Feel good• 31 января 2023

Видели репортаж Луценка из-под Бахмута? Я аж прослезилась...

Вроде бы ничего экстремального.
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Все-таки, война проявила кто есть кто...

Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Бубочка, як ви виражаєтесь, найголовніша людина в нашій країні, легітимний президент, чому його не захищати? Всі держави захищають своїх президентів. І хто змінив би думку світу на те, що Україну треба підтримувати?
А іншу частинку допису не хочете прокоментувати? Там де звичайні люди ,без ніякої амуніції і певних навиків ,своїми силами старалися як могли .
nataeva2010• 31 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навели після крадіжки? Рука шоколадного відчувається… 8 складів зірвано за каденцію
у вас порушені причинно-наслідкові зв’язки?
Star39• 31 января 2023
Ответ дляJave
Я тільки вийшла з недільного бану за бубочку, за те що (цитую’ розпалювала ворожнечу’) коли писала про корупцію, тому розумію💙💛
А я только вышла из недельного бана за то, что написала, что эта война может быть кому-то выгодна...
(причина: провокация конфликта)
Реверанс• 31 января 2023
Ответ дляТайТаке
Послицею? Омг.
Майже з ослицею.
Что за сленг🤣
Вона і є пОслиця.Викладач курсів мінету.Тепер ляльки вуду майструє.Послиця на яку ми заслуговуємо. Я всіх перепрошую, але мені цікаво, може хтось знає - як робота посла перегукується з виготовленням ляльки вуду на путєна?
Але в будь-якому разі, краще б вона і далі вела курси по виконанню мінету.
Олимпиада80• 31 января 2023
Ответ дляМайя15
Луценко реально там?
Відео не завантажується ,немає світла
Реально
Точно знаю
Jave• 31 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Найголовніша ви колись змінете цю рабську риторику? Він такий же громадянин як всі, а те що він натворив за три роки своєї безалаберної політики ми будемо відчувати ще довго... ваш бубочка недалекий, нерозумний актор з роздутим его... і Україна поплатилась жорстоко за його нічим не обгронтовані амбіції ...ось що ваш бубочка..
asjaua• 31 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хто винен в розкраданні гуманітарки у Запоріжжі, закупівлі харчів для ЗСУ, відміні прозоро? Скорочення програм по нептуну та вільхи, розмінуванні Чонгару? Зеленській? Адже він зараз президент.
Реверанс• 31 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Герой України-це якийсь сюр🙈.
І де цей герой зараз ,що йому за це все буде?
Зараз СІЗО, але готують на обмін.
І звання не забрали.
Еленнн• 31 января 2023
Ответ дляAlexandra
Для меня открытием стала Черновол, она правда на передовой, и танки подбивает?
воює,танки Стугнами підбиває... (а справу за вивезення нею Стугн перед обстрілом,так і не закрили,здається...) =
Птеродактиль• 31 января 2023
Ответ дляБасина
А була альтернатива, коли армія гола-боса-у вінку, а на схід вже регулярка зайшла і наших багато в полоні? Мертвечук же ще й в обмінах роль переговорника відігравав...
А сейчас была альтернатива, когда нам весь мир 3 дня давал?
Олимпиада80• 31 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Хто її знає і Черновол теж невідомо де зникла.
Чорновол на фронті
Jave• 31 января 2023
Ответ дляStar39
(причина: провокация конфликта)
Думаю, що ми сьогодні знову в бан попадемо...
ksena555• 31 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Так, він там.
пофотографуватися і дати інтерв’ю в формі не дорівнює служити.
Хто вірить в весь цей брєд???
Басина• 31 января 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Петя молодець-помогає реально, та люди кажуть,що цукрові заводи рейдерством забирав за копійки.Було в газеті це описано,може правда,а може і заказна стаття.
Я бачила один з заводів до ’рейдерства’. Там була іржа, гниль і руїна. Навіть дороги нормальної не було. Тому і викупив за копійки. Зараз повноцінний завод, повністю оновлений, робочих місць купа, дороги навколо зробили нормальні... Податки платять!
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляЕленнн
Читала що не закрили .
asjaua• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
І те що Єрмак торік лайкав її фотки це звичайне співпадіння)
Птеродактиль• 31 января 2023
Ответ дляksena555
Хто вірить в весь цей брєд???
Удалено администрацией...
Реверанс• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Вдячна не тим, хто роками займав великі пости і нічого не змінив на краще, тому наша страна і стала такою слабкою.
Тому простому парню,який зупинив оборонку не вдячні?
Layka• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Он не в грязном окопе, в чистой казарме и имеют всё, что надо и чего не хватает другим бригадам.
Инвестиция в будущую политическую каръеру. Кино снимает. Хорошо бы послушать мнение настоящих военных на нуле о нём как он воюет.
Вот 100%. Хотелось бы ошибаться, но тоже считаю, что инвестиция) Очень он скользкий тип, как и все они, как жареным запахло, то по больничкам прикидываются умирающими, а тут прям на 0...
Mira29-c3c3• 31 января 2023
Ответ дляПтеродактиль
Удалено администрацией...
Юлия 0811• 31 января 2023
Ответ дляJave
В США зараз.. накрав в Україні поїхав жити в комфортній країні зі своєю сім´єю і нашими податками..
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Ви праймаєте свої рішення кому вірити
Я - реальним простим людям/відкритим волонтерам
То моє рішення
Почему? То ваші питання
Луценко дійсно в ТРО в Бахмуті. Не перша лінія, але також прилітає. Була дуже здивована, але викликає повагу.
I_am_Ukrainian• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
И это за 1,5 месяца до войны.
A no name• 31 января 2023
Ответ дляLayka
Ви помилилися. Тут вже відписалася жінка у якої брат з ним на передовій.
Птеродактиль• 31 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Еленнн• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Оооо...Питань більш не маю. ...
О... , а цікаво,сучасні- ’свинарчуки’ у вас питань не визивають? Навіть США задумалися..
Bejza• 31 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Залишу це тут
Бо, тема мабуть буде в топі
Луценку не вірю
Вірю Гордієнко
Она открыла сбор, каким боком она к Луценку? Она вам истину открыла или вы думали до этого, что там не война в пейнтбол играют, что нового вы узнали из этого поста?
Реверанс• 31 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
ЗСУ змінило.бубочку сюди не ліпіть- не його заслуга
lekon-lekon• 31 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Я ж не відповідальна за постачання бронежилетів, це не на моїй совісті. В мене багато питань до влади, до підготовки оборони, і це не стосується тільки Зеленського, кожний президент забив цвях у цю домовину ЗСУ. Я, взагалі, дивуюсь, як наші люди вистояли: тільки за рахунок хитрощів, досвіду, при відсутності достатньої кількосиі снарядів, хаосі і т.д.
Цікаво легше б нашій державі було б якби З був без бронежилету, його десь вбили, і що? Хай його бережуть, йому ще працювати на перемогу і відповідати за південь і північ.
fedoroff-93b5• 31 января 2023
новость скопировала свежак США не выявили воровство денег из гуманитарки и помощи
США не выявили признаков нецелевого использования выделенных в помощь Украине средств
31 января, 2023, 20:38 У Министерства финансов США нет никаких признаков злоупотребления выделенными для помощи Украине средствами США. Об этом сообщает Reuters со ссылкой на Министерство финансов США.

