отримати.😡😡😡
nataeva2010• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Щас, кинусь вам збирать. Цікаво - шукайте
то ЩАС не не робіть таких висерів, якщо не має жодного факту і підтвердження - і ще ви забули відповісти за яку владу ви голосували, якщо не за теперішню, - то за Порошенка ))))
Charming person• 31 января 2023
Он и раньше норм вещи говорил.. но все смеялись и всерьез не воспринимали его. Люди велись на пропаганду и фиг знает что.
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
Герой України-це якийсь сюр🙈.
І де цей герой зараз ,що йому за це все буде?
Ответ дляA no name
Так Луценко на нулі. Де ваша вдячність? Лише бруд. Якщо це і є ваша допомога, то виникає питання кому саме ви допомагаєте, якій країні? Явно не Україні.
Вдячна не тим, хто роками займав великі пости і нічого не змінив на краще, тому наша страна і стала такою слабкою.
Ответ дляA no name
Бывшая сексолог Олеся Илащук, назначенная послом Украины в Болгарии, ведет борьбу с Путиным с помощью магии вуду.
Она сообщила, что ночью сделала куклу вуду с изображением ’нашего общего врага’.
’Сейчас вот прихожу к кукле и воткну туда шпильку... И на душе становится немного легче, чтобы не останавливаться ни на секунду и максимально эффективно выполнять свою работу!’, - написала она в Telegram.
Напомним, Илащук была назначена на должность посла 23 декабря. Тогда же в СМИ разгорелся скандал, ведь выяснилось, что у нее есть опыт в ремонте ювелирных изделий и даже сексологии, а опыта дипломатической работы никакого нет.
Ответ дляТайТаке
Послицею? Омг.
Майже з ослицею.
Что за сленг🤣
Майже з ослицею.
Что за сленг🤣
Ну, вибачте, які герої такі і назви. Посол представляє державу. Я, вибачаюся, але я не хочу, щоб мою державу на міжнародній арені та ще й у військовий час представляла жіночка, єдиною заслугою якої є коучінг з еротики чи сексу. Тому до посла їй як куцому до зайця. Так, посличка чи послиця.
lekon-lekon• 31 января 2023
Ответ дляJave
Бубочка, як ви виражаєтесь, найголовніша людина в нашій країні, легітимний президент, чому його не захищати? Всі держави захищають своїх президентів. І хто змінив би думку світу на те, що Україну треба підтримувати?
Ответ дляA no name
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляJave
Я тільки вийшла з недільного бану за бубочку, за те що (цитую’ розпалювала ворожнечу’) коли писала про корупцію, тому розумію💙💛
Це капець. неправильно це. Та ж не на кацапії живемо.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ответ дляnataeva2010
мутить дєлішки - це врятували зі складу і передали на фронт всі стугни , а після того в цей склад прилетіло ?
Навели після крадіжки? Рука шоколадного відчувається… 8 складів зірвано за каденцію
lekon-lekon• 31 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Дякую, подивлюся
Вона ще в фільмі про оборону Кривого Рогу знімалась. Казала, що за 50 км бої, а сюди приїзжай наче в мирний час, можна відпочивати від війни.