’У нас нет никаких признаков того, что средства США были использованы не по назначению в Украине’, - заявила представитель Министерства финансов Меган Аппер в ответ на запрос Reuters.

Она добавила, что в ведомстве приветствуют усилия украинских властей по сотрудничеству для обеспечения надлежащих гарантий того, что помощь США доходит до тех, кому она предназначена.

В Минфине подчеркнули, что продолжат тесно сотрудничать с украинскими властями, чтобы обеспечить надлежащие гарантии для предотвращения коррупции, а также с Всемирным банком в отслеживании выплат США, и с другими партнерами.

Читайте также: Представители США во время визита в Украину обсудили аудит американской помощи
Как известно, проверку использования американской помощи осуществляла соответствующая рабочая группа, состоящая из инспекторов Минобороны США, Государственного департамента США, Агентства США по международному развитию USAID (Office of Inspector General) и других.

За последние несколько недель в Украине произошло несколько громких скандалов, связанных с возможными коррупционными схемами, в частности, с закупкой генераторов и продуктов для тыловых воинских частей.

На фоне скандалов последовала волна увольнений. Пост лишились заместитель министра обороны Вячеслав Шаповалов, заместитель министра развития общин и территорий Вячеслав Негода, заместитель главы офиса президента Кирилл Тимошенко, а также ряд глав ОВА.

Читайте также: США открыли горячую линию, куда можно сообщать о фактах коррупции и других нарушениях в сфере военной помощи Украине
В США заявили, что ’приветствуют быстрые и решительные’ действия Зеленского в борьбе с коррупцией